ОББ - мнения и препоръки!

  • 21 690
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 639
Аз съм доволна от ОББ ползвам ипотечен кредит, дебитна карта и депозит в лева, ходила съм в няколко клона и никъде не са се държали грубо и нахално.
Документите за ипотечния кредит ми се придвижиха много бързо и дори отначало договора ми беше за покупка и ремонт на жилище , но при нотариуса продавачите ми направих проблем и с адвоката на банката преподписахме договора само за покупка в рамките на 2-3 часа и изповядахме сделката.
Успех при тегленето на кредита   bouquet

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз съм много доволна от ОББ, въпреки, че преди доста години им станах клиент с големи резерви към тях, ама тогава нямах голям избор.  Навсякъде всички банки са еднакви - не винаги са коректни и винаги са кожодери, та аз ходя там, където ми е най-близо  Mr. Green В черния ми списък е Райфайзен - по-големи некадърници, долни наглеци и некоректни не съм виждала в никоя друга банка, за нищо на света не бих ползвала услугите им; на никого не ги препоръчвам.
Аз полвам услугите на клона на ОББ при Технополис, там ми е удобно и винаги са били много любезни и точни с мен. Клиент съм и на  ДСК и от тях също съм доволна. Обаче аз имам свойството да съм доволна от неща, от които всички се оплакват, както и да съм недоволна от други, от които всички са доволни  Mr. Green Такъв ми е късмета  Mr. Green

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз съм много доволна от ОББ, въпреки, че преди доста години им станах клиент с големи резерви към тях, ама тогава нямах голям избор.  Навсякъде всички банки са еднакви - не винаги са коректни и винаги са кожодери, та аз ходя там, където ми е най-близо  Mr. Green В черния ми списък е Райфайзен - по-големи некадърници, долни наглеци и некоректни не съм виждала в никоя друга банка, за нищо на света не бих ползвала услугите им; на никого не ги препоръчвам.

Подписвам се под това мнение. И аз има станах клиент с резерви, но с времето си промених мнението. Винаги съм получавала необходимото внимание. Последния кредит го уредиха само по телефона, без да са ми виждали очите и без да ми искат камара документи. Докато в Райфайзен се държаха така, сякаш съм последния просяк, защото работя свободна професия и за документ за доход представям данъчна декларация.  

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 09:52 от Лалка

# 18
  • Мнения: 2 657
 ooooh!Имам кредит към тях и остави 4е са нагли,ами и както писаха по-горе и те незнаят дали броят или не броят събота и неделя ooooh!
правят ми проблем,защо съм превеждала парите от други банки,а не съм ги внасяла в клон на ОББ Twisted EvilЩе ги внасям както си искам и къде си искам,те нали така или ина4е си ги полу4ават Whistling

В момента 4акам да ми звъннат за кредит от Райфайзен и веднага си им превеждат на оББ-ковците парите който са ми останали и да ме забравят за винаги Peace

# 19
  • Мнения: 9 095
ха така като чета, май не останаха хубави банки, само за ПИБ май не съм чула гадости, ние сме на Пиреус и ще теглим от там кредити де, ама ако не сме корпоративни клиенти отивам в ПИБ Peace

# 20
  • Мнения: 46 518
... Ние самите си купихме камера на изплащане - трябваше да правим вноските към ОББ - повече няма да повторим  Naughty Naughty Naughty- постоянно правеха някакви проблеми на мъжа ми ( дали се брояли дните събота и неделя, като срок за внасяне на вноската - ту му казваха, че се броят, ту че не се броят - само работните се брояли) ...


Нищо не разбрах  newsm78 нали в договора, който сте подписали е посочена дата, за какви срокове става дума  Shocked Договорите са стандартни, в тях си пише въпросната дата и че, ако е неприсъствен ден се плаща предния  Thinking

# 21
  • Мнения: 8 999
Аз съм доволна. На всичкото отгоре застраховката живот на кредитополучателя и застраховката на жилището е бонус от банката. Лихвата им е добра, не взимат разни таксички за обслужване на сметката, по която се превеждат вноските /в Пиреус например всеки месец ме ръсят с 5 евро/. Най-гадната банка, с която съм имала отношения, е Булбанк.

# 22
  • Мнения: 9 095
аз съм имала отношения със СиБанк и много съм доволна, иначе от СЖ имах дебитна карта и няма да им бъда клиент повече Peace

# 23
  • Мнения: 2 591
в Пиреус например всеки месец ме ръсят с 5 евро

странно, и ние имаме ипотечен в Пиреос, но не плащаме никакви такива такси  newsm78 но за некомпетентността на служителите можем доста да си поговорим  #2gunfire #2gunfire

а от ОББ аз не съм доволна имах няколко депозита там и като ги теглех ми начислиха какви ли не таксички и ми удържаха мнооого повече, отколкото трябваше да получа като евентуална лихва!

сега си държа парите в Алианц  Peace

# 24
  • Мнения: 8 999
в Пиреус например всеки месец ме ръсят с 5 евро

странно, и ние имаме ипотечен в Пиреос, но не плащаме никакви такива такси  newsm78 но за некомпетентността на служителите можем доста да си поговорим  #2gunfire #2gunfire



На нас ни го изтърсиха това 5-6 месеца след тегленето на кредита, платихме на куп цялата сума и сега сами ги подсещаме да си калкулират и петте евро към съответната вноска, че то - по пет, по пет, ама си се трупат. Да не говорим, че застраховките ние си ги плащаме, но към застрахователно дружество, което те определят. И от застрахователите не съм доволна, но няма как да ги сменя!

# 25
  • Мнения: 2 591
На нас ни го изтърсиха това 5-6 месеца след тегленето на кредита, платихме на куп цялата сума и сега сами ги подсещаме да си калкулират и петте евро към съответната вноска, че то - по пет, по пет, ама си се трупат. Да не говорим, че застраховките ние си ги плащаме, но към застрахователно дружество, което те определят. И от застрахователите не съм доволна, но няма как да ги сменя!

направо ме удивляваш! застраховките ги поема банката, при нас са "бонус", но мъжът ми все пак пита и му казаха, че "нас не ни засягат"

от колко време ви е заема и на колко процента лихва сте? ние вече осми месец плащаме и сме на 6,4 %

# 26
  • Мнения: 8 999
Нашият кредит е от три години - започнахме с лихва от 11.5 %, после, като паднаха лихвите, преподписахме договора и сега сме на 6.4 % с намаляващи вноски. Застраховката ни изтича през юни и ще се заинтересувам по-подробно дали не са си променили условията и да се окаже, че вече ще е "бонус".

# 27
  • Мнения: 9 095
оле нас затова ни е страх още да теглим кредит Shocked

# 28
  • София
  • Мнения: 639
baibibi ти за какъв кредит говорих и за коя банка

# 29
  • Мнения: 8 999
baibibi ти за какъв кредит говорих и за коя банка

За ипотечен от Пиреус /казала съм го вече/ - не съм доволна.
За ипотечен от ОББ - доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт