На Великден чукнахме яйцата и новини за бебета заваляха - 08.04 - 14.04

  • 18 521
  • 507
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 524
G-Baby тихичко честито Бледа не-бледа - щом е там значи и бебо е там   bouquet   bouquet   bouquet

# 451
  • София
  • Мнения: 295
Да се тествам пак, така ли? То и аз си мислех да си взема още някой тест, уж за по-сигурно... Wink Да, ама след малко трябва да пътуваме и май няма да успея сега да отида за тест. Но смятам като се връщаме следобед да си купя и да се тествам пак. Май с Шуър Чек не беше задължително да е първата сутрешна урина или се бъркам?
Ако знаете как ми треперят ръцете, докато пиша това....
Благодаря на всички за милите думи! Страхотни сте!  bouquetОбещавам, че ще докладвам пак следобед!

# 452
G-Baby, аз знам че когато има втора чертичка, дори и бледа-значи има нещо и то е хубаво. Дано има повод да се радваме   bouquet. Може да повториш теста-вземи си Престо например или Шуър чек. Те май са точни!  Peace

# 453
  • София
  • Мнения: 295
ОК, ще взема Шуър чек! До скоро, момичета!

# 454
  • Мнения: 24
G-baby, сега като ти преглеждам постинга от вчера, мисля, че и симптомите ти съответстват на положитилния резултат, така че не се притеснявай, едва ли теста греши!

# 455
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, момичета!!! Heart Eyes
Днес пак е хубав ден!
G-baby-много се радвам за теб, мила  Hug  bouquet Peace. Резултатът сигурно ще е  newsm10.
Време беше да се поразмърдаме в тоя форум вече.
А...аз изпадам в ужас, гледайки графиката си...Кво е тва чудо направо незнам!!! newsm78

# 456
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Кати,то май и овулация не си имала този месец ThinkingМного ти е странна графиката,кога си пак на доктор?

# 457
  • Мнения: 1 081
G-Baby, аз точно с Шуър чек правих втория тест и беше вече 7 часа вечерта, действай смело!  Peace Първия тест беше Клиър Вю, но и той беше правен някъде следобяд, чертичката беше по-бледа, но си беше там и на следващия ден доктора ми показа плодно сакче на 4 г.с. и половина!  Колкото по-рано разбереш, че си бременна, толкова притесненията ти ще са по-малко. За радостта и вълнението да не говорим, дерзай смело и дано повлечеш крак за много зимни бебета, че миналата година декемврийките сме около 120! Успех!!!!!!

# 458
  • Мнения: 389
G-Baby, бледа, ама чертичка  Mr. Green.

ЧЕСТИТООО! smile3501 newsm44

Теста е положителен, а ти  preggo

# 459
  • Мнения: 24
Кати, може още да не е минала овулацията, иди при доктора ти да види дали този фоликул се е спукал.  Peace

# 460
  • София
  • Мнения: 1 248
Странна, та даже дрънка пустата графика...Утре ще ходя да дам кръвчица за прогестерон, че нали около 20-ти ден се иследва...Иначе имало там някакъв фоликул и май ще трябва да ми сложат Прегнил-така каза доктора, за да се пукне...

# 461
  • Мнения: 989
Кати, прогестерон се изследва на 7 ден след ДОКАЗАНА овулация, а като ти гледам графиката на теб ову ти предстои - може и да е днес, но така или иначе е много рано да изследваш прогестерон. Най-добре иди утре да те види док и да каже дали се е спукал фоликула за да си сигурна дали е имало и кога точно е било овуто.
Ааааа каква съм голяма бяла птица - пропуснала съм да честитя на G-Baby. G-Baby, тихичко честито, миличка, и дано скоро да го изкрещим с цяло гърло като си видиш точицата.   bouquet

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 11:29 от Scarlet_

# 462
  • София
  • Мнения: 3 789
G-Baby, честито, мила!
Щом има 2-ра чертичка, колкото и да е бледа, все пак от нещо е излязла....без нищо няма как да се покаже, нали?
Хайде, чакаме 2-ро тестче, за да честитим по-силно, че сега сем тихички! Praynig

# 463
  • Мнения: 851
G-baby: тихичко честито миличка   bouquet  bouquet  bouquet Момичетат добре са ти казали - бледа, бледа, ама нали е там => си  preggo Пожелавам ти лека бременност и много хубави бремелински  емоции  Hug Hug Hug

Касандра: Добре дошла при нас мила  Hug и скоро всички заедно към отчетни

Desi_cover:
Много се радвам, че намина да ни видиш - дано си ни на късмет и имаме още много бремелинки. И аз още нямам лелка и силно се надявам въпреки самотната черта. Гърдите още не са спрели да ме болят, което означава, че и днес лелката ще ме подмине. Ха дано до деветия месец  newsm17

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте и от мен, момичета!
Джи, тихичко честито  bouquet Повтори теста Peace
Кати, според мен ову предстои, но наистина отиди утре на преглед и ако трябва сложете прегнил, да не изпуснете хубавия фоликул Hug
Аз няма с какво да се похваля, освен че добре се справяме с лова този сезон. Снощи преди да си легна реших да препишкам един тест за ову и почти веднага тестовата линийка стана по-наситена от контролната. Да, обаче, не успях да събудя главното действащо лице Whistling И тази сутрин се събуждам в 9 /пропуснах и меренето на БТ/ и гледам - нашият вече станал. Че като му дръпнах един рев Cry, пих кафе и подсмърчайки пак си легнах. Златото дойде да ме пита защо съм тъжна тази сутрин, аз мълча Embarassed И той се зае да ме успокоява, та изпълнихме плана за днес Mr. Green Знам, че пак правя грешка, но съм заложила цялата си вяра и надежда на този цикъл. Ако не се получи и след теста за проходимост, се отказвам. Просто нямам сили да продължавам по този начин Sad
Касандра, добре дошла Hug
Деси, Peace Praynig Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт