Ето го СЕПТЕМВРИ вече наближава - бебо нетърпеливо почна май да шава

  • 11 174
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 498
Mishoka права си, че за да се разгледа добре сърчицето то трябва все пак да е оформено, така че твърде рано не му е времето. Иначе в центровете, където проверих все още има шанс за средата на май месец. Според моята лекарка предвид сърдечната малформация на предното бебе ще може да се запише час и по рано, т.е. да ме вмъкнат в натоварените си графици. Абе мисля го, мисля и съм на кръстопът. Хем виждам, че от много изследвания параноясвам, хем не искам да оставям нещата непроверени. Имам някакъв спомен, че в Трета градска също имат кабинет за такива прегледи, но не съм много сигурна. Ако някоя от Вас знае за там, моля да сподели.

# 61
  • Мнения: 1 425
Благодаря ти mamor за информацията. Hug
Ами да ти кажа нямам представа какви изследвания ще ми пускат и съм забелязала че тази температура сякъш не е постояна.На приливи и отливи. newsm78 Аз сама се усешам как започвам да горя и после спада.Но така беше и преди да ми излезе херпеса.Дано наистина не е нещо сериозно и ще пиша за резултатите. Thinking

# 62
  • Мнения: 1 425
А да ви попитам нещо момичета този херпес дето ми излезе на устната опасен ли е за бебето newsm78 newsm78 newsm78то?

# 63
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ухх амои незнам
на мен такова нещо ми излиза или когато съм настинала или когато се уплаша много от нещо.Тогава ми се появява такава гадина
Но също може да се появи и от висока температура-но твоята не е висока Hug HugТака че спокич-може да си се стреснала от нещо
за опасен незнам дали е опасен newsm78 newsm78 newsm78- лекаря не каза ли нещо не го ли видя  newsm78.Аз мисля че няма какво толкова да му е опасното-па де да знам и аз newsm78

Бебе-Маринка-аз много искам да се видим обаче няма да стане мацки newsm78
защотото аз ще си отида на село и на следващия ден дядо ще ме закара с колата до Русе да си взема дипломата..заради контракциите.И после се връщаме веднага
Затова няма как да стане мацки-но на вас не ви пречи да си пиете кафенцето двечките-междувпрочем вие защо не се виждате двете на по кафе-кво като сте само две-да не сте кьорави или сакати че неможе  да се наприказвате... Joy Joy

# 64
  • Мнения: 734

Весела Честит Рожден Ден! Бъди здрава, щастлива и обичана!
Момичета благдаря ви за отговорите и хубавите пожелания, Базилиск веднага ще проверя този сайт, а и аз съм чела много добри отзиви за Вита от момичетата, с които виртуално раждахме през 2005. Сподели ми само моля те тези 1500 лв. за нормално раждане ли са или за секцио и месечните прегледи спомняш ли си какви цени са приблизително?

Аз още не съм си записала час са лекар. Контракциите почти ги няма, особено ако спя с малката на обяд по 2 часа;) Прегръща ме, лепва ми две три целувки и ме приспива;) Няма тън-пън при нея.

Нямам много надежди че ще ми кажат пола при този преглед, тук са много традиционни и винаги на 20-21 седмица правят заключение момче ли е , мо момиче ли е и то ако имаш късмет да е застанало в правилната поза.
Искам и аз да ви споделя че както мамите вече на 1 или 2 деца, тази бременност минава много по бързо и като че ли ги няма вълненията от преди.
Изнервена съм че ще се прибирам в Калифорния при майка ми, а мъжа ми ще остава тук...той много ми помага, особено с малката и с чистенето, отношенията са в най цветуща фаза от както сме се оженили и хич не ми се иска да се разделяме. Не знам какво да правя, объркано ми е.







# 65
  • Мнения: 690
Привет, момичета! Благодаря на всички за поздравите - страхотни сте!  Пожелавам на всяка от нас да й се сбъднат и най-съкровените мечти!  newsm51  А като ви чета напоследък - кой какви изследвания прави, какви черни мисли ви се въртят в главите - чак лошо ми става  newsm45 Моля ви, не бъдете черногледи и всичко ще бъде наред    bouquet  Благодаря ви още веднъж за поздравите, ще пиша друг път повече, че сега мъжо напира да излизаме. Целувки  Hug Мамите, които ходят на у-ще със сп. 9 месеца, нека споделят дали са готини и полезни темичките  Peace  

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 21 699
Весела Честит Рожден Ден и от мен!  bouquet

За училището вече писах... много полезни са лекциите( и като имаш предвид, че два пъти съм раждала) и ако за посещенията се събере компания от септемврийки би било супер.

Мише дай плс тел. на този док ... и какво/от къде си чула за него?! Аз нали съм близо до Св. София, та ще ми е удобно там.

Снежи пък Трета градска ми е под носа дето се вика, ще взема да мръдна тия дни и без това трябва да нося някакви листчета от гинкото на джипитката, та ще провря и как стой въпроса с е...кардиографията.

Джънгълче честита ти завърнала се щерка. Grinning 
Доколкото си спомням( че паметта ми е изключително неуслужлива напоследък ooooh!  Close 0 )моя приятелка ми казваше, че толкова( 1500лв) е нормалното и ако си здравно осигурен ти плаща ЗК 400 лв ... а това включва всичко необходимо за раждането ... отиваш без багаж, само с четката за зъби дето се вика и после един контролен гинеколог. преглед  някакво си там време след раждането и преглед при педиатър.

Бебе аз днес правих агнешка супа, от която всички сме във възторг ... ей я, пък утре мисля да пусна рецептата в готварския.

клик Simple Smile

# 67
  • Мнения: 228
е не е истина да пиша половин час и повече и да не го запише,сори Снежи,а толкоз много писах, набързо само на теб ще нахвърлям за прегледа-д-р Спасов от МЦ Фемина-супер съм доволна,а и не само аз,две мои близки също.Той по принцип трябва да гледа само сърцето, но на мен ми гледа всичко от главичката до петичките:)Гледа ме супер обстойно-около 40минути.каза и пола,но за него после,че ве4е ще ме бият от 8,30 съм на работа.УФ така да ме е  яд-по-дълъг пост има сигурно само на първа страница-толкова да пиша и да из4езне smile3511
Берин4е споко за температурата-нормално е за първите месеци,само гледай да не стига над 37,8-така каза моят доки.
А и Саморасличе благодаря ти:)))  bouquet
Цунки и до после

# 68
  • Мнения: 393
Добро утро на всички! Искам да се похваляяяяя - видях си малката шушулка!  Joy  Joy  Joy Беше си вдигнало ръчичката до устата, все едно смуче пръстче! Докторът каза, че всичко е напълно в норма, и всичко на бебчо е ок. Естествено не даде да му видим пола  Rolling Eyes пак беше застанало в неподходяща поза. Вече нямам търпение!
Хубав ден на всички!

# 69
  • Мнения: 497
Здравейте майчета  Hug

Ако ви мъчат лоши мисли, елате в нас  Hug Joy Joy
От вчера с мъжо започнахме ремонт в нас. И аз като повечето от вас все си мисля лоши неща, сънувам глупости и т.н., нооооооо Naughty снощи толкова се изморих, че дори и за тоалетна не съм ставала, пък камо ли да имам време да си мисля лоши неща #Crazy И мъжо се смее с мен тази сутрин - видя ли какъв бил лека на твоите милси  hahaha hahaha hahaha Ремонт му е цаката  Joy
 Ех май само двечките с бебето ще си пием кафето в Русе, но пък каво от това Party
Бебе, само да привършим ремонта и съм на линия  Hug

На всички мами много весел ден от мен, нищо, че тук е едно гадно мрачно време1

# 70
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Добро утро, сладурки  Hug

Вчера беше такова слънчево и пролетно време, а днес се е нагрочило от сутринта  Sad Обаче на мен ми е кеф, щото след работа ще ходя да похарча малко парички за дрешки на баткото, че всичко му е окъсяло от есента  Peace

Да ви се похваля, вчера за пръв път хората ме заглеждаха в корема, явно вече личи и за непосветените (то зависи и от дрехите, де)  Flutter

А, и си получих част от подаръците за РД предварително - обувки-пантофки, риза и нов GSM, че стария го зареждах през ден.

Беринка, и аз имах херпес на устната, даже два-три едновременно ми бяха излезли  #Crazy и даже не съм се сетила, че може да е опасно за бебчо, пък и акушерката ме видя и нищо не каза... Мисля, че няма проблем, спокойно! На мен ми излизат, когато много се притесня за нещо  Confused

Софиянки, аз съм съгласна с предложението на Мишоче за срещата на 22 април от 16 ч.  Hug Само дето не съм 100% сигурна дали ще мога да присъствам... Ще се опитам да навия мъжа ми да тръгнем по-навреме от Кърджали и първо да минем през София да ви видя, а после да продължаваме за Нови Искър! А по-късно ще ми обясните къде е това Криво  Rolling Eyes, да не се разминем като предния път  Wink

Хайде, със здраве!

# 71
  • Мнения: 497
АААААААА
за тези херпеси, да не е масово, и аз имам от вчера. Не съм мерила температура, но не съм се чувствала отпаднала, така че остава да е от стрес или притеснение. И аз не съм се замисляла дали е опасно за бебо или не  newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 6 267
За срещата - аз пак няма да мога да дойда  Sad - на 22-ри ще празнуваме рождения ден на Емко. Grinning Grinning

# 73
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
И аз няма да мога да присъствам на софийската срещичка най-вероятно. На 22.04. майка ми има РД и ще го празнуваме у нас; предполагам, че ще започнем от обяд; а и привечер да е, ще трябва да се навъртя за подготовката на събитието. А 21.04. не знаех, че е работен ден, но пък се оказа, че свекърва ми ще си празнува тогава нейния РД, та въпросния уикенд най-вероятно няма да мога наникъде да мръдна. Ще ви имам предвид все пак, но не ме бройте.

# 74
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте и от мен и Честито Възкресение Христово!

Минаха почивните дни и темичката пак се напълни. Ние с мъжа бяхме за 2 вечери в Арбанаси и си прекарахме супер. Там няма много развлечения, та се посветихме на ходене по кръчмите и мързелуване. Също отскочихме и до Царевец и се разходихме в Търново. На връщане си отидох при детето, което беше при майка ми и имах един кошмарен ден. Не знам от преяждане или от натравяне, ама като започнах едно повръщане, та цял ден. Събраха ми се 11 повръщания за деня, а после със зор се захраних като малките деца, защото стомахът ми нищо не приемаше. Сега вече съм добре и трябва да наваксам, защото ми се позагуби и коремчето.

bravy, хайде бързо казвай пола на бебето. Аз залагам, че ще е момиче.  

Общи условия

Активация на акаунт