Ето го СЕПТЕМВРИ вече наближава - бебо нетърпеливо почна май да шава

  • 11 187
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 393
За херпесите да ви кажа, са опасни за бебето, обаче когато са от онези страшните инфекциозни. Те са много видове, но мисля, че тези които излизат за добър ден от настинка и притеснение не са такивал newsm78

# 76
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
хаи ,хаи хаи Party Party

Брави хаде де мацка казвай  полът на мишката какъв е Mr. Green Mr. Green.Цял ден тебе следя Mr. Green
Момичета аз съм много радостна -утре ще гледаме мишонката  и направо нямам търпение да я видя малката муцка baby_neutral baby_neutral
Макар че по здравна каса дето ме гледат  няма монитор към мен обърнат  но по лекарските възражения  и изказвания  се кефя.....Тя винаги като гледа на ехограф и казва...ееевето го малкото мишленце,ууукакво е сладко и разни такива Hugвсе едно е нейното Mr. Green
Не съм го гледала мъника от 7 март #Crazy #Crazy цял месец който беше много мъчителен за мен щото нали бяхме със малко забавено развитие-сега да го видим дали е по нормите- baby_neutral
Охх инъче утре пак  ще се опитват да  ми точат кръвта-дано успеят този път щото адки ме боли ръката  #Crazy #Crazy и ако ме заболи почвам да вилнея  из болницата -гати и некадърниците са ....за кво са учили толкоз години незнам #Crazy

Така ,така губят ми се пак от полезрението,Фемине,Трекс,Бебето от време на време,Шериспа.Лилеби,Франки..Бенич,Лекси..абе много хора ми се губят.....Хаде бе мацки кво става с вас newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
ооо забарвих да ви кажа таз сутрин се събуждам аз и си слагам ръката на корема и кво си мислите  усещам от едната страна на корема ми една голяма бабунка hahaha а от другата спихнало такова- и таз бабунка се наместваше едно хубаво  hahaha hahahaнамърдваше се като мечка в хралупа и застана така вече .Беше ми много смешно-наместил се нашия пръдльо baby_neutral baby_neutral и шъ спи вече Joy JoyБреййй сигурно щее е като баща си -ще обича да му е уютничко  свит  и завит на едно място сврян Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
ами за сега баи от мен и ще ви наблюдвам ей
цилуф от мен

# 77
  • Мнения: 17
Здравейте, мили мами. Домъчня ми за вас. Май имаме нови попълнения- на тях "Добре дошли". Като гледам, съм изпуснала 2-3- цели теми, но влязох в болница за 10 дни и нямаше как. Та ме позашиха - наложи се серклаж, че нашит бебета все бързат да излизат и сега трябва да излежа цялата бременност, но няма как. Мъжа ми не дава да ставам, та камо ли да седя на компютъра, затова ще ми е малко трудно да пиша, но ще се старая винаги, когато мога, да влизам в нета.
Морена, какво стана, ти мина през серклаж, май беше писала, че и теб това те чака или може да е бъркам.
Та момичета, тази бременност със сигурност доказа,ч е са ми слаби стените на матката и затова не мога да износя бебето нормално, а трябва да лежа, след серклаж в 15 седмица. на никого  не го пожелавам, но за мен това е единственото решение да имаме шанс за живо и здраво бебе, дано този път извадим късмет. Та снощи мъжа ми си ме прибра от болницата и сега излезе за малко, та използвам момента да ви драсна по някой ред. Надявам се с всички вас нещата да са ОК и да нямате подобни на моя или други проблеми, наистина ви пожелавам да се радвате на бременността, вместо да върви бавно трудно и мъчително. Целувки засега от мен и ще пиша при първа възможност, а кога ще ви изчета направо не знам.
Ани - Бани, твоя градски д-р Косев май наистина ще се окаже много добър лекар, много се надявам на което.

