Ще има великденски яйца и козунаци за ЮЛСКИТЕ сладурки и юнаци!

  • 12 728
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 751
дааа вярно много са криворазбраните!
Тук обаче една приказка се потвърждава-едно лайно,колкото повече го бъркаш,толкова повече се размирисва!
Слънчо,успокой се,сигурна съм,че тук никой не те упреква за нищо!Най-малко
пиги!Поне аз нямам такива впечатления от нея!
Аз лично бих черпила от опита на майките с повече деца.
Ти пък най-малко си винова за случилото се с Мимето,било то информирана или не!Дано малката се оправи бързо!

# 286
# 287
  • Мнения: 1 294
Pigi, наистина съм станала доста докачлива в този момент и искам да ти се извиня, защото нещата които написах няма начин да не са те засегнали до някаква степен.След като с изречението което си изолирала от публикацията на Иси си вложила пълния смисъл на това което е искала да каже тя, наистина няма от какво да се засегна.Само това изречение обаче, наистина се разбира по коренно различен начин, но така е по форумите, стават недоразумения.По чист и лесен е контакта когато и очите говорят.
Моля те за напред да не продължаваш само с общи приказки, защото съветите от теб ще са ценни за всички тук.Опита ти е три пъти по-голям от на много голяма част от майките тук и мненията ти по някой въпроси са ценни...поне за мен.
Аз спирам да пиша тук за известно време.Нека неприятностите при нас да преминат за да може присъствието ми тук да бъде по-адекватно.

Общи условия

Активация на акаунт