ОКТОМВРИ месец е далече, коремчетата нарастват вече.

  • 13 262
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
Здравейте,
И аз да се запиша в новата тема.
мили мами махнете ме от списъка,на 7 направих спонтанен аборт,полу4их кръвоизлив и ми направиха абразио,много съм нещастна,немога да го преживея  Cry пазете се на никой не пожелавам това което ми се случи
Мила , това е много неприятно, аз също съм го преживявалв. Не се отчайвай и като мине периода за изчакване ти пожелавамм едно здраво и хубаво бебе  Praynig

Да ви се оплача празниците ги изкарах в повръщане и отпадналост. Уж ми беше минало, но... Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
nadi666 страшно съжалявам миличка, пожелавам ти бързо възтановяване  Hug

# 17
  • Мнения: 270
Нади, много съжалявам мила  Cry Cry Cry
Пожелавам ти бързо възстановяване и много скоро да се присъединиш към някоя от следващите групички  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 13:57 от mimeto_iv

# 18
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте мили момичета!  Hug

Тъкмо се радвах на вашите вълнения с козунаците и яйцата и прочетох тъжната новина на nadi666. Наистина много съжалявам.  Cry Надявам се по някакъв начин да успеем да ти помогнем да преодолееш мъката. Имаш пълната ни подкрепа. Знам, че съвсем скоро ще се похвалиш пак с две чертички и след това ще имаш хубаво и здраво бебе Hug

meggyv - Благодарности за хубавата темичка! Справила си се чудесно!  Hug

И аз на миналия преглед поисках пола да видя, бях в точно 13 г.с. но лекарката каза, че категорично е рано.  Crazy Другия вторник сме пак на преглед и после на БХС (вече ще сме в 16 г.с.) и надявам се тогава да сме пораснали достатъчно и да разберем. Аз също и включване от ритниче очаквам ама нейсе Crazy. Успокоението ми е, че до месец и двете неща трябва да ги разбера. Само търпение трябва.Simple Smile

А за козунаците и яйцата - такова ядене беше.  ooooh! Но пък козунаците на мама са само веднъж в годината, така че си заслужава.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 565
Nadi666 съжалявам мила за това, което преживяваш. Бъди силна! Пожелавам ти скоро пак да се присъединиш към темички на отчетните. Е вярно няма да си с нас, но важното е скоро да си пак на линия.  Hug Hug Hug
Мислех че вече мина този опасен период, но явно съм се заблуждавала.

# 20
  • Мнения: 405
Ей , Мацки , Христос Воскресе /с малко закъснение/ Много любов, топлина и пак любов ви желая!
Няколко дни ме няма и вие роман сте написали  Sunglasses  Sunglasses   Sunglasses  Яко ! 
 meggyv Страхотна си!!! Много ме изкефи началната страничка, много ясно че Copy&paste на воля, че иначе цял ден отива ..   Crazy
Nadi666 съжалявам, миличка> Нека силата да е с теб!  Hug
  Иначе кръста не ме боли, обаче за сметка на това ме боли таза отзад   Shocked мноооооо е гадно и така ме прерязва от време на време ,че място не си намирам..  ooooh!  доки каза, че от хормоните..и че мускулите се отпускали, а ставите се разхлабвали и.т.н ....доста ми е парцаливо като цяло, някак си имам чувството че мускулите ми не функционират както преди!!??!!

А вчера решихме да се приберем с влак , а то пълен фраш, няма къде да седнеш въобще...
аз се притеснявах да ме ми стане зле както обикновенно като седя права,
 и мъжа ми пита кондуктура дали има места за бременни, а той ме огледа от главата до петите  и каза : "Ами ако наистина е бременна нека дойде да седне до мен. !!!!!!!!   #2gunfire #2gunfire
 Лелееее хора , така се ядосах / сега вече ми е смешно /  че въобще и да бях припаднала в тъпия влак нямаше да отида да седна при този тъпак, направо загубих дар слово !!!!
Мъжо също се втрещи , а брат ми му вика "Ми ако вие сте наистина контрольор, нямаше да приказвате глупости"  хахаххаха, ама мистър Тъпня само сви рамене и се изнесе да проверява билетите на истинските хора. Може би трябваше да му купя билет на бебешорчето , че да ми повярва  Joy   Joy   "Добър ден , може ли един билет за 15 седмичното ми още неродено детенце хаххахахахххахах

# 21
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета
Nadi666 много съжалявам мила, бъди силна макар, че сигурно ти е много трудно но скоро пак ще си в списъка макар и при други мами  Hug
За мен какво да ви кажа, моя мъж 3 дена има се температура и викам хванал е някой грип. И днес вече отиваме на лекар при неговата лична лекарка и влизаме и той вижда на врата на болницата, че тази лекарка е починала. Много гадно но отидохме при моята лична лекарка и тя го прегледа и даже веднага го прехвърли при нея. Видяха го на екограф, и уж нищо сериозно нещо на жлъчката, но му  изписа антибиотик дано се размине само с това и да не излезне нещо по специално  Praynig
Та така вчера той зле на мен ми се  Sick цял ден гости имах вечерта направо пълен шаш и паника но всичко Мина по мед и масло справихме се с малък мишко с салатки готвене оправяне. И днес и няма да работя и сега излизам даже на гости отиваме с малък мишко , а болния в нас да си спи
Това е така ми минаха празниците пожелавам ви днес много хубав и слънчев ден и Целувки от нас   bouquet  Hug

# 22
  • Мнения: 18
Здравейте, мили мами!
Христос Воскресе! /със закъснение  Embarassed/ Пожелавам ви най-прекрасните и цветни емоции! Аз от ходене по гости още от петък вечер не мога да седна и да ви видя как сте, но сега ще наваксам, че много сте изписали пак и доста имам да чета.
Поздравления на мама meggyv за новата темичка! Дано този месец вече да се похвалим с момченца или момиченца в тумбите! Че и за промърдаване може и да е дошло време  newsm78!
Слънчев ден от мен, а аз да се захващам, че задачите тук нямат край!  Hug Hug Hug
 

# 23
  • Мнения: 18
Nadi666, искрено съжалявам за това, което се е случило при теб! Пожелавам ти сила на духа и бързо, бързо да се оттърсиш от лошото чувство с една прекрасна новина за  EFP и  newsm32. С теб сме!!!  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 617
nadi666 много съжалявам за случилото се още повече че ти беше на датата на която и аз ще раждам и ми беше особенно интересно това което се случва около теб.
Желая ти бързо да се възвърне духа ти и скоро отново да се похвалиш новинка за бебче.
Стискам ти палци.

# 25
  • Мнения: 71
nadi666, много съжалявам, за това което ти се е случило. Не унивай Sad

Гледам, че вече се притеснявате за пола на бебето. Когато решихме да имаме второ дете, се захванах да търся разни методи за изчисляване. Изнамерих какви ли не щуротии и според повечето таблици излиза, че синът ми тр. да е момиче. Joy Joy
Та накрая се отказах да смятам и действахме. Много ми се иска да е момиченце, но май няма да е. Просто си го знам. Усещам го както и първия път. Тогава доктора каза, че ще е момиче (в 5 месец), но по-късно се поправи. Та имам впредвид, че на този етап каквото и да ни кажат няма да е 100% сигурно. Все пак ето тук можете да се проверите :
http://babycalculator.hit.bg/
има още доста. Ако искате и тях мога да ви пусна.
Аз общо взето се чувствам изключително гадно. Още ми се гади, още ми се спи, а сега и таза започна да ме боли. Понякога като стоя по-дълго седнала и не мога да си стъпя на краката после. Моя мъж все се майтапи, че ще раждам слонче hahaha

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте мами!
Христос Воскресе!/извинявам се за закъснението/
Нади, много съжалявам за случилото се  Cry
Стискам ти палци скоро да се похвалиш отново, че си бременна! Аз също се надявах, че няма да има повече лоши новини, макар да знам, че до края си е опасно. Много се надявам да бъдеш силна и да не се поддаваш на лошите мисли и настроения.

# 27
  • Мнения: 8
Христос Воскресе на всички, да сте живи и здрави и много, много щастливи!!!   Laughing

nadi666  безкрайно много съжалявам, за това което ти се е случило!!! С теб сме всички да знаеш! Не се отчайвай, а мисли позитивно. Ще се изчака онзи задължителния период и после пак в нашите редици!!! Пожелавам ти го от все сърце възможно най-скоро!!!  Hug Hug Hug

Лек ден момичета  Hug

# 28
  • Мнения: 617
Mdimitrova нещо линка не ми се отваря все излизат чингели.

# 29
  • Мнения: 1 305
АЗ се си мисля, че моето мишле е женско. Такова чувство имам сега на калкулатора ми показа 70% момиче. След няколко месеца ако е така пак ще пишем да кажем дали е верен

Общи условия

Активация на акаунт