Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 719
Здравейте мами Simple Smile аз ак прескочих до вас  Hug Искам да ви питам бихте ли ми препоръчали добър лекар в Света София който да работи с здравната каса?И също така дали някоя от вас знае д-р.Димитрова от МЦ Фемина дали работи в МД ?Лед ден от мен!  Flutter

# 286
  • Мнения: 136
Радвам се че е Eith е отново на линия:)
Вчера бях на прегледа, та да се отчета и аз: бебо е 3150, с чудесни тонове, а аз съм с изцяло изгладена шийка и според доки така като ме гледал нещата отивали към раждане уикенда. незнам, не ми се вярва нещо, макар че термина ми е 27 април и е абсолютно вероятно:)
Ще видим:)
Пожелавам си и аз същото раждане като на една мама пу-пу-пу:)
Нащо тати обаче ме ядосва..за детската, която бебо ще ползва чак след мин 6 месеца сега пък реши, че ламината е гадно нещо и иска да полага истински паркет, като в другите ни стаи. Той иска само да си го реди и лакира като паркета от другите ни стаи и ще ни трябват майстори само за циклене... ама за кога... не може бебо да влезе в апартамента и да смърди на лак.. вярно, че е топло времето, ама не вярвам толкова бързо да се измирише..
и аз си слушам Нора Джонс сега и ми е лекичко на душичката:)

# 287
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро и от мен Hug!

Благодаря на всички мами за милото посрещане Heart Eyes.

Аз днес съм на подробен преглед - окончателно да решим точно кога и как да процедираме. Като се върна ще се отчета.

Мале, още не мога да свикна с мисълта, че след 1-2 седмици и ще сме с едно бебе повече, въпреки всичките приготовления Rolling Eyes.

Много хубав ден от нас,

Ирина

# 288
  • Мнения: 625
EЙ! И аз влизам в 9-тияя днес newsm44,въпреки че ще раждам края на месеца:)Моят сак също е огромен! rotfImboКато ни видят в болницата с мъжа ми ще си помислят че и неговите неща за престой са там smile3532

# 289
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Да се отчета и аз-вчера бяхме на преглед,бебчо тежи 2100гр,тоновете му са идеални/каквото и да значи това/,таза ми е добър за нормално раждане,абе само добри новини пу-пу да не ни е уроки! HugИмаме си и снимка на атрибута на мълкия мъж!
Вече по малко започвам да приготвям багажа-имаме памперси,чаршафи за еднократна у-ба,нощници и кремче за дупето.Като вляза в 9тия месец ще приготвя и останалото,че вси ми се струва рано. Mr. GreenДано и бебо мисли като мен.
Слънчев ден на всички!  bouquet

# 290
  • Мнения: 270
 #Crazy Като някой слушат циганска музика ние пак кат циганки да се похвалим...и аз влизам в 9 месец........ Heart Eyes Много съм доволна освен че имам такова вълнение и истински сърцетряс отвътре, че незнам как да го увладея...А днес софийски дружки ме изненадаха и с първи дарове за рожден ден, за бебо също щели да пратят....Мъжа търчи да ни вземе паркета, свекъра лепи тапети, аз си клатя краката..И ТАЗИ НОЩ СПААААААААААААХ!! Да се отбележи в протокола.

# 291
  • Мнения: 1 924
Абе тъй като гледам май само на мен никой не ми мери толкова редовно тоновете на прасенцето newsm78 Последно ходих в края на март и чак другата седмица пак-почти месец пауза #Crazy 

За подуването- дано не ме споходи Praynig Досега имам лек проблем с подуване на глезените, но понеже са ми кльощави крачетата, не си личи много.

А иначе и мен ме обземат някакви депресивни настроения понякога. Някой оттук в по-предишна тема го беше нарекъл " предродилна депресия " , хихик Laughing  Горкият ми мъж, добре че ме търпи Praynig

Сакчето за болницата ми е полуготово-което не е прибрано още,го имам на списък в портфейла, та да не забравим нещо важно. Но наистина, най-най необходим е ДжСМ-ът( и зарядно!!), та да можеш винаги да се обадиш на таткото да донесе нещо забравено.

Обаче почва все повече и повече да не ми пука . В началото много се втелясвах - къде ще родя, какво точно ще купим за бебето и пр. - сега ми се струва, че това са просто незначителни подробности. Важното е бебенцето да е здраво,умно и хубавичко ( скромно,нали Embarassed)

# 292
  • Мнения: 6 029
кой ше пуска нова тема?

# 293
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Много се извинявам, но дали има и значение вече, термина ми е на 13.05, а не 19

# 294
  • Мнения: 90
Привет от мен!  bouquet
аз също се наспах чудесно снощи и следобед с милото ще си направим разходка до морето-мисля да похапна рибка и да пийна една биричка.. newsm08 smile3521
А иначе нямам търпение да вляза и аз в деветия ,ама има още доста-нали съм от последните мами...Ще ви следя с трепет и ще стискам палци на всяка от вас(дай боже да не ви изпреваря ,две... Prayniglove001
 Момичета ,вие ще си вземате ли помпа за кърма в родилния дом и каква(много скъпа тая авентската,беее),иначе пък все я хвалят...
Хайде,време е за нова тема

# 295
  • Мнения: 1 924
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181879.msg3687760#msg3687760

Понеже доста дълго никой не пуска тема, пък ще ни затворят. По-нататък ще я пооправя, ченямам много време сега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт