VIP Brother 2 - 6

  • 35 647
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 968
Мел ходила да си вземе храна за вкъщи от ресторанта на Тишо. Той казал на Венета и после Тишо звъннал на Мел да й каже за ултиматума.  Joy

Тая е много зле щом от една лесби ревнува и мисли, че мъжа й ша хукне да го прави с Мел.  hahaha
Това означа, че не вярва в собствените си възможности, което доказва и слабостта й при защита, затова напада винаги като змия  Joy


Много добре казано. По-точно определение няма.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 294
Чета от сайта на ВБ

"Събота, 2007-04-07 04:09:00
Сам на бара

Докато всички сладко спят, Роси Новева чака утрото сама. Младата дама прекарва поредната безсънна нощ на бара. Скоро слънцето ще изгрее и ще прави компания на Роси."


Ей таз умора няма   Joy

 

# 62
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Чета тука bg.sportingbet - http://bg.sportingbet.com/t/eventBrowsing/sportsAction.aspx?acti … 1&ecNo=176680
малките коефициенти значат по-голяма вероятност да се спечели, нали? Дей Ристинка?  Ама и Мравко е бая назад, а и Минетка не е сред първенците...

Всички залози на Кой ще спечели VIP Брадър 2?

ДесиСлава  2.75

Азис  4.333

Венета Райкова  6.00

Катерина Евро  6.00

Здравко Василев  10.00

Калин Вельов  13.00

Китаеца  15.00

Тихомир Георгиев  15.00

Маги Желязкова  17.00

Росица Новева   51.00

# 63
  • Мнения: 2 829
Абе какво и е откровенното  newsm78
Тя първо като се ядоса на Катето, че с Азю я коментираха как задава въпроси и започна на бълва сруще Кетето - само да не си ууутворя устата на кого е любовница.
После като и каза Деси, че не е права за Петя (още повече Деси каза принципно към всички да не говорят такива неща и нека в къщата да има мир) пак започна да съска - ако ме ядоса ще си ууууутворя устата коя съпруга реве от нея.

Тя много принципна бе, всички са любовници на еди кой си, а пък вижте ме - мен мама ме е възпитала, да не правя кариера като си дигам крака, но да пипам пениса на Азис в ефир и същевремнно да претендирам че съм съвършенната съпруга. Мен мама ме е въпитала да злобея и съскам като пеплянка може би.

Ей това са постъпки на мнооооооого слаб човек, който не може да се защити адекватно.
Така напада този който се чувства слаб.





и циците на мара отварачката пипа,,а на наталия симеонова откровено и се сваляше

# 64
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Абе какво и е откровенното  newsm78
Тя първо като се ядоса на Катето, че с Азю я коментираха как задава въпроси и започна на бълва сруще Кетето - само да не си ууутворя устата на кого е любовница.
После като и каза Деси, че не е права за Петя (още повече Деси каза принципно към всички да не говорят такива неща и нека в къщата да има мир) пак започна да съска - ако ме ядоса ще си ууууутворя устата коя съпруга реве от нея.

Тя много принципна бе, всички са любовници на еди кой си, а пък вижте ме - мен мама ме е възпитала, да не правя кариера като си дигам крака, но да пипам пениса на Азис в ефир и същевремнно да претендирам че съм съвършенната съпруга. Мен мама ме е въпитала да злобея и съскам като пеплянка може би.

Ей това са постъпки на мнооооооого слаб човек, който не може да се защити адекватно.
Така напада този който се чувства слаб.


и циците на мара отварачката пипа,,а на наталия симеонова откровено и се сваляше
Ъ? Кой ги пипа???  newsm78 Shocked

# 65
  • Мнения: 1 002
венета ги пипа

# 66
  • Мнения: X
Извикаха ТишУ в изповедалнята. ББ му предложи ако Винетка напише 100 пъти на дъска "Аз харесвам Петя" и си отреже кичур от косата , ще им пусне да гледат вечното дерби ЦСКА - Левски. След много кандардисване Винетка се съгласи и в замяна ще получи една спа процедура от ТишУту. 

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 13:00 от Анонимен

# 67
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Това като намек за влечение към чуждите цици и въобще жени ли да го разбирам?  newsm78

# 68
  • Мнения: 803
Аз все пак съм оптимистка и се надявам Здравко да изхвърчи.
След като толкова близки им бяха процентите с Петя снощи, значи Росито има шанс да остане - има бая хора, които искат да й гледат сеира, пък и наистина като е трезва разказва интересни неща.
Искрено се надявам лагера на Азис да се осъзнае и да номинират "звездното" семейство - Венета & Тишо.
Хареса ми Китаеца, като каза че номинира Тишо, защото му е любопитно какво ще прави Венета без него в Къщата. Wink Усети се момчето, ама само неговия глас не стига. Дано Азис да се сети и той, Катето и тя.
А Венета се изложи много. От излъчваните предавания по Нова хич не й спестяват изцепките, което може само да ме радва. Даже си мисля, че тя ако остане по-дълго в Къщата, ще се изложи още повече. Та за нея си е направо спасение, ако излезе скоро.

# 69
  • Мнения: 6 167
добър ден и от мен!
влизам, за да си дам прогнозата ( т.е да я потвърдя, казах я и снощи)

цялата сценка с конспирацията на азис и десислава е балшой театър.
става въпрос за обороти от смс-и, защото явно се гледа сеира здраво, но много
малко гласуват реално.

мисля, че ще излезе здравко. от една страна той е доказал, че оцелява , от друга при него ситуацията е променена - сега и христина е там, а тя определено е антипатичен герой.
мйека, говори глупости, започна да се чувства комфортно сред 'звездите', дори мъжа й й прави забележки, че много се умилква около катето евро ( напр.).
има и още нещо - който гласува против здравко, гласува и против  венета, защото те са от група, а няма да се повтарям какъв боклук е тая жена и колко е мразена в момента. венета също го 'дърпа' надолу здравко.

и трето, хората няма да гласуват против роси, защото искат да са в интригата, да гласуват за големи играчи, да местят конци. а в крайна сметка роси е някакъв пълнеж.  нещо, което е там за 'цвят'. 

ако роси излезе, това ще е само от женска злоба ( която все пак да не забравяме , че изкара петя).

# 70
  • Мнения: 803
Извикаха ТишУ в изповедалнята. ББ му предложи ако Винетка напише 100 пъти на дъска "Аз харесвам Петя" и си отреже ки4ур от косата си, ще им пусне да гледат ве4ното дерби ЦСКА - Левски. След много кандардисване Винетка се съгласи и в замяна ще полу4и една спа процедура от ТишУту. 

 Joy Joy Joy - Тва сериозно ли? Горкият Тишо, Венета ще има да му натяква "Милоуууууу, аз какво направих за теб, за да си гледаш мачааааааа" ooooh!

# 71
  • София
  • Мнения: 4 294
Извикаха ТишУ в изповедалнята. ББ му предложи ако Винетка напише 100 пъти на дъска "Аз харесвам Петя" и си отреже ки4ур от косата си, ще им пусне да гледат ве4ното дерби ЦСКА - Левски. След много кандардисване Винетка се съгласи и в замяна ще полу4и една спа процедура от ТишУту. 

Тва верно ли, Винетка ша пиши "Аз херсам Петя"  и се  е съгласила  newsm78
Малеееееееееееее  newsm44

Минетка   Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 6 167
да, вярно е - ще пише 100 пъти " аз харесвам петя", за да гледат мача.
първо се пени, после пита катето " ама те откъде разбраха, че аз не харесвам петя", а катя отговори " ами, сигурно защото заплаши да я биеш оная вечер". и смениха камерата  Mr. Green

# 73
  • Мнения: X
Извикаха ТишУ в изповедалнята. ББ му предложи ако Винетка напише 100 пъти на дъска "Аз харесвам Петя" и си отреже ки4ур от косата си, ще им пусне да гледат ве4ното дерби ЦСКА - Левски. След много кандардисване Винетка се съгласи и в замяна ще полу4и една спа процедура от ТишУту. 

Тва верно ли, Винетка ша пиши "Аз херсам Петя"  и се  е съгласила  newsm78
Малеееееееееееее  newsm44

Минетка   Joy Joy Joy
  Съвсем сериозно, дори в момента пише на дъската. А отрязаният ки4ур трябва да не по - малко от 20 см  Mr. Green, яко се ебават с Минетка  Sick

# 74

Общи условия

Активация на акаунт