VIP Brother 2 - 6

  • 35 747
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 424
Извикаха ТишУ в изповедалнята. ББ му предложи ако Винетка напише 100 пъти на дъска "Аз харесвам Петя" и си отреже ки4ур от косата си, ще им пусне да гледат ве4ното дерби ЦСКА - Левски. След много кандардисване Винетка се съгласи и в замяна ще полу4и една спа процедура от ТишУту. 

Тва верно ли, Винетка ша пиши "Аз херсам Петя"  и се  е съгласила  newsm78
Малеееееееееееее  newsm44

Минетка   Joy Joy Joy
  Съвсем сериозно, дори в момента пише на дъската. А отрязаният ки4ур трябва да не по - малко от 20 см  Mr. Green, яко се ебават с Минетка  Sick

Joy  Joy  Joy Е това си е гавра с Венета... но си го заслужи  Crossing Arms Толкова злоба изля тая жена, че ми падна в очите  Close  С каква злоба се нахвърля и чак удоволствие изпитва като има скандали и разправии  ooooh!
В анкетата гласувах за Роси  Peace

# 76
  • Мнения: 6 417
венета ме дразни как говори за Мел ...сто пъти я нарече лесбийка , а тя 
си има гадже - момче ...
И не е фалирал ресторантьор.  Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 2 087

Това не го бях гледала!
Напиках се да се хиля Joy

# 78
  • Мнения: 157
Аз пък искам Деса да излезе, ама знам че няма да стане това. Най-вероятно Роса излиза в понеделник.

И аз искам Деси да излезе.
До вчера ми беше една от фаворитките, ама явно е успяла да ме заблуди за "благия" си характер.
Менторската й риторика ме отвращава.
В голяма роля на морализатор се е вкарало това момиче, а и явно добре умее да манипулира, включително и зрителите.
Първопричината за скандала, показан на вчерашния лайф си беше тя и никой друг и съвсем не излезе с достойнство.

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 4 177
 Малко встрани,но все пак по темата. Забелязахте ли как се обличат?  Роси на номинациите беше изключително елегантна с белия панталон и черна блуза, и превзетите й жестове и маниери й ходят много на вида Peace.
 А Венета е като някоя махленска леля Зеля- ходи с една страстоубийствена жилетка, а на номинациите се спъваше в дълга безформена дънкова пола Thinking.   Нещо вкусът й хич не е Вип.

# 80
  • София
  • Мнения: 17 429

Ох, благодаря ти! Това е първото нещо от месеци, което ме разсмя!

# 81
  • Мнения: 2 829
Абе какво и е откровенното  newsm78
Тя първо като се ядоса на Катето, че с Азю я коментираха как задава въпроси и започна на бълва сруще Кетето - само да не си ууутворя устата на кого е любовница.
После като и каза Деси, че не е права за Петя (още повече Деси каза принципно към всички да не говорят такива неща и нека в къщата да има мир) пак започна да съска - ако ме ядоса ще си ууууутворя устата коя съпруга реве от нея.

Тя много принципна бе, всички са любовници на еди кой си, а пък вижте ме - мен мама ме е възпитала, да не правя кариера като си дигам крака, но да пипам пениса на Азис в ефир и същевремнно да претендирам че съм съвършенната съпруга. Мен мама ме е въпитала да злобея и съскам като пеплянка може би.

Ей това са постъпки на мнооооооого слаб човек, който не може да се защити адекватно.
Така напада този който се чувства слаб.


и циците на мара отварачката пипа,,а на наталия симеонова откровено и се сваляше
Ъ? Кой ги пипа???  newsm78 Shocked




венета -в едно свое предаване

# 82
  • Мнения: 2 829
венета ме дразни как говори за Мел ...сто пъти я нарече лесбийка , а тя 
си има гадже - момче ...
И не е фалирал ресторантьор.  Mr. Green


адвокат ,май и то в пъти по-готин от тишку---сигурно заради това винетка не го пуска да говори с мел--от яд и завист

# 83
  • Мнения: 1 564
Аз май предпочитам Здравко и фамилия да си тръгнат. Не им е мястото там
newsm10

# 84
  • Мнения: 1 100

Ох, благодаря ти! Това е първото нещо от месеци, което ме разсмя!


Тва' ме изкефи.  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 4 294
Видяхте ли анкетата в сайта на Горещо  hahaha  hahaha hahaha

http://www.goreshto.com/index.php?TPL=2

# 86
  • Мнения: 2 829
венетка-ми съвсем определено си вкара автогол с влизането в шоуто--според мен,ако спечели ще е поредната манипулация--каквато беше и с тризначките Sick
мисля че тя е -и росито де, са единствените който май ще загубят от играта--всички други спечелиха!!!кой-рейтинг,кой излезе на светло,кой сватба и тн

# 87
  • Мнения: 114
Цялата работа е нагласена в това ШОУ.От всякъде се чува ,че Здравко е втори братовчед на Ники Кънчев newsm78 newsm78

# 88
  • Мнения: 9 914
Видяхте ли анкетата в сайта на Горещо  hahaha  hahaha hahaha

http://www.goreshto.com/index.php?TPL=2

по-интересна е рубриката "споделено", къйдето не й спестяват гадните коментари
http://www.goreshto.com/index.php?TPL=70000

Натрупаният медиен и житейски опит позволява на Венета да започне да води рубриката “Марс и Венета” във вестник “Труд”, където дава съвети за отношенията между половете, секса и любовта.

хахахахахах Simple Smile рубриката беше толкова идиотска, че никога не съм си представяла, че авторите на въпросите са истински.

# 89
  • Мнения: 3 576
Гласувах Здравко да се маха, но се съмнявам че така ще стане....
Много ми е неприятно цялото им семейство /без детенцето/ и въобще не им е мястото там. Няма какво да покажат, много са далеч от ВИП-овете, Христинка като я гледам е анти-идеала ми за жена.

Азис и Деси са много сладки, и много се учудвам как Деси отиде на номинации?! Значи се оказва, че лагера на Винетка е доста по-организиран.
Издразни ме и Калин как гласува с 3 точки за нея.... може би от злоба, че тя не го харесва или нещо подобно. Била се държала като "барби", превзета му била.....?!!
Егати причината!

Общи условия

Активация на акаунт