Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 882
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 903

аргун, той я е нападнал, но първо тя му е викала да си събира багажа и да напуска.

Това е най-разумното, което е могла да направи.

сега много задълбаваме в детайлите, но: при положение, че домоуправителят/който го няма в момента/ е намерил и назначил този човек, е най-добре да се изчака завръщането на домоуправителя и да му се постави на него въпроса за изгонването на портиера остро и категорично. Пиещият човек е опасен човек и не бива да работи такава работа.
Пипинка е права да се защити, но в един момент е по-добре да звъни на мъжа си и просто да бяга - с дете или без. Самозащитата е валидна когато няма никакъв друг избор.  Добре еда се защитиш и с някои специални прийоми, но до кръв е стигнала тя/ако е вярно написаното/, не той.
Нещо за агресията каза Кифлата по-нагоре - съгласна съм.

# 91
  • Мнения: 4 916
Тити,

Ами, ако домоуправителят остане още шест месеца в чужбина? Все онзи алкохолик ли да стои да пази входа? Ами ако тя беше отминала страхливо, а той след седмица нападне някое детенце?

# 92
  • Мнения: 920
Ама тя е заместник.
И защо трябва да го търпи.

За пияния - не трябва да се спори. Това й е грешката. Пипинка добре, че е оцеляла, защото пиян човек не знаеш какво може да направи.

Ама какво търси пиян човек на работа?!
Аз ако чакам 15 мин. някой пиян на работа да се събуди, не знам как ще реагирам. А като не знам карате, да съм претрепана.

# 93
  • Мнения: 3 423
Е, нали Пипинка е домоуправител в случая.
Ако аз съм на мястото на портиера, бих я
обвинила в злоупотреба със служебно положение,
бих си извадила медицинско, абе бих могла да извъртя
нещата в моя полза. Пред съда ще има изказване срещу
изказване. Мъжът на Пипинка не трябва да се взема
под внимание. Щото, като чета какъв свидетел е бил,
явно всеки адвокат може да го скльопа и като нищо
даже да го обвини като подстрекател на побоя. Да.
Нещата не са черно-бели, мадами драги. Слезте на
земята. Както не са черно-бели и за изнасилването
на великденския заек. Смутена, колкото и да се коркаш,
и ти, и ние с Дона знаем за какво става въпрос. Кафето
не е само кафе. Ти си лъсни тутурутката и метни по един
недоебан поглед към мъжкия ти гост, па иди после ми
разправяй, че те бил изнасилил. Бая жени има с такова
поведение, а после някой им бил крив. И не ми обяснявай,
че само свирката може да надърви един мъж. Големи хора
сме все пак. Да назоваваме нещата с истинските им имена.
Има дори мъже, дето Пипинка с нейните ъперкътове може
да ги накара да я метнат в леглото си. Всичко е тълкуване.

# 94
  • Мнения: 920
Благодаря, Лиска. Няма да ти давам обяснения, че не си лъскам..., а просто правя кафе.

# 95
  • Мнения: 3 423
Благодаря, Лиска. Няма да ти давам обяснения, че не си лъскам..., а просто правя кафе.

Прекрасно тогава. Ще си изпият
кафето, ще ти благодарят и ще
си останете по живо, по здраво.
Не смятам, че някой би те изнасилил,
дори кафето да е било блудкаво.
Знаеш за какво говорим, не се
прави на умряла лисица.

# 96
  • Мнения: 2 908
Ей,хора не знам за вас,ама мен ме кефи Пипинка!!!Само така-де и аз да знаех нещо от каратето...колко пъти до сега да съм го приложила ConfusedМи така де-трябва да се защитим като ни нападат такива пиандурници #Cussing outПък си е в правото че го е уволнила Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 920
Моля, моля, кафето ми е хубаво.
Никой не се е засилил да ме изнасили. Но се пробват. А не съм голяма красавица.

# 98
  • Мнения: 4 668
Лиске и Дона ... хайде спрете се малко ! Такава ненавист към собственият пол , та чак по презумция излезе , че все жената е виновна ...
Убиец , изнасилвач .... Аааа  Naughty тя си го е търсила !
Яд ли ви е на другите жени или какво ?

[На мен никой не ми се пробва... пък не съм за изхвърляне 

В крайна сметка , това ти го твърдиш ! Отстрани погледнато може да не е така ...

Лиске като гледам какви изрази използваш , направо се чудя как пък точно ти ни съдиш , че сме такива и онакива  Rolling Eyes Много ми допада стилът ни , наистина , но понякога прекаляваш ...

Що не си пуснете една тема" Какви мръсници са жените " ( без вас , разбира се ) ?

# 99
  • Мнения: 3 423
Никой не се е засилил да ме изнасили. Но се пробват. А не съм голяма красавица.

Виждаш ли.
А това, дали си красавица,
или не, и дали кафето ти е
кафе или английско подобие,
няма значение. Кейси, обясни
за хормоните, ти ги разбираш.

# 100
  • Мнения: 1 080
Според мен така наречения портиер си е получил заслуженото .Има много нагли хора .Мен лично ме нападна банда пенсионери в автобуса бях бременна ,бяха се скупчили и ме настъпваха ,държаха се за мен просто помолих да не ме бутат .И те ме нападнаха ,добре ,че спирката беше близо .Ако имах възможност в този момент бих реагирала ,като Пипи .Въпреки ,че е по- добре  да се запази самообладание в такива моменти ,защото може да има сериозни последствия .Дали пък този дъртофелник няма да се напие и да я причака някой ден ,пред блока- дано не се случва . Агресията поражда агресия .Такива хора са отмъстителни ако не получат добър урок ,понякога и това не ги спира .Но прави впечатление ,че това нещо не спира, продължава да се възпитава в децата .

# 101
  • Мнения: 920
Следващият път ще си туря хормоните в джоба. Или ще ги заключа в сейф.
Не знам какво излъчват, но точно желание към майстора,  не.

Кафето - англ., немско, америчко, та и турско - сладникаво, мразя.
Обичам италианско -   силно, ароматно., горчиво..като италианските мъже. Унгарско- да.
Кафеварката ми е за еспресо - явно ги възбужда.

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 13:54 от Великденският Заек

# 102
  • Мнения: 928
Мацки, вземете се спрете. Великден е все пак, никой няма нужда от грубост и злоба, нали  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютно подкрепям Пипинка - евала мацка !!!
Всеки мъж трябва да разбере, че вече жените са
по-малко беззащитни и да си наляга парцалите, още
по-малко някакъв си пенсионер, който е нает от
вас уж да ви пази и взима заплата, а после вади нож  Shocked
Възхищавам се на самообладанието ти и си мисля, че боя
му е бил малко  Naughty

# 104
  • Мнения: 1 080
Мацки, вземете се спрете. Великден е все пак, никой няма нужда от грубост и злоба, нали  Peace
Този празник именно от човешката злоба е провокиран .Така поне си мисля .Да пребиеш някого и да го заковеш на кръст с пирони в живата плът .Пък после да празнуваш . Peace

Общи условия

Активация на акаунт