# 78
  • Мнения: 2 825
Здравейте мацки  Hug от мрачна и дъждовна Испания
Тук от 3 дена е толкова гадно времето, че чак не ми се излиза от нас. Вчера препече за 1 час и това ни беше слънцето  Close  Поне не е толкова студеено, към 18 градуса е.
Марина, Бебето, искам и аз с вас на кафенце в моя роден град  Sad да пуснете снимки после  Wink
Брейви, казвай поле, де, не ни дръж в такова напрежение.
Аз нещо от 2-3 дена позагубих апетит, особенно сутрин хич не ми се яде, а преди се събуждах гладна. Това още повече ме кара да си мисля глупости ... ох да идва вторник, че да видя и аз мойта мишка  Heart Eyes
Павлинадидко, съжалявам за случилото се и , че се е наложило серклаж. Стискам палци всичко от тук до края да мине леко и безпроблемно  Praynig Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет и от мен мамита. И аз отдавна не съм се включвала, че от малката буболечка не ми остава време, но ви следя редовно. Да ви се похваля първо,   НИЕ СИ ИМАМЕ ДВЕ ЗЪБЧЕТА   .Не ги усетихме кога избиха точно ,носега избива трето и ми разказва играта. Освен това лети с една проходилка из къщи/ вече едвам я дигам/ и все при цветята - не останаха долните клони и листата. Да е жива и здрава и на всички на есен по едно или две такива мушморочета вкъщи.
А сега и малко а ви се оплача. Всички пишат как усещат мъниците си , а при мен нищо. Уж е втора бременност, вече е 18 седм., според доки всичко е наред, ама аз нищо не усещам. Миналата година по това време Катрин какви лупинги правеше в корема ми , направо място не можех да си намеря. А сега тоя мушморок нещо много поспалив се оказва. Та това малко ме шашка и притеснява.
Тука има една мама, мисля че беше ASEN4E, ние с нея сме с един термин и видях че и тя ходи на консултации в Токуда при д-р Гергова. Аз ще ходя при нея за първи път в петък и много моля за малко повече информация за нея. Много мерси предварително. Тогава надявам се ще мога да докладвам и ние какви ще бъдем, мъж ли,  мома ли, че ми се изчака вече. Айде после пак ще се включа, че малката пак овърша цветята. А това за срещата е супер. Целувки.

  

# 80
  • София
  • Мнения: 1 433
Аз да се поправя, името на докторката от Токуда е Герганова.
Ей, мозък вече не ми остана, всичко забравям.
Дано някой да има информация за нея.   

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Здравейте мИмичета! Laughing

Кларич слънцето явно е при нас сега... вчера например беше направо жега, днес сутринта към 7 пръскаше и после слънце изгря, та сега е слънчево с кратки почивки... ама в далечината дремят облаци де ... иначе си е толо, но го дават от утре пак слънце........рапорт даден, дежурен синоптик: азззз Mr. Green

Павлина кураж за лежанката Hug , няма начин трябва..... късмет!
Аз, както вече писах, ми се отложи серклажа... док каза, че шийката ми е достатъчно дълга и ще се гледаме така.

Галя честити ви зъбета, здрави и бели да са!

За срещата аз за сега съм фрии, но ще потвърждавам по-късно.
Иначе очаквам Мишето да пусне карта, че сигурно го зная Кривото там ама ей на сега не се сещам ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 320
Ето ме и мен, днес малко по-късничко се включвам, че мноооого работа днес, аман...  ooooh!
Ох, как благородно завиждам на майчетата, които са си в къщи, и на мен така ми се иска поне за малко да си остана у нас... чакам да стане средата на август, че да изляза по майчинство и да се свъртя да си видя детето и къщата.Ех, размечтах се нащо  Mr. Green

И аз още нищо не усещам, но май ми е рано и не се притеснявам.

# 83
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,
Честито Воскресение Христово! На Вас и семействата Ви желая здраве и щастие !
Специални поздрави на  Инчето за красиво оформената празнична темичка!
Хубав и слънчев ден на всички и блазе на тези, които не работят newsm44 newsm44 newsm44 И аз искам да си постоя вкъщи preggo, но няма как. no

# 84
  • Мнения: 2 825

Кларич слънцето явно е при нас сега... вчера например беше направо жега, днес сутринта към 7 пръскаше и после слънце изгря, та сега е слънчево с кратки почивки... ама в далечината дремят облаци де ... иначе си е толо, но го дават от утре пак слънце........рапорт даден, дежурен синоптик: азззз Mr. Green


 Laughing Laughing Laughing много ме разсмя с последното изречение Simple Smile
Сега ти видях снимката на корема и затова влязох, да ти кажа, че е много сладък и голям Simple Smile моя май и на половината не е  Sad

# 85
  • Мнения: 319
Здрасти мамета и от мен Laughing Аз учудващо по празници не плюсках много. Ама иначе добре си изкарахме. Голямо мързелуване падна, нали нищо не се прави.... Sunglasses Аз още нещо не го усещам бебо да ритка. Направо ви завиждам благородно на тези, които си го усещат постоянно Crazy Аз иначе съм си добре, но пък не ходя пак на работа,защото на колежката хлапето е още с тая шарка пък тя си идва на работа и така, в почивката съм отново Wink Това е от мен, поздрави и цуфки на всички Hug Hug Hug

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Кларич радвам се, че съм те развеселила....няма да се дававаш на мрачни мисли ей, че нали занеш - идвааааммм Crossing Arms... ...
та моя шкембак е голям ама не можеш да сравняваш моите и твоите мускули.... демек моите се тренирани или откровенно казано са амортизирани Tired, та затова ..... няма от какво да се оплакваш Heart Eyes  Hug

Мари аман с тия шарки ...аз така се притеснявам от тая скарлатина дето е плъзнала сега ooooh! ...племенника е болен, на щерката в класа има отсъстващо дете по същата причина и направо изкрейзвам вече #Crazy.... аз не съм я карала и само се надявам, че уж повече по децата била...
Иначе и аз не плюсках много амо то някак от малко ми ставаше тежко та така.. водех се преяла Crazy

айде аз ще фръквам за щерката...... до после  Sunglasses

# 87
  • Мнения: 104
 Hug Как сте, мамита  Hug
Ами аз ... си ви чета редовно ... само дето няма ко да кажа  newsm78 и си мълча....
уж чакам петък 13ти, че да видим малката трътка  Blush дет' сега ме рита тука от 2 часа ...
Ама и се върнах на работа след отпуската и  .... ей я дей шефката пак ме фана  Shocked
Айде ... ше ви пиша на 13ти .... хубави новини само НАДЯВАМ СЕ  Praynig
Целувки на всички  Hug

# 88
  • Мнения: 99
Привет мамчета. Аз сега се връщам от преглед. бебо си е наред, отговаря си на лентичката ( 15,5 седмица) ама как се е изместила тая лентичка с един ден не знам. Гинеколожката ми потвърди, че ще е момче, няма шанс за мома. Нищо де, другия път ще си я поръчам:) Спинкаше си малкия и си цокаше пръсчетата.Simple Smile Източиха ми кръвчица, та сега ме боли дясната ръка. аз и давам лявата, а тя там не може да намери вена, та поиска дясната и сега едвам мърдам. Занесох кръв и за БХС, другата седмица ще имам резултат. Бях се настроила да се карам с лекарката,ако иска пари за изследванията, ама тя се държа много добре.
 Каза ми, че тяхната лаборатория нямат договор с ЗК за изследванията за спин, васерман и т.н. и кръвна група, и ми написа направление да ги направя на друго место.

Та мамчета от София, може ли някоя да ми даде инфо къде мога да си направя тези изследвания към ЗК???

Павлинадидко много да си почиваш, лежи и не се тормози, че като се роди мамлкото диваче ще има да тичаш и да си мечтаеш за тази почивка. Дано всичко мине бързо и леко.
Аз да се похваля, че от понеделник тръгвам пак на работа. Тези дни малко ме боли корема, ама лекарката не каза нищо за това.
Лек ден ви желая!

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 14:52 от katrin7

# 89
Ей ма пак мен  Hands Clap хапнала пия си кафенцето изобщо ми е кеффф от всякъде. Маринка аз ко да кажа за тез ремонти на другите мами сигурно им писна от мен щото кажи речи от как съм се регнала във форума сме почнали един ремонт и все нещо дойскача та още има работи за правене ама мъжо нема време от таз пуста работа Close и аз си чакам тук бавничко нещата да вървят Rolling Eyes... та тва всичкото го исписах за да мога в заключение да кажа когато си свободна свиркай да идем на кафенце аз съм фрии нон - стоп ( кой като мен )  newsm68 newsm44.
Даммм аз да ви кажа моя мъжо не ми дава да си взема котката  и колкото и да се тръшкам tantrum и да се правя че рева cry тва е - не можело щот било опасно.
Моренка моя тумбак същият Hug.  Аз днес съм решила да прая таквиз питки мънички и някъде бях мернала твоя рецепта та сега ще се разтършувам и после беш да ме няма към кухнята  food002.
Ко друго си бях отметнала в пуста глава да кажа..
galia2007 Честити ви зъбчета Hug а за бебо в коремчето, то и мойто такова мързеливко от ся го дава... все си мисля че знам на кой се е нетнало... та няма място за притеснения.
Изобщо всички мамита какво толкова се притеснявайте я се настройте по оптимистично всичко ще си е ок newsm10 и ще видите как септември ще си се хвалим с красивите и пухкави бебчовци newsm30.
Туй то за сега аз ще издирвам рецептите и ще ходя да вършея из кухнята пък по някое време пак ще се истипосам и на компа. Гушам ви Hug и усмихнат ден  bouquet...

Общи условия

Активация на акаунт