Какво значи красива жена

  • 8 912
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Тази която е чаровна, има хубави черти на лицето, чувство за хумор, интелигентна, недразнеща и недосадничеща, да се поддържа визуално и да се грижи за фигурата си да изглежда максиамлно добре... Красива не само външно, но и красива по характер и начин на държание към околните и т.н. и т.н.  Peace
Много добре казано! Peace

# 16
  • Мнения: 2 220
За всеки е индивидуално. Красива  жена за мен е нещо повече от чертите на лицето...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Красива жена за мен е равносилно на чиста жена! Във всяко едно отношение!!!  Peace

# 18
  • Мнения: 2 673
Красива жена за мен е равносилно на чиста жена! Във всяко едно отношение!!!  Peace
...май това най-се доближава до моето усещане за жена Flutter

# 19
  • Мнения: 8 505
За мен излъчването е определящо.А за изкуствените неща-нямам нищо против тях,стига да не са по моето тяло Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 176
С дълга коса,слабичка,нежна,финна,елегантна. Crazy

# 21
  • Мнения: 6 958
Тази която е чаровна, има хубави черти на лицето, чувство за хумор, интелигентна, недразнеща и недосадничеща, да се поддържа визуално и да се грижи за фигурата си да изглежда максиамлно добре... Красива не само външно, но и красива по характер и начин на държание към околните и т.н. и т.н.  Peace
Много добре казано! Peace

Благодаря Hug

Красива жена за мен е равносилно на чиста жена! Във всяко едно отношение!!!  Peace

Това ми хареса  Peace

# 22
  • Мнения: 1 424
Тази която е чаровна, има хубави черти на лицето, чувство за хумор, интелигентна, недразнеща и недосадничеща, да се поддържа визуално и да се грижи за фигурата си да изглежда максиамлно добре... Красива не само външно, но и красива по характер и начин на държание към околните и т.н. и т.н.  Peace
Това описание се доближава най-много до представата ми за красива жена!  Peace

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Според мен - добре поддържаната жена е красива. Няма нужда да е невероятна красавица, просто да не е разпусната, да изглежда доволна от живота си, да има самочувствие. Да се облича според фигурата си и да не използва прекалено много грим.
За мен такъв тип жени излъчват някаква позитивна енергия и човек не забелязва недостатъците им, а е привлечен и се стреми да бъде в тяхната компания.

# 24
По тоз въпрос всеки  има мнение;моето:Висока слаба с дълга  коса и елегантно излъ4ване

# 25
  • Мнения: 2 716
Баба ми се подържа идеално - чиста, спретната,топла, елегантна, с вкус. Не е красива обаче.
Красивата жена е тази, която гали окото. Общоприети са някакви мерки: не трябва да е 1.20; обиколката на гърдите й да е по-голяма от тази, на талията й; задължително да бъде с прическа и подходящ грим; да ухае.
А точността вече определя вкусовите различия.

# 26
  • Мнения: 8 505
Общоприети са някакви мерки: не трябва да е 1.20; обиколката на гърдите й да е по-голяма от тази, на талията й; задължително да бъде с прическа и подходящ грим; да ухае.

Пример за това колко субективно нещо е красотата-аз никога не се гримирам и се имам за красива.Освен това смятам,че истински красивата жена е красива и без грим.

# 27
  • Мнения: 27 524
Значи умна жена, със самочувствие, с увереност в себе си и знаеща какво иска. Спокойна и над нещата. Това е красив човек!

# 28
  • Мнения: 73
чар и интелигентно излъчване. мисля,че магнетизма се крие точно в това,не просто красив и празен поглед,а и нещо "зад"него

Peace ей това е за мен   верното описание
но за други.........

Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: X
Според мен - добре поддържаната жена е красива. Няма нужда да е невероятна красавица, просто да не е разпусната, да изглежда доволна от живота си, да има самочувствие. Да се облича според фигурата си и да не използва прекалено много грим.
За мен такъв тип жени излъчват някаква позитивна енергия и човек не забелязва недостатъците им, а е привлечен и се стреми да бъде в тяхната компания.


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт