Видяхте ли това или пак за осигуровките

  • 9 133
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
Хи-хи, нека се пробват да ми вземат телевизора Twisted Evil ще трябва да дойдат чак до тук и като го вземат няма да си плащам TV License-а и да давам за 5 програмки £110 годишно!

# 16
Цитат на: palmira
...


Финалният етап е имената на длъжниците, които не са били намерени от НОИ, да бъдат обявени на публични места.....
Тая част много ми харесва. А снимки ще прикачат ли, че да се понакиприм първо

# 17
  • Мнения: 530
Цитат на: Honda
Цитат на: palmira
...


Финалният етап е имената на длъжниците, които не са били намерени от НОИ, да бъдат обявени на публични места.....
Тая част много ми харесва. А снимки ще прикачат ли, че да се понакиприм първо


И мен този момент страшно ме изкефи. Представих си само как всички ще ме сочат с пръст и ще викат ' Дръжте длъжницата!!!!' Grinning  Grinning  Laughing  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 394
Вижте сега, това със спирането на границата е нарушение на човешките права и свободи. Винаги властите блъфират ,за да се задвижи системата по един или друг начин. Спомняте ли си невероятните глоби ако не си бяхме извадили новите лични карти до декември не знам си коя година ...е след тази дата нямаше никакви глоби, посто трябваше да се накара българина да си свърши работата бързичко , а и пък да повиси по опашки...от кризата не го е правил Imp Могат да задържат човек на границата САМО  ако е КРИМИНАЛНО ПРОЯВЕН или се ИЗДИРВА ОТ ИНТЕРПОЛ! А това с неплатени осигуровки...ами казвате ,че адвокато ви в чужбина се е заел с делото и съдите държавата в Страстбург и че ще цитирате името на митничаря, който ви спира и ....стискаме палци!

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Цитат на: palmira
...


Финалният етап е имената на длъжниците, които не са били намерени от НОИ, да бъдат обявени на публични места.....
Тая част много ми харесва. А снимки ще прикачат ли, че да се понакиприм първо


  Wink  newsm47  nuts  Хе, хе, хе. Това бях пропуснала да прочета.

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 101
уфф вие се майтапите, ама на мен сега ми се дорева.А може ли да не ми издадат паспорт сега? Сега пак правих справка и не съм в накакви листи, даже и новото ми име е там, ама пак грешно, аааааааааааа писна ми.

# 21
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: милада
Искам мнение от вас, ще плащате ли или не? Аз не бих платила, но се прибирам за няколко седмици през април да си видя родителите. Пътувам с малко дете и не ми се иска да ме спрат на летището като си тръгвам и да ми кажат, че не мога да напуска страната, защото съм длъжник.

Не Sign Exclamation  Цялата история ми прилича на някакъв екстра иzмислен фарс. Ако не беше форума, нямаше и да раzбера zа теzи иzмишльотини.
По същество не раzбирам какъв е проблемът, ако някой се върне някога в БГ, да се zапише тогава към касата и да плаща вноски, от периода, от който той zапочва да живее там и съответно полzва zдр. услуги.  А не zа години, в които той е живял в друга държава. Rolling Eyes

Плюс това не мога да си представя, че всички държавни служби в БГ са свърzани по мрежата и имат достъп до съответните раzлични данни. Така че смятам, че е илюzия да "хващат " длъжниците на летищата.

# 22
Цитат на: palmira
...автоматически ли ни се опрощават дълговете?
Забрави - няма такъв филм. Само попа може да ни опрости bishop
Цитат
И кои са тия публични места?

Тук и аз съм задруднена. Дали ще изберат по-подходящи. Аз викам да ни пуснат на gif. файл по тия уличните големите рекламни табла.

# 23
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: pepelyashka
уфф вие се майтапите, ама на мен сега ми се дорева.А може ли да не ми издадат паспорт сега? Сега пак правих справка и не съм в накакви листи, даже и новото ми име е там, ама пак грешно, аааааааааааа писна ми.

Недей да се притесняваш. С паспорта всичко ще е наред. Това все пак са и раzлични институции.

# 24
  • Мнения: 3 880
Цитат на: MM
Цитат на: Honda
Цитат на: palmira
...


Финалният етап е имената на длъжниците, които не са били намерени от НОИ, да бъдат обявени на публични места.....
Тая част много ми харесва. А снимки ще прикачат ли, че да се понакиприм първо


И мен този момент страшно ме изкефи. Представих си само как всички ще ме сочат с пръст и ще викат ' Дръжте длъжницата!!!!' Grinning  Grinning  Laughing  Laughing


И на мен много ми хареса тази част Wink . Най-накрая да се прочуем и ние забравените в странство #Milti  #Milti , само че къде ще ги слагат тези километрични табла с имена (може и със снимки Wink ) и кой ще е този лудият който ще се впечатли от тези списъци, че да ги чета. Или пък ще излезе викача с тъпана на мегдана и ще изчета всички имена или какво.
Що се правят насила за посмешище тия хора незнам. А чувал ли е някой за коментари от чужбина по този закон или не са го "надушили" още?

# 25
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: palmira
Аз не схванах- тъй като това все пак е обявен за финал- с окачването на стената на позора автоматически ли ни се опрощават дълговете?
И кои са тия публични места?
и още- аз сега ще с е отпиша  там където се водя, длъжна ли съм д а се записвам някъде пак?[/url].
Баси обирджийската държава е това!

Не, това сигурно ще е, zа да се zасрамим и всички да ни сочат с пръст по улицата, че не сме платили.  hahaha
И аz се питам, кои ще са теzи публични места, сигурно там, където иначе zакачват иzборните списъци в квартала.

от къде искаш да се отписваш? От там, където се водиш на постоянен адрес в БГ? Може ли?

# 26
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: *Biba*
Или пък ще излезе викача с тъпана на мегдана и ще изчета всички имена или какво.
Що се правят насила за посмешище тия хора незнам. А чувал ли е някой за коментари от чужбина по този закон или не са го "надушили" още?

 newsm65  newsm65  Добре го иzмисли.

Не, не съм чела или чувала никакви коментари тук.

# 27
Цитат на: palmira
..Да, искам да се отпиша там, където се водя в Бг на постоянен адрес.
..
Палмира, дали това ще става. Имам в предвид за да се издаде български паспорт искат БЪЛГАРСКИ постоянен адрес при попълване на документите Rolling Eyes Ох, мамо как си точя само зъбките (дано дойдат тия "величия") за "гостите" по случай 3-ти Март. Приема ще им се види тесен от неудобни за тях въпросчета

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: palmira
Да, искам да се отпиша там, където се водя в Бг на постоянен адрес.
Ама не знам дали след това няма някакъв срок, в който ме задължават пак да се запиша някъде?

Хм, интересен въпрос. А ако нямаш постоянен адрес в БГ, дали ще трябва при посещения там, да се zаписваш в полицията, както важи zа чужденците?
Дано някой zнае съвет.

# 29
  • Мнения: 530
Цитат на: palmira
Цитат на: rosa
...........

от къде искаш да се отписваш? От там, където се водиш на постоянен адрес в БГ? Може ли?

Да, искам да се отпиша там, където се водя в Бг на постоянен адрес.
Ама не знам дали след това няма някакъв срок, в който ме задължават пак да се запиша някъде?


Може би трябва да напишем в графата постоянен адрес - 'бездомни' Simple Smile  Винаги ме е учудвала тази тъпота - като не живееш вече в България, от какъв зор трябва да се попълва постоянен адрес в Б-я и след това адрес в чужбина. Ами то е очевидно, че щом живееш в чужбина, в българския ти адрес няма нищо постоянно!!!!! Недомислици разни.

Но просто не се връзвайте, според мен това е най-добрата стратегия - за какво да си тровим живота?

Общи условия

Активация на акаунт