На Великден чукнахме яйцата и новини за бебета заваляха - 08.04 - 14.04

  • 18 511
  • 507
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 270
Добър ден! newsm51
Касандра welcome welcome welcome
G-baby - тихичко честито и от мен smile3525
DesiT  - стискам палци, мила newsm17 newsm17 newsm17
Goldie - да не чувам нищо за отказване! smile3515 и аз тези дни съм на ръба, но гледам да се настроя позитивно!
Слънчев ден на всички! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 466
  • София
  • Мнения: 1 248
Мене пак ме хванах лудите, да ви кажа...Ходих преди малко да ми надупчат д.... с прегнил 5000-де да знам какво бяха едениците...Щипе ужасно...И сега ако не се пукне тоя ми ти фоликул-ще си има разправии с мен, колкото и мазохистично да звучи  #2gunfire
Голди-щом тестчето е било положително снощи, значи овуто още не е минало-довечера се стягайте за лов...Нищо не си изпуснала, мила  love001
А пък с тоя кекс по поръчка и на мене ми писна...То само гледаш на къде да се обърнеш, как да се завъртиш и да се наместиш, че да не се загуби жизненоважния материал, пък за удоволствие какво да говорим  Twisted Evil...И...ако стане бебето, то все едно че всичко е било програмирано, ами онова правене на деца с любов къде отиде??? newsm78...И като се замисля май затова стават грешки в програмата, защото всичко нагласяме и не питаме съдбата дали точно сега е момента...

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 11:49 от kativk

# 467
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
G-baby, Честитоа втора чертичка  bouquet
DesiT, стискам яко палци за теб и ако не дойде и утре лелката хайде да се тестваме заедно във вторник, ако и мойта не дойде де. Според графиката ми днес е деня, а не на 16 както мислех Thinking
Goldie, не знам откога бебеправите, но не се отказвай за нищо на света, дори и да не стане този месец Hug Аз също възложих големи надежди на този месец и ако съм бременна ще ви разкажа какво точно правих  за да улесня зачеването.

# 468
  • София
  • Мнения: 3 789
Kativk, извинявай за въпроса, но и аз съм чувала само за този прегнил, дето ускорява или помага за пукането на фоликула, за да "изплюе" яйцеклетката. Та въпроса ми е- къде ти я бият тази инжекция, та те щипе? Thinking
Извинявай, но не съм запозната, затова те питам.

# 469
  • София
  • Мнения: 1 248
Ами бият е мусколно в дупето...Малко е неприятно...на мен за втори път ми бият. Предния път ме боля след това една седмица...Та дано сега си заслужава, защото не ми се ще пак да повтарям.

# 470
  • София
  • Мнения: 3 789
Kativk, питах те, защото аз този месец ще ходя на фолик/я, та искам да съм запозната, за всеки случай!
За момента съм още на Оргаметрил, 3-ти ден ми е, за да дойде гадината и после док ми каза към 11-13 ден да ходя да ме гледа на УЗ, за да види какво се случва с фоликулите.....
Момичета, само не знам дали 11-13 ден не е малко рано, при условие, че напоследък Ц ми се удължи икарам по 33-36 дни.....?
Или може би сега с този Оргаметрил нещата ще се стабилизират? newsm78

# 471
  • София
  • Мнения: 1 248
Ами колкото по-отрано те проследят толкова по-добре според мен...Аз този месец започнах още от 8-ми ден, та до сега и още нямам овулация...Така доктора ще види дали фоликулите се развиват както трябва...

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Валката, доста време бебеправим, или работим по създаването на нова биологична единица Laughing Аз, обаче, времето го броя от момента, в който започнах да засичам овулация - този месец става една година. Откъдето и да го погледнеш си е много време Sad Заложила съм всичко на този цикъл по две причини - първо, защото със сина си забременях април, а казват, че всяка жена си има период от годината, когато забременява по-лесно Rolling Eyes; второ, защото след тест за проходимост също се забременява по-лесно /това ми го казаха момичетата от Проблемното/. Смятам, че една година тестове, температури и секс по график е достатъчен период на надежда и сълзи, за да си дам малко почивка след него Tired
Кати, дано си права, миличка Praynig Продължаваме и ще отчитаме резултатите към 1-ви май Praynig

# 473
  • Мнения: 851
valkata78: Готова съм да се тествам отново, стига гадната лелка ме пропусне до деветия месец  newsm10 Ах дано и двете във вторник видим  EFP EFP  newsm17

Goldie: Сигурна съм, че този месец ще стане. И аз съм го чувала това, че всяка жена забременява по-лесно през определен сезон newsm10 Дано този месец е твоя!!! Пролетта е твоя сезон  Heart Eyes Обичайте се и създайте свое малко сладко бебче  Hug

# 474
  • Мнения: 389
valkata78: Готова съм да се тествам отново, стига гадната лелка ме пропусне до деветия месец  newsm10 Ах дано и двете във вторник видим  EFP EFP  newsm17

Goldie: Сигурна съм, че този месец ще стане. И аз съм го чувала това, че всяка жена забременява по-лесно през определен сезон newsm10 Дано този месец е твоя!!! Пролетта е твоя сезон  Heart Eyes Обичайте се и създайте свое малко сладко бебче  Hug

ееее, и аз съм с вас, къде ме забравихте  Mr. Green ( шегувам се  Laughing ).Утре трябва да ми дойде по принцип.Дано да ме пропусне с вас  Hug.Ще видим  Blush
Пак имам 37 градуса, като в началото на седмицата.Реших да я измеря, иначе не усещах нищо.Да не си правим илюзии, просто да изчакаме, а  Crazy?

# 475
  • Мнения: 153
Здравейте милички Simple Smile Гледам има раздвижване и май съм повлякла крак  newsm10 Силно се надявам да е така и да напълним форума с новини за положителни тестчета Simple Smile

Джи-Бейби - тихичко Честито   bouquet Стискам палци да стане по-наситена втората чертичка и да видиш една хууубава точица скоро Simple Smile

Комикс, ДесиТ, Валката78, Тани-Барабани - много се надявам да видите двете чертички във вторник! Стискам палци до посиняване да знаете  Hug Hug Hug

Голди - от сърце се надявам да успеете този месец  Praynig

Иначе момичета ние с мъжа ми вчера се прибрахме от почивката Simple Smile Голямо спане му ударихме, не си спомням да съм спала следобед от детските си години Simple Smile Дано да съм си наваксала хроничното недоспиване, че от утре като тръгна на работа само ще си мечтая за възможността да дремна. Засега освен, че гърдите ужасно ме болят нямам никакви други по-странни усещания  Simple Smile надявам се така и да си остана, че като чета описанията на Катето отсега ми става лошо Simple Smile Чудя се и кога да отида на лекар и май като гледам няма да стане преди петък, така че ще ви държа в течение Simple Smile

Много целувки на всички   bouquet и стискам палци за нови тестчета с две чертички  newsm51

# 476
  • Мнения: 1 081
    Момичета, извинявайте, че отново се навъртам наоколо, но няма как да се въздържа. Самото очакване, което преживявате и онази тръпка преминаваща през цалото ви тяло и караща корема ви да се свива и обръща при мисълта може би този месец са нещо неповторимо.    kativk, всички тези мъки ще ги забравиш в мига когато си видиш точицата и биещото и сърце и нищо вече няма да е същото и ще бъдеш невероятно много щастлива. Goldie, всичките ти усилия ще бъдат възнаградени, сигурна съм. и когато гушнеш бебето си ще знаеш, че сълзите и опитите не са били напразни и че живота, който си създала е по-ценен от всичко на света и всичко онова, което си изживяла те е направило по-силна и готова да обичаш малкото същество с цялото си тяло и душа. Сега е момента, отдай му се напълно!  Peace DesiT, стискам палци и се моля да поемеш своя път към щастието наречено дете!  baby_neutral Praynig Peace

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 14:21 от desi_cover

# 477
  • Мнения: 245
Здравейте момичета,

G-baby честито мила....дано и следвашия тест е положителен.....Стискаме палци Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Голделинка моля те не унивай....този месец ще е да знаеш......няма да плачеш моля те!

Деситка ще ги видиш ти във вторник двете черти и искаме една софра да ни спретнеш да седмен да похапнем и  да се повеселим.

Момичета чакайте да ви кажа за мен.....та както ви писах овуто беше 04.04-05.04 и като се тествах с тестовете дето са в комплекта Клиър Ову 5 за ову+1 за бременност, като че ли леко прозира една чертичка, срамежлива скрила се .....но това беше четвътък и петък сутринта...ама изпарителна...мисля с че не е нищо, но в събота и днес се тествах...в събота с един тест евтинаро без марка от 0,8о ст, а другият Куйк Шуър и нищо ни черти ни тирета нищо само една дебела тлъста и самотна.....та кога пак да се тествам....имам си тука един Шуър чек......днес ми е 10 ден след овото горе долу.....(по мой нямамкви си изчисления)......направо не съм казвала на милото,че само ще го изтормозя, както аз се тормозя.
Та бях чела тука, че тия тествоте Клиър дето са с ов тестовете не са много много.....показателни....
Дайте съвет, какво да правя.....само чета и се мая

Целувки!

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Flying, ще дърпам уши, да знаеш Naughty Знаеш какво мисля по въпроса - тестове - след закъснение. Потърпи и използвай Шуъра след 4-5 дни. Силно стискам палци  Peace
Момичета, благодаря ви от сърце Hug Много сте мили, пак се разревах Embarassed Трябва да стане този път Praynig
Хайде, аз да бягам да готвя, че мъжете ми като се върнат от разходка, ще ме линчуват, ако ги оставя гладни Mr. Green

# 479
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен Hug
Не съм писала доста време, нямаше с какво да се похмаля Crazy Милото ми беше цяла седмица нощни смени, аз през деня на работа - дано не сме изпуснали яйцето Praynig
Сега мога да се "похваля" с нещо лошо - някаква алергия имам Sick излизат ми някакви петна с мехурчета по тялото Cry Утре ще ходя на лекар, че как сърби и боли..... #Crazy
Та с това само можах да се похваля Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт