Semana Santa....ИСПАНИЯ

  • 16 351
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 389
Ето какво измайсторих - яйцата, козунака и рулото:
  chef



# 91
  • Мнения: 811
Лелееее Тани,страхотна си.Браво   bouquet.Яйцата са ти много хубави,а за козунака да не казвам.Да не ни премяташ нещо  Wink.Да не са ти го пратили от БГ? Wink  Ама и как си го сплела...

# 92
  • ES
  • Мнения: 2 172
  easter  ХРИСTОС ВОСКРЕСЕ!  easter   

Честит Великден, бъдещи и настоящи мами!   

Тани, майсторка си няма спор, БРАВО чудесно изглеждат и яйцата и козунаците!

Моите утре ще ги покажа, че не съм ги снимала.easter

Хайде да сте живи и здрави!

# 93
  • Мнения: 1 818
Во истина возкресе!

Честит Великден,мили момичета!

# 94
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!

МИЛИ МОМИЧЕТА ЖЕЛАЯ НА НА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ!!!!



alest , gery_to , благодаря момичета  hahaha  и аз се кефя, че правя за първи път  Mr. Green

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 11:08 от Tani-Barabani

# 95
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит Великден на всички!

Желая ви много щастие, радост и сбъдване на всички мечти!  Hug

# 96
  • Мнения: 2 825
Христос Возкресе !
Тани, много са ти хубави яйцата, а козунака направо ми идеше да го захапя  Blush
Аз снощи до 4 часа чаках да втасат и да сеопекат  ooooh! От рулата нищо не излезе,но козунака не е зле. Ще покажаснимки по-късно, че сега трябва да излизаме, че сме на обяд.
Благодаря ви много за отговорите  Hug Алест, бъди сигурна, че ще ви затрупамс въпроси  Wink ама другите ги задържах засега, че те са за по-късен етап  Wink
Доколкото разбрах, препоръчватве основно Авент и Мустела за мацотене.... за зехтрина никой нищо неказа, явно не сте пробвали.

# 97
  • Spain
  • Мнения: 3 750
воистина воскресе !
 днес е щастлив ден за Гери - голямо борене с яйца беше ..но ...мама е бореца  Mr. Green
 4естит праздник !
Тани- 6 -ца в месенето на козунаци Simple Smile
КЛара - нищо ,другия път ще станат ..... а за зехтина - ами не съм и 4увала - виж беб4етата като се родят -там бях 4увала 4е ги мажат с преварен зехтин . ина4е за стрии тук от форума бях 4ела за мазане с утайка от кафе- не съм го пробвала - някак не ми зву4и надежно - има си кремове за това - е ,така смятам аз де Simple Smile 

# 98
  • Мнения: 1 818
 HugТани,давай рецептата за тази вкуснотия...Не мислите ли,момичета,че трябва да си отворим една готварска испанска темичка ...чета и гледам кулинарните ви постижения с радост

Вчера взехме на малкия лабрадорче,по скоро голдънче.Докторите препоръчаха терапия с куче...Нямам думи да ви опиша щастието на Давид.ТУК има снимка на Дива,а ТУК  е с едно от братчетата си,а  ТУК е тати Марко.
Весел празник още веднъж от мен!  bouquet

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 16:10 от gaby_s

# 99
  • Мнения: 176
Христос воскресе!
Много щастие и здраве за вас и вашите близки!  bouquet
Таниии, браво страхотно изглежда козуначето Peace. Аз направих 2-станаха разкошни направо, на конци, абе както си пише по книгите, ама голямо месене и биене в масата беше Mr. Green.Единия замина топъл топъл, дано сколасам поне другия да снимам и яйчицата.
Габи, ама вие си имате страхотна придобивка! Hug Как няма да се радва малкия, то само като го гледам на снимките ми се иска да го настискам това сладурско кученце. Да ви е здравичко и да не прави пакости (големи) Mr. Green
Клара, за зехтин съм чувала, но при толкова хубави кремчета, не ми е идвало на акъл да пробвам. Иначе аз споменах след душ се мажа обилно с бебешко олио, даже го препоръчвам-хидратира кожата страхотно. Мажи се преди да се подсушиш.
За утайката от кафе, знам от приятелки, че има ефект,ама като си помисля после ваната на какво ще заприлича ииии.....айде нЕма нужда Laughing

# 100
  • Мнения: 811
Христос воскресе   bouquet

Да сте здрави и вие и семействата ви   bouquet Много щастие ви пожелавам и сбъднати ме4ти   bouquet

# 101
  • ES
  • Мнения: 2 172


Ето и всичките вкусотии.

Габиии, страхотни са кученцата, сладурковци. Много обичам кучета. Голдън ретривърите са много умни кучета но и доста палави. Пазете си обувките и дрехите.

Kлара, и аз съм чувала за това мазане със зехтин, но няма ли да мирише после. Не съм слагала и за малкия. А за утайката от кафе не ти препоръчвам. Във всички антицелулитни кремове и гелове за отслабване има кофеин, той спомага за намаляване на целулита и стриите, но всички тези кремове са забранени за бременни и кърмачки. Така, че довери се на специализираните кремове за бременни. Моите ми ги беше изпратила сестра ми от Германия, нищо и никаква марка, даже са били много евтини, но е важно постоянството тук. В последния месец не минава без стрии - едни розово-лилави. Казват, че по-предразположена към стрии по време на бременност е нежната и бяла кожa. Хайде стига с лекцията.

Весело изкарване на празниците, момичета!   Hug

# 102
  • Мнения: 2 825
Габи, аз не мога да видя малкия сладурко  Sad , но си го представям  Wink Да го нацелуваш от мене, аз нали обожавам кучета  Flutter
Гери, аз съм точно с такъв тип кожа, затова и питам за мазила. Почти съм сигурна, че няма да се размина без стрии  Tired , но колкото по-малко, толкова по-добре.
С утайка от кафе съм се мазала, то по-скоро е пилинг на кожата, действа много хубаво и май помага и за целулита, но бързичко се отказах. Наистина цялата вана става в кафе и след всяко мацотене трябва да се чисти с препарат, все пак кафето е и мазно.
За преварения зехтин четох във форума и понеже там отричаха всички други видове кремове и мазила, та заради това се замислих за него.
Рали, препоръчай сега и бебешко олио, само да не е на Джонсан, че много ме сърби кожата от него.
Фрики, видях в една друга тема, че имате куче. Да те питам как се справи в началото с бебето и кучето, че от сега са ме подпукали, че не било нормално в една къща да се гледат и тн. Аз съм категорична, че няма да я махна, не мога да си представя просто, че ще я дам на някой.... Знам, че няма да ми е лесно и ще трябва сигурно двойно повече чистене, но тя си ни е като член на семейството. Та ако има някой хитринки по отглеждането на двете едновременно, моля те да ми ги споделиш Simple Smile

# 103
  • Мнения: 1 818
има проблем със сърварите на СНИМКА.БГ в момента...и аз не мога да отворя сайта им...
Ето я сладураната...

# 104
  • Мнения: 200
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

Весел празник на всички!

 easter easter easter

Общи условия

Активация на акаунт