Спамо - чат темичка (9.04 - 15.04)

  • 21 824
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 724
Добро утро на на всички!!!

всички снимки са качени. На края има и от мача. Отивам да ви чета  Blush
Страхотни снимки и сте големи сладури  newsm10
Faithless, мерси, караш ме да се изчервявам   Embarassed.
Днес ми се пообъркаха плановете и повечко ще мързелувам ,ама като гледам ,всички сте се разработили или сте на изложението на Мина.
Ще чакам отзиви !
Стрелче, за кафе не зная ,но за изложението съм сигурна, така че бегай там ,и кайвенце ще има  newsm53
.

# 661
  • Мнения: 1 400
Котката се успааа...
Добро утро на всички!
Гледам, че се зачезнали вече.
Теооо, голямо благодарско за кафенцето! Както винаги- невероятно Peace. МОга ли само нещо на уше да ти пошушна..... объркала си ми заглавието Blush . Туй с физиономията на Миленчето много ме кефи Mr. Green
Ех, ама че хубави работи съм оттървалааа ooooh!
Отивам да чета bowuu

# 662
  • Мнения: 530
Оооооооооооо спамъри дека сте бе  Hug
аз   food002 newsm79 1dishes и сега отивам да  newsm37
но минавам да ви кажа Хелоу   bouquet

# 663
  • Мнения: 1 400
Хелоу, хелоу, ама май няма никой newsm78

# 664
  • Мнения: 7 710
Добро утро! Grinning

Нещо за кафе-среща ли подочух?  newsm78 Някой информиран да свирне? Blush

Кога, къде и сас ще има кафе- среща???  Thinking
Аре, утре, ако искате  Whistling Whistling Whistling

Алексо, не съм предала целувките, щото отпадна ходенето,
мнооооого даета таз жена, бре!!!  ooooh!

Котко, дека са другите, мари???  newsm78

# 665
  • Мнения: 1 400
Котко, дека са другите, мари???  newsm78
Ммм.. и аз това питам...
Ти нали си тук?

# 666
  • Мнения: 7 710
Някой знае ли що ми няма скайпа???  newsm78 newsm78 newsm78

# 667
  • Мнения: 1 400

Вижте, моля ви се, какъв аватар си слагат някои майки тук. Пък тръгнали на дупетата на Миленката да се възмущават #Cussing out

# 668
  • Мнения: 2 486
Тук съм аз, ама ходя да раздавам правосъдие в едни други теми и затова ви пренебрегнах малко, но ще се реванширам. Каня ви на гости във великолепната ни вила, през лятото. Там със сигурност ще ви хареса, заповядайте всички. Ето снимка с изгледа от вилата:

# 669
  • Мнения: 7 710
Котко, това е достоен аватар за една истинска бг МАМА  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Гигова, аз ще заповядам с удоволствие,
ама сложи една тента на таз тераса,
че ще ми духа, мари  Whistling Whistling Whistling

# 670
  • Мнения: 1 400
Тук съм аз, ама ходя да раздавам правосъдие в едни други теми и затова ви пренебрегнах малко, но ще се реванширам. Каня ви на гости във великолепната ни вила, през лятото. Там със сигурност ще ви хареса, заповядайте всички. Ето снимка с изгледа от вилата:


Shocked
Верно ли е вашата тая вила,а??

# 671
  • Мнения: 2 486
Гигова, аз ще заповядам с удоволствие,
ама сложи една тента на таз тераса,
че ще ми духа, мари  Whistling Whistling Whistling

В духането няма нищо лошо  Mr. Green
На тая жега, ще се молиш да ти духа...

# 672
  • Мнения: 2 486
Shocked
Верно ли е вашата тая вила,а??

Коте, ти още ли вярваш в Дядо Коледа Mr. Green

# 673
  • Мнения: 150
Екскюзе моа, значи, ама тази жена-мечта е само на 15? Леле... Ето как се става клиент на прокуратурата Sad То пък моята е на 14, ама се е метнала на баща си и майка си и е леко метало-битнико-хипарче... Пък и малко мъжкарана го дава, та нищо женско не откривам още у нея (но съм й забранил да ми се мотляви по голи кълки наоколо, че тогава много го докарва до истинска жена). Уф, отплеснах се на поетична вълна, а исках просто да ви кажа "Добър ден", значи...

# 674
  • Мнения: 7 710
...В духането няма нищо лошо  Mr. Green
На тая жега, ще се молиш да ти духа...

Поне за сянка, че да не ми се стопли коктейла  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт