Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 902
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Малееее ужас ooooh!
Дано не ми се случва, че незнам как ще реагирам, но извинявайте това е пряка заплаха за живота й вие какво очаквате да изблее за последно като гергьовско агне ли ooooh! Има хора, за съжаление, които само от бой разбират ooooh!
Подайте жалба задължително, да го приберат този откачалник #Crazy Заплашвал, че има пистолет  #Crazy Ами ако мъжа й го нямаше тогава какво, да мре ли, или да я карат в пирогов с нож в черния дроб, примерно, щото на онзи му дошло в повече и му прикипяло ooooh!
Айде моля ви се стига сте го съжалявали горкия човечец  ooooh!

# 106
  • София
  • Мнения: 2 271
имам черен пояс по карате

Не издържах и започнах да го ритам , а после да го удрям по главата докато му потече кръв отвсякъде ...
Ей тия двете изречения са доста несъвместими и силно се съмнявам в истинността им едновременно.
Казвам го, защото и аз имам черен пояс по карате и знам, че хора, като нас не си изпускат нервите така лесно - държат нещата под контрол и никога няма да удрят по главата вързан човек, докато му пуснат кръв и да изпадат в шизофренични пристъпи. А ако все пак се случи, едва ли биха се гордяли особено с това, че чак да се хвалят по форумите...

# 107
  • Мнения: 369
Така, както аз разбрах ситуацията, е имало заплаха за живота й.  #Crazy Thinking Пипинке, не само трябва да подадеш жалба, ами направо обвинение в опит за убийство!  Shocked Щом в прав текст ви е заплашил, че ще се върне с пистолет, не бива да го игнорирате просто така. Ситуацията наистина изглежда сериозна, такива пияници-непукисти могат да бъдат наистина опасни!  ooooh!

Може би просто аз съм твърде отдавна извън България, но не намирам за нормално някой да вади нож ей така, да го набият и да му се размине само с това. Та този портиер е искал да посегне на човешки живот, осъзнайте се! Друго щяхте да пишете, ако беше успял да я наръга, нали? Нейната реакция си е точно самозащита, щом не е спрял да напада дори след като я изял два ритника.  Naughty

А ако е отмъстителен и я причака някой път и направи нещо на нея или детето й??? Както Пенелопа писа, има и хора, които не биха се посвенили да посегнат на дете!  Sick Пенелопа, вие този осъдихте ли го, какво стана?

Сетих се още нещо- нямате ли камера в блока?

# 108
  • Мнения: 2 759
Лиске и Дона ... хайде спрете се малко!... Яд ли ви е на другите жени или какво?...Що не си пуснете една тема" Какви мръсници са жените "?

                 Не ги е яд, просто ти показват и друга гледна точка, която обаче явно не ти харесва...

Агресията поражда агресия.

                Много точно казано  Peace.

имам черен пояс по карате

Не издържах и започнах да го ритам , а после да го удрям по главата докато му потече кръв отвсякъде ...
Ей тия двете изречения са доста несъвместими и силно се съмнявам в истинността им едновременно.
Казвам го, защото и аз имам черен пояс по карате и знам, че хора, като нас не си изпускат нервите така лесно - държат нещата под контрол и никога няма да удрят по главата вързан човек, докато му пуснат кръв и да изпадат в шизофренични пристъпи. А ако все пак се случи, едва ли биха се гордяли особено с това, че чак да се хвалят по форумите...

                 И мен никак не ми се връзва  newsm78...

# 109
  • Мнения: 7 640
имам черен пояс по карате

Не издържах и започнах да го ритам , а после да го удрям по главата докато му потече кръв отвсякъде ...
Ей тия двете изречения са доста несъвместими и силно се съмнявам в истинността им едновременно.
Казвам го, защото и аз имам черен пояс по карате и знам, че хора, като нас не си изпускат нервите така лесно - държат нещата под контрол и никога няма да удрят по главата вързан човек, докато му пуснат кръв и да изпадат в шизофренични пристъпи. А ако все пак се случи, едва ли биха се гордяли особено с това, че чак да се хвалят по форумите...

мда, да не говорим, че масторите на бойни изкуства не са толкова много, особено пък жените, и обикновено са доста уравновесени и миролюбиви.
Но пък случки има всякакви newsm78

# 110
  • Мнения: 369
мда, да не говорим, че масторите на бойни изкуства не са толкова много, особено пък жените, и обикновено са доста уравновесени и миролюбиви.
Но пък случки има всякакви newsm78

E не, направо ме убивате вече! Какво правят масторите на бойните изкуства когато ги нападнат с оръжие?? Баят ли им? Или им показват една ката, че да ги сплашат?  ooooh! Или обезоръжават и омаломощяват нападателя? (И без нож един агресивен 80кг мъж си е опасен)

# 111
  • Мнения: 9 905
обезвреждат нападателя, но не продължават да го млатят до кръв, течаща отвсякъде.

# 112
  • Мнения: 7 837
В такива теми неминуемо се стига до пълното и подробно разнищване на случката до ненужни детайли.
По-кофти в случая за мен е реакцията на полицията, защото утре някой ще тръгне да наръгва мой близък и органите на реда ще кажат, "ела и подай жалба", без да си мръднат пръста. Тъжно и страшно...

А там, където понякога полицията не си върши работата, я върши вендетата.

# 113
  • Мнения: 369
обезвреждат нападателя, но не продължават да го млатят до кръв, течаща отвсякъде.

Тя просто така се е изразила. А и е пояснила, че е текла кръв, защото е имала ключове в ръцете си. Не вярвам той да е лежал омаломощен на земята, а тя да е продължила да го налага ей така! Все пак той е използвал всеки удобен случай да я нападне отново!!!

Оправдавам всякаква самозащита (дори да се стигне без да иска до убийство), но не оправдавам никакво насилие (дори и над животни)!

А за безхаберието на полицията просто нямам думи  Cry Това е и отчасти отговор на темата дали сме избягали или били прокудени от България...

# 114
  • Мнения: 5 370
В такива теми неминуемо се стига до пълното и подробно разнищване на случката до ненужни детайли.
По-кофти в случая за мен е реакцията на полицията, защото утре някой ще тръгне да наръгва мой близък и органите на реда ще кажат, "ела и подай жалба", без да си мръднат пръста. Тъжно и страшно...

А там, където понякога полицията не си върши работата, я върши вендетата.
Не мога да не се подпиша под това.....и смятам, че звучи като едно логично обобщение на всичко, казано дотук. Peace
И ще има саморазправи и "кой кум, кой сват, кой на булката-брат", докато органите на реда не си дойдат на мястото.

# 115
  • Мнения: 3 268
Мацки, вземете се спрете. Великден е все пак, никой няма нужда от грубост и злоба, нали  Peace
Точно така!Да ама не,дето викаше един водещ.Все едни и същи хора провокират спорове и разпри във форума.Вече хич не ги и чета.А ти,Пипинка,много добре си направила,че си му теглила шутовете на тоя пияндурник.И с нож ще те напада значи,голяяям мъж,няма що.Това,че някоя БИ направила това,а другата БИ направила друго в тази ситуация,хич не им вярвай,щото не им е дошло яйцето до з..ка.Реагирала си според ситуацията и никой не може да се поставя на твое място.Добре,че не си пострадала много.

# 116
  • Мнения: 338
Много добре си направила като си го ступала тоя.Напълно те подкрепям. newsm10

# 117
  • Мнения: 3 423
обезвреждат нападателя, но не продължават да го млатят до кръв, течаща отвсякъде.

Тя просто така се е изразила. А и е пояснила, че е текла кръв, защото е имала ключове в ръцете си.

Може би трябва да поясни,
че ключовете всъщност са
били гаечни. Тогава всичко
си идва по местата, нали.

# 118
  • Мнения: 7 837
Афектът, адреналинът и пр. при такива сцени, не могат да бъдат описани с думи. Ситуациите се менят за секунди...
Та, мен като ме удари, макар и леко, една патица отзад, а дето изпищя при удара, ей Богу, достатъчно афектирана скокнах от колата...
Не съдете...

# 119
  • Варна
  • Мнения: 6 880
И всичко това само защото бабата стояла 15 минути пред входа!!!
За останалото бих казала - какъвто работодателя такъв и работника.

Общи условия

Активация на акаунт