ДЕКЕМВРИйско пиле галено, яйца ще шари алени!

  • 10 384
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Христос Воскресе! Пожелавам на вас и семействата ви много здраве, много щастливи мигове заедно и много прекрасни и усмихнати деца!  Peace  bouquet


Честит Рожден Ден, Мъни! Желая ти да си здрава, весела, щастлива и много доволна от живота!  Hug


Честит Рожденик, MTV! Да ви е жив и здрав и много да е щастлив!  Peace


# 61
  • Мнения: 82
                        ЧЕСТИТ  ПРАЗНИК!!!
 ВСИЧКИ ДА СТЕ ЗДРАВИ И КРАСИВИ, ВЕСЕЛИ, ЩАСТЛИВИ!!!!

                         

 
                                МЪНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
       bouquet      ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!!!  bouquet

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро, момичета!  Hug
Надявам се всички да сте изкарали вчера празника много хубаво, в добра компания и много смях и днес да продължават празненствата!  Wink
Ние вече сме си у дома доволни и предоволни от отминалите дни в Несебър. Беше много хубаво и много приятно! Борис беше най-щастлив, защото цялото внимание беше за него, а той в такива случай е просто неотразим.  Party Забавлява всички!  Wink Днес за обяд сме у нашите на гости и сигурно ще се приберем чак вечерта.  Laughing

Пожелавам ви един прекрасен, усмихнат и ведър празничен ден!  Hug  bouquet

# 63
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
                       ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!
                       
                    Пожелавам ви спокойни и щастливи дни!

 easter easter easter easter easter easter easter


                          Мъни, честит рожден ден!!!
             

 baloni МТВ и на теб, честит ти рожденик.Да ви е жив и здрав!!! baloni

# 64
  • Мнения: 728
Здравейте и от мен!
Вчера си изкарахме много хубаво,бяхме в майкини,минахме през бабите... Peace
Ивко много се радва на яйцата,и най-вече като ги чупеше!  Grinning
По-късно ще покажа малко снимки от вчера и някой нови на Ивайло!
Днес е ден за почива...вчера цял ден бяхме в движение,не сме се спряли,затова днес сме си вкъщи,никъде не ми се ходи...искам малко тишина и спокойствие! Wink
Може да ходим довечера на кръсник,но не сме решили още със сигурност! Thinking
Сега му направих обяда и отивам да легна до него малко,че ми е мързеливо и ми се спи! Tired
Лек ден на всички! Hug
До после!  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 666

Христос Возкресе! Воистина Возкресе!

Честит рожден ден на патерици, Мъни!    bouquet
Да ти е жив и здрав рожденника и на теб, МТВ!  bouquet

И нашата програма дойде доста тежка по празниците... затова само се отбих да ви поздрая и лягам да подремна.

# 66
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Христос Возкресе!

Честит Рожден Ден, Мъни! Много здраве и късмет!

Честит ти рожденик МТВ!


Аз минавам само транзит. Да кажа че бях в Ичера и се върнах  Mr. Green не че не си личи де Wink
Местността е супер красива! Бях в Дивеците. Ще се опитам да пресъздам безпристрастно обстановката.
Стаите са така както и на сайта им - www.divetsite.com
Няма лъжа нито фото шоп в тях  Mr. Green
Из дразниха ме няколко неща - имаше ценоразпис в хотела че стая без балкон е 30 лв, а стая с балкон 40. Бяхме си резервирали 3 спални(едната без балкон се оказа), платихме си ги по 40 кинта. Но едната не беше спалня, а стая с две легла.
Топло е и е чисто. Кухнята е добра. В цената за нощувката влиза и закуска, но трябва да си я поискаш, иначе не ти я дават  #Crazy Закуската е мазни пържени мекици - вкусни  Crazy
Жива музика - има. Аз ги кръстих оркестър Циганари. Пеят обаче не лошо за моите глухи уши. Пеят евъргрийни - български и английски и чат пат френски и италиански. После циганите не били хинтелигентни. Музиката не се чува в хотелската част.
Кухнята в ресторанта е добра. Мога да кажа че основно ядене е средно 10 лв. Кафе 1.20 другото не го помня.

Капацитета на хотела е 18 стаи. В проект на изграждане са още 7 стаи. Ако искаме да идем всички там резервацията за септември трябва да е от края на Юни!!!! Ако направим 3 нощувки ще ни свалят с 10 лв цената на нощувките (т.е 3*40 = 120 плащаш 110 страшно намаление  Mr. Green) В ресторанта ако си заръчаме по 100 алкохол останалото може да е наше пиене. Ако искаме могат да ни готвят по предварителна заявка или на свободна консумация.
Шумоизолацията е нулева. Чуваш комшиите как правят секс  Crazy, как хъркат и дори как си говорят и се смеят.
Друго - в комплекса има басейн , към момента празен. Но басейна не е обезопасен по  никакъв начин - винаги можеш да очакваш някой бандит да скочи в него, което за мен си беше ад. А точно до басейна се намират трите люлки и пързалката.
Накрая си тръгнахме със панаир! Оказа се че според сервитьорите ценоразписа е верен, но не и според кръчмарката. Пари не върнаха де.Казахме че са си спестили и една закуска за 12 човека, нищо че е платена. Е за да ни запушат устите ни връчиха касови бонове, каквито не бяха издавани. Ами нората явно бяха на принципа - ако мине! Да ги отупаме тез ахмаци па да става каквото ще. Може и да не дойдат повече!
Те това е. Аз казах . Вие мислете.
Видях и Караджейката Хубаво е, но е малко - капацитета му е 8 стаи. Но не отстъпва по чистота на Дивеците, а цените са доста конкурентни!
В близост до Дивеците се прави комплекс Неделчеви къщи. Не можах да видя стая там. Но е ново всичко и цената на нощувката била 8 лв. Изглеждаше добро отвън.Мога да се пробвам да намеря повече информация за комплекса.
Ето снимки!

Аз съм чао. Отивам да оправям багаж, вие мислете и казвайте от кога до кога ще купонясваме и дали изобщо ще купонясваме.

Авторката на темата може да пусне анкета - кой кога му е удобно през септември да купонясваме - има 4 седмици пусни диапазоните на четирите и да гласуваме.

  bouquet Peace

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 20:30 от Mimito

# 67
  • Мнения: 728
Мими,местенцето е страхотно! Peace
Много сте хубави всички на снимките! Hug
Ето един клип от нас на уменията ни!:hahaha:
Сори за лошото качество,но е снимано с телефон! Embarassed
http://vesinka.multiply.com/video/item/3

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 18:52 от vesenceto_85

# 68
  • Мнения: 992
здравейте на всички
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ  easter  easter
при нас празника мина добре, почивните дни ми се отразиха прекрасно
иначе сме горе долу добре, малката е нещо болна , но се надявам бързо да й отмине. Новото при нас е , че мирела от една седмица ходи на ясла. За сега се справя доста добре. Нито веднъж не е плакала, а там си хапва и си спи много добре.
Мъни , на теб честит рожден ден на патерица малко, да си жива и здрава и много щастлива
ами за сега толко от мен, аз нещо съм несериозна напоследък ама ще гледам да се поправя и да се вясвам по често тук
а и да не забравя, Мими разгледах снимките и линкчетата, наистина страхотни местенца, но ако се организира нещо по там на мен май ще ми е далечко. Незнам де ще го мислим ма Сливен ми се вижда доста път
хайде лека вечер засега и доскоро

# 69
  • Мнения: 1 666
Слушам и изпълнявам!

Имате анкета! Моля, гласувайте!

Имате на разположение по две опции, основно, за да могат и гласуващите с "всяка от датите ми е удобна" да предпочетат конкретна дата, а и заради такива, които имат предпочитания към два конкретни уикенда. Ако имате предложения за други опции - моля, давайте ги!

# 70
  • Мнения: 728
Вижте какво прави Ивко като ми набаря цигарите! hahaha

# 71
  • Мнения: 1 666
Веси, Ивко е прекрасно дете Heart Eyes, а тази снимка... честно казано хич не ме забавлява Naughty!

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!  Hug
Мими, много мерси за предложените места както и за инфото около тях!  Hug Снимките ви са суперски!  Peace
Веси, клипчето много ми хареса, но снимката тц.  cry Даже ти се чудя как си се сетила чак да снимаш.  newsm78 Ама, аз съм върл противник на цигарите и никого не жаля.  Wink
Елс, мерси за анкетката, мила.  Wink Hug

Хайде пожелавам ви приятен ден и много слънце в душите.  Laughing

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 404
Добро утро и Христос Воскресе!

Изчетох ви тази сутрин и виждам , че всички са изкарали страхотно празниците, нашарили са прекрасни яйца, някои от които произведения на изкуството! Ние също си прекарахме чудесно. Обиколихме бабите и дядовците и се видяхме с приятели, приятелката ми от Лондон, за която ви писах преди и моите шефове, които са много мили хора и ни се обадиха вчера за разходка. Без да ме притискат и да ми поставят ултиматуми, ми показаха колко много ме очакват да се завърна на работа и как от 2 години не са почивали нито ден, защото не смеят да оставят офиса на новите не дотам опитни колежки. Хем ми се ходи на работа, ей така като се разприказваме за нещата, които се случват там, хем като погледна Инес забравям, че има друг вариант освен да си я гледам.
В голяма чуденка съм и много се притеснявам от момента, в който ще се наложи да я оставя на друг да я гледа. Все си мисля, че никой няма да я гледа както аз. Не че няма да я хранят и обличат, да е чиста и наспана, но това, което се говори на детето, игрите, заниманията, настроенията, обстановката, всичко е от значение според мен. Моля мамите, които вече са минали на този етап, да дават акъл и да ме успокояват как да го направя най-безболезнено. Постоянно се самонавивам, че ще си я гледам до 2 годинки и после идва един такъв момент и се чудя какво да правя. Така или иначе , близките 2-3 месеца със сигурност няма да започна работа.
Извинявайте за настроенията ми, но това ме вълнува в момента.
Иначе Инеската е добре, постоянно "говори", понякога много разгорещено, но все още неразбираемо за околните. Употребява едни и същи "думи" за определени действия и вече знам кога какво иска или не иска. Има ли и други като нас??? Последното умение е да раздава целувки на мен и на баща и, много сладко събира устнички и ги подава, чакайки да я целунем. Напоследък има огромен апетит. Постоянно вика "ам" и иска да яде. Аз естествено не и давам да се тъпче, спазвам горе-долу порции от ок. 200 гр., но чувам че много майки дават колкото им се яде, което ме учудва. Не е ли това момента, който ако изтървем, децата ще затлъстеят и после ще има да се чудим как да ги ограничаваме, за да отслабнат.
Предстои ни консултация и Полиомиелитната васкина и пак съм в голяма чуденка и притеснение.  ooooh!
Хайде приятно хайманосване, че сигурно всички сте навън вече.

# 74
  • Мнения: 2 614
"Минавам" съвсем набързо, колкото да кажа ЗДРАВЕЙТЕ на всички и ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!  Hug
Видяхме се и с Жани и Андреа и с Цвети и Марти, а днес, надявам се всички заедно!
Времето тук е приказна, пролетно, че даже и лятно!
Нямам време да ви изчета, че Калина ме дърпа, но довечера, ако успея ще вляза за по-дълго!
Ето ги часто от яйцата, които боадисахме в София http://prawdaz.multiply.com/photos/album/3 , а тези от Плевен, ще сложа като се върнем!
Поздрави и прекрасна седмица на всички!  bouquet  bouquet  bouquet
Не съм имала време и снимките да гледам, но снимката на ИВко въобще не ми хареса, не одобрявам пушенето в ста, където има деца, а това.... нямам думи...извинявай Веси  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт