Полижинакс и бременност?

  • 41 931
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
аз също много се притесних снощи, когато като сложих глобул за първи път прочетох, че не се препоръчва за бременни! Ужасно много се притесних - даже мислех вече да не го ползвам, з/то като капак получих сърбежи на сутринта (тази сутрин).
Отговорите по темата ме успокоиха и си мисля, че може би си внушавам за сърбежите...

# 16
  • Мнения: 3 695
И на мен ми ги предписаха малко преди раждането, знам какво пише, и аз се притеснявах, но го ползвах, предписват го масово на бременни.

# 17
  • София
  • Мнения: 125
А дали може да се забременява по време на лечение с Полижинакс. Моят гинеколог ми каза, че нямало проблем, защото е с локално действие, но знам ли ....  newsm78

Защото ние пробвахме вече точно преди овулацията (или поне така си мисля), а сега трябва да започна да го слагам и ме е страх ако е станало бебчето да не объркам нещо ...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
И на мен ми ги предписаха. Нямах проблем  Peace

# 19
  • Мнения: 482
А дали може да се забременява по време на лечение с Полижинакс. Моят гинеколог ми каза, че нямало проблем, защото е с локално действие, но знам ли ....  newsm78

Защото ние пробвахме вече точно преди овулацията (или поне така си мисля), а сега трябва да започна да го слагам и ме е страх ако е станало бебчето да не объркам нещо ...
няма проблем

# 20
  • Мнения: 4 111

И на мен го предписаха - нямаше  проблеми   Wink

# 21
И на мен ми ги предписаха. Нямах проблем  Peace
Peace

# 22
  • Мнения: 674
а някой пил ли го е в ранните седмици.днес ми го изписаха,аз съм в 7 г.с.и като прочетох че не се препоръчва за бременни,направо се отказах да го почвам.ама щом казвате че няма проблеми,ще го слагам !  Peace

П.П. Голяма глупост съм написала - ПИЛ hahaha Joy,извинявам се!
имах предвид дали сте се лекували с него в началото на бременноста?

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 22:27 от izabela83

# 23
  • Мнения: 565
За пиене не знам. На мен ми изписаха 6 глобулки и ми помогна, макар ефекта да е краткотраен. Но за пиене бих се замислила и аз.

# 24
  • Мнения: 4 111
а някой пил ли го е в ранните седмици.днес ми го изписаха,аз съм в 7 г.с.и като прочетох че не се препоръчва за бременни,направо се отказах да го почвам.ама щом казвате че няма проблеми,ще го слагам !  Peace

Аз бях в напреднала бременност!

# 25
  • Мнения: 72
Здравейте! На мен ми изписаха (Полижинакс) преди 5 дни- (12 бр.) и започнах да си ги слагам. Прочетох някъде из форумите че не е препоръчително преди 5 месец- и малко се притесних- аз съм в края на 4... Да се доверя ли на лекарката?

Има ли опаснтост за бебо? дали може да мине през плацентата и да навреди на малкото?

Общи условия

Активация на акаунт