ОКТОМВРИ месец е далече, коремчетата нарастват вече.

  • 13 266
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Ох, това за миризмата ми е много  познато. Особено ако ми замирише на цигари. Ужас.
А вече трябва да ни преминава. Но не ще.
Между другото  - съм качила цели 5 кг.  #Crazy Embarassed
Направо не мога да се гледам. Да не говорим, че вече нито един панталон не ми става. А пък не ям повече от преди. newsm78 . Май послъгах  Embarassed - започнах да закусвам. Това ще е.

# 46
  • Мнения: 4 555
Nadi666, направо е потресаващо какво ти се е случило! Нямам думи  #Crazy
Дано да имаш сили да го преживееш и скоро да се върнеш в отчетните  Hug

Момичета, аз съм номер едно с килограмите. Не вярвам някой да може да ме стигне. Вече съм +7.
Не се притеснявам много, защото точно сега съм на стандартните си зимни килограми. Просто преди 2-3 години отслабнах много и някак ги задържах, но за сметка на това сега качвам бързо. Предполагам, че на това се дължи.

Поздрави на всички!

# 47
Споко, Карина и аз съм така и то още преди 2 седмици бях с8 отгоре Embarassed
Ама като нормалното ти тегло е 48 кг. на ръст 168 ...както беше при мен. Сега се чувствам дебела, а на останалия свят вече приличам на човек - та чак и мъж ми е доволен - преди съм била кльощава сега съм си била таман - успокоения, успокоения - хайде после ще го мислим отслабването Simple Smile

# 48
  • Мнения: 66
Аз не мога да кажа че съм напълняла ама май щеше да е по добре. Отслабнах с 5 кг и то вообще не нарочно както би ми се искало преди. Просто такива киселини ме мъчат, че на смея нищо да сложа в устата си. Sick Преди дори не знаех какво е това киселини, всички ми казват че е доста рано за тях. Казват че като имаш киселини и на бебето му растяла коса, е да ама е малко раничко мисля за коса, бабешки девитини.
Вие не се притесняваите момичета за килограмите по добре да се чувствате добре,пък и сигурно сега периода при вас е такъв, после мойе да доиде момент и да не ви се иаде толкова много.Аз все си мисля че ние сме облагодетелствани от периода в който бременеем, Simple Smile Лятото ще го изкараме на плодове и заленчуци ,пук и от жегите няма да ни се яде толкова.
Лек и успешен ден на всички!

# 49
  • Мнения: 4 555
Аз в момента съм 60 кг на 1.70 и изобщо не се чувствам дебела. Понеже през последните десетина години съм била точно на тези килограми, сега ми е съвсем естествено.
Преди 3 години започнах много да спортувам и свалих 8 кг.  Почти всички дрехи, които имам тук са ми от този период и се наложи бързо да мина на дрехи за бременни.
Ако не бях отсланбала толкова драстично преди, сигурно по-бавно щях да качвам сега, но няма значение. Важното е да са живи и здрави бебетата Simple Smile
Все още имам познати, които ме виждат често и не забелязват промяната, така че явно не съм станала много кръгла Simple Smile

# 50
  • Мнения: 812
Съжалявам че ви развалих настроението,но просто исках да знаете какво ми се е случило за да не ви се случи и на вас и много добре внимавайте при кого и къде отивате  Cry Пожелавам ви успешни бременности

# 51
  • Мнения: 4 555
nadi666, наистина много съжалявам, направо не мога да си представя как се чувстваш! Не мога да си представя какъв трябва да е този екип, за да се държат с теб по този начин в такъв момент! Close
Стискам ти палци бързо да забравиш всичко и от тук нататък само хубави неща да те чакат!

# 52
Здравейте момичета. Много благодаря за отговорите - аз вече имам коремче, което не подлежи на гълтане... само се подувам много неприятно и всичко ми мирише инъче си качвам килограми на бюст и ханш. Надявам се да не се променя особено, че ако трябва да си сменям целия гардероб ще стане страшно  Laughing Всъщност съм 60 килограма на 1,73 което не е толкова много... Абе каквото стане.

Много моля, всяка от вас да прочете линка, който ви пускам -

ТОВА СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ПРОЦЕДУРИ И ПРЕГЛЕДИ ЗА БРЕМЕННИ
http://www.nhif.bg/downloads/07-Prilojenie-2006-30-12-2005.doc   !!! Имаме право на всичко това и не се колебайте да питате и да искате обяснения от вашите ЖК и АГ. Става въпрос за здравето на майката и плода, което за сега за всички нас е страшно важно.

Стискайте палци да ми стане булчинската рокля, че ако до сватбата се окръгля ще е смешна гледка  Embarassed
И аз се надявам, че периода за бременност е благоприятен заради сезоните ама сами ще усетим кое, кога.
Да ви кажа появи ми се страшен запек - ама го победих с овесени ядки, накиснати в горещо прясно мляко и с добавени вътре изсушени сини сливи. Действа - гарантирам!
 
От мен целувки и до скоро   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте всички!
С малко закъснение се присъединявам към октомврийските мами.
Все още не се чувствам бременна, бях само веднъж на лекар в 6г.с., сега съм в 13. Така се получи, че нямах възможност да си обърна повече внимание до сега. Все пак ми е за втори път  и усещането ми е познато.
Исках да ви попитам дали сте чували за д-р Клисурски от МД София и какво може да ми кажете за него?
Поздрави на всички мами и лека бременност!

# 54
  • Мнения: 617
Здравейте!
Само да споделя, че преди малко се върнах от доктора и видях бебо да марда и да рита с крачета. Доктора каза че всичко за сега е идеално, а пола може да се види чак в 25г.с.
Ох така се развълнувах, че забравих да си поискам снимка от видеозона. Нищо другия път няма да пропусна.

# 55
  • Мнения: 1 593
Нади, просто съм потресена от разказа ти. Пожелавам на този доктор и все сестри около него да се сблъска в личния си живот с такава загуба като твоята и да го боли поне колкото тебе те боли. БЕЗОБРАЗИЕ!!!

Прегръщам те силно, и следващия път обещавам че няма да има контракции и разкритие чак до 9ти месец и сълзите ти след това ще са от радост  Hug Hug Hug

Аз днес съм на фетална морфология (за първи път и таткото ще присъства и съм супер щастлива)!!!

След великденските празници съм си лепнала още едно килце (този път си виждам екстра сланинката) и вече съм 5 в плюс, само дето започнах от 60 (на 1.64кг) и като ви слушам съм най-закръглена. Лошото при мене е че започнах от най-дебелите си години, защото нормално съм към 53кг, но заради едно лекарство напълнях.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 17:14 от silverarrow

# 56
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Нади, и аз съм потресена!! Но не се притеснявай, на мен ми се случи в 6 г.с - септ. м.г. (но сестрата поне беше мила, а доктора бързо действаше), и въпреки, че докторите ми казаха 6 месеца да чакам, аз изчаках три пълни цикъла и забременях от вторият опит. А една девойка която пометна по същото време я проверих - на лентичката и стои 17 г.с, т.е е забременяла на следващият цикъл. Горе главата - следи се при док как се възстановява лигавицата на матката и ако всичко е наред - право напред

# 57
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
А също и за дебелеенето - до сега +7, като спрях и да ходя на аеробика (ходя вече 5 години редовно, но мисля пак да започна след феталната морфология, на облекчен режим, де) и спрях да пуша и ям поне по три пъти на ден. Направо се виждам слоница до края  Cry Сега съм 172 см и 76кг. Миналият февруари отказвах цигарите и качих 10  Sad като след абразиото пропуших и свалих само 4! Направо незнам как ще ги свалям после, но сега ме интересува само бебчо да е добре.. Според калкулатора ще е момче - мъжът ми стана щастлив  Simple Smile, защото преди това по една друга схема излезе момиче. На мен ми е все едно..

# 58
  • София
  • Мнения: 1 524
last name добре дошла при нас.  Hug   Hug
Кажи си термина да те запиша, че от лентичката не можах да изчисля точно, а и не винаги терминът съвпада с лентичката.
Този доктор не съм го чувала, но не съм критерии, защото аз си знам двама доктори и все при тях си ходя от близо 10 години. Единият е бил дълги години в Шейново, а другият е в раковата.
Спокойно дами аз съм цоцоланата почнах от 58 кг, сега съм 65, на сватбата си декември бях 56, а лятото 54кг. Направо се освиних. Но явно качвам равномерно навсякъде, щото ми казват, че само леко съм се закръглила.
silverarrow супер, ще разказваш като се прибереш, дано и снимки ти направят та да гледаме и ние.  Peace
MDimitrova как ти завиждам, че не понасяш цигарите, а на мен като ми замирише и започва да ми се пуши, но явно е на психическа основа, щото вече организмът трябва да е свикнал без тях.

# 59
  • Мнения: 141
Здравейте , мами.Аз съм от септемврийски мами и искам да попитам някоя от вас ще ходи на лекцията на сп.9 месеца в Стара Загора

Общи условия

Активация на акаунт