Добре Дошли в Слън4евата седми4на от 9.04 до 15.04

  • 3 319
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 914
Шехи
 аз за данък не знам...ама тези които сме с пердета сме много интересни на тези без пердата... Mr. Green

Bec
 аз доколкото съм запозната с историята на пердата е, че през Втората Световна Война се е въвело нещото  да не се дърпат пердетата с цел да се показва, че няма какво да се крие...та звучи като легенда и доколко е достоверна .. не знам newsm78

Liska
 явно, че само по нощите си ходила.. през деня на споменатата от теб улица се срещат перденца Mr. Green Mr. Green Mr. Green

kita99

как ще празнувате -  искаме репортаж Hug Hug Hug

pepelyashka

 и пари за пердета -  не забравяй  Crazy Mr. Green

kariluis
утре го дават дори и по-топло 27 градуса....така че наслаждавай се на мостовете(шегувам се -  да ги избягвш и заобикаляш отдалеч, нали? Hug ) опсссссс на разходката де Flutter Flutter Flutter

# 106
  • Мнения: 2 427
Здравейте мили дружки,как сте ?Аз днес яко го ударих на форум,чак не е за вярване!Ама бебо днес спи ли спи.все ходя да го чуя дали диша,чак ми се вижда страшно.Яво венците не го мъчат така ужасно.Много ми е гот като съм сред вас.Да ме прощавт някои ако им досаждам,но днес ме е избило на простотия.
Тедо е тупясан така ,защото от два дни го мотаем наляво надяасно в "неподходящи "компании.Един приятел на баща му се върна от Щатите за празниците и ты като му е най-добрият приятел,а той отдавна не се е отдавал на развлечения,реших като разбрана и съвестна съпруга да му се вържа и да им отидем два три пъти на гости.Само че за да го видим,трябваше и да видим останалата част от неговата фамилия.Близо 20 парчета талианци.На всичкото отгоре от Пулия.Шумни колкото 200 дъскорезници.Тедо,наше момче ,имаше неблагоразумието да ги запознае още преди месец,когато пак въпросният приятел,Рино,си беше досъл светкавично за поредното интервю във ФИАТ.Сега работи в ГМ като някакъв инжинер.Много симпатичен младеж,който буквално няма нищо общо с останалата гръмогласна пасмина от рода.Тогава решихме да минем и да го видим за 5 минути,но буквално бяхме хванати за плещите от членове на рода(почти всички по 150 кила,тежка категория,нали разбирате)и бяхме притиснати върху седалките на столовете точно като мухи залепнали на лепливо фолио окачено на полюлея на селски дюкян.Имаше и едно гермаче.20 годишно,слабичко и възпитано ,с него тримата бяхме единсвените слаби хора там(и благоприлично).Започна се моментално едно размяткване на спагети,октоподи в доматен сос,агнешки шишчета и какво ли още не.Стана ми жал за германчето,което прилежно се опитваше да отдели с помощта на нож и вилица спеченото шишче,видимо притеснен че не става,докато останалите галантно го полагаха цяло в уста и го оглозгваха с елегантността присъща единствено на бандата на Али Баба.Естествено излишно е да споменавам че наш Тодорчо ми беше отнет още със стъпването на вражеска територия и се подмяташе самият той като кебапче от едни ръце в други без да може да се отърси нито минутка от шока с непознатата креслива маса хора.Докато се ранеха го премятаха един на друг.(по къно като се прибрах и го "Разопаковах" имаше толкова трохи и хранителни отпадъци,че спокойно можех да стъкмя вечеря от тях за следващата вечер).По едно време,най накрая завалията намери своя пристан между огромните меки гърди на майката на домакина,където се опита да измяука ведъж два пъти,но ты като хватката и беше несломима и разбра че ропота му ще остане незабелязан,се оригна звучно и заспа(на меко и  топло).Риновата мама възкикна веднъж-"аааа...наздраве,видя ли че изкара въздуха най накрая!".И слон да беше пак щеше да изкара нещо,сигурна съм.
Вчера вечерта ходихме на една пица ,пак с тях всичките.За да сме го изпратели.В неделя се прибира.Там обаче никой не държа Тедо в прегръдките си,защото всички бяха рекалено гладни.Рино поръча някаква бейби пица за своят син,която трябваше да бъде йж малка.Донесаха една нормална,тя била малката.Опасенията ми се потвърдиха,когато ни донесоха по една огромна,колкото капак на бъчва пица.Аз моята я изядох много отчасти,но остатъка не хартиса.Намериха и място.Пак цялото това пиршество беше по същият начин глъчно,в един момент не си чувах собствените мисли.Теодор заспа като къпан,явно реши че е доста шумно и че ако се разплаче на никого няма да направи  каквото и да било впечатление.Фло разбира се ,както винаги беше най-ама най прецаканият,защото не седна както си мислеше и надяваше до Рино,а до баща му,което в същност в тези обстоятелства е най-лошото което може да ти се случи,защото освен че е най гръмогласният от всички е и запален по разни видео камери и видеота и при всеки удобен момент иска съвети от Фло,или го занимава да му оправя нещо,ако евентуално се е развалило.Слава богу,този път ни спести гледането на неговите домашни филми,които заснима така че и на най коравият моряк би му се додрайфало от непрекъснатото подскачане на обектива нагоре-надолу.Да не говорим,нас простосмъртните как ни хваща морската.Та таткото на Рино,не го оставяше нито за миг да размени и една реплика със своя така чакан приятел.Освен това докато говореше с Фло виждах как хвърчат парченца Тон от устата му и се призимяват директно в-у пицата на моят съпруг,който предвидливо си беше отрязал и нагънал половината пица в ръка и я държеше далече от обсега на другия.Накрая,въпреки че не пожелахме десерт ни се поръча по една пастичка,специалитет на заведението.Донесаха ми половин отрта в голяма кръгла чиния за ордёври,отчупих две три боцки с вилицата,другото беше погълнато от Хората.Най накрая Рино успя да си тръгне.Тези ни платиха сметката,въпреки че Фло настояваше да не го правят.За наказание че платиха,ни поканиха днес на обяд.Това тотално смаза Тедо.Цял ден спи горкият и още не може да се съвземе.Между другото отказах се от всякаква мисъл за детски ясли.Абсурд,не го пускам.Една от сестрите а Рино ми го изтръгна от ръцете докато му сменях памперса и отиде да ми го мие в банятасгъна го буквално на две в кръста,като краката му останаха някъде над главата и така го изми,като залепналото аки изстърга джеладки с нокет.След това видях че има дълбока даскотина на бутчето.Аз се опитвах да го взема,но просто не се добирах до него от тази огромна жена.Пищая рева,онази не го пуска.Просто ми идеше да грабна първото нещо което ми се изпречи пред погледа и да я фрасна по главата.Чувствах се безсилна като муха.Най накрая,след като го попи в собтвената им кърпа за биде,защото както тя каза току що ги сменила(горешо искам да и вярвам),ми го връчи хлипаш.Ние с Фло се прибрахме и си обещахме да отидем до Алабама следващият път ,когато се затъжи така за Рино. Confused

# 107
  • Мнения: 2 959
...само не ме карай да спортувам или карам колело...
Шехи, то ако не Ти идва отвътре спорта нищо няма да се получи, така че разчитай на вътрешният си глас. Да не планувате ходене към нашето черноморие таз година?
Лиско, много се радвам на появяването Ти сред нас! Последният път когато се появи сред нас беше за карнавалите и показа страхотни примери за немското чувство за хумор. Какво ще кажеш за нова титла, вместо зърнеста- "всевиждащо око", добре звучи?!
Звездичка, много се радвам че Майчето вече е при теб, вече всички тревоги трябва да ги оставиш зад гърба си и да се наслаждаваш на последните бременни седмички, нали?!
Амимамми- сладкодумнице такава, тез последните два дни явно доста преживявания си насъбрала, а Теди купонджия ще става още от малък?! Но поне добре че следващите подобни сбирки ще бъдат на американска земя.
Пътешественичке, приятни мигове в Будапеща и след това в златна Прага, успех на 1/2 Ти и после да разкаваш.
Ките, за Панама на почивка или по работа ще ходи 1/2? Честити ходещи крачета на Марти и да се стегнеш да организираш прощъпулника на Малчугана!
Карилиусче, успех с лодките!
Мистично червенокосо Скорпионче, благодаря Ти за съобщението и се радвам че не си ме забравила. Ти си човек който силно мрази и силно обича, но и Ти знаеш че можеш да разговаряш с някой без непременно да изпитваш някакви чуства към него?! Не ми давай линк към нищо, знам за какво говориш, бях "там".

Хубава и спокойна неделя Ви желая!

# 108
  • Германия
  • Мнения: 8 103
amymommy ти ме разклати с вашите преживявания, Joy Joy Joy 

Приятен неделен ден на всички! Hug

# 109
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Лелеееееее Звезди объркала съм се! Ааааааа...значи от Втората св. война! Не ми обръщайте внимание защото мозъчната кора в последните 6м значително изтъня. Мога с часове зда гледам щерката и да се хиля като пача. Вече не ме кефят парфюмите на Гучи и Версаче , а миризмата на наакан памперс.А когато я гушкам....ме успокоява миризмата й...Боже, бебета миришат прекрасно. Миришат на Пролет! Но...айде с тия лирични отклонения!
Вес, завиждам ти. Зная че ще си изкарате страхотно. Будапеща е  невероятен град!
Калида ще си ходим за 1м юли , август....нямам търпение вече.Ще бъдем и 2 седмици в Бяла/ Варненско/
Мистик и да даде линк ...не става. Някой постинги са изтрити от Дивиана и се питам....защо точно нейните. Ама нейсе... Всеки "шамар" ... е най добрия учител.

Вчера бяхме в магазина на Ямаха. Получихме покана и отидохме за откриване на сезона, но не мотора а с колата защото вече имаме трети човек в семейството. Посред бял ден голям купон. Ей...немците продължават да ме удивляват. Банда , която свири рокенрол и бира. Така ме засърбяха ръцете...тръгнахме си рано , защото малката огладня... Но другата седмица ще помолим едни  приятели да я гледат за 2 часа , а ние с таткото да се поразходим на две колела.

Карилуис , кефиш ме  Party .
Да ви се представим! Калпазанка №1 и малката калпазанка №2 http://images16.snimka.bg/002627185.jpg
Кита99 как се прави прощапулник? Какво изисква самия ритуал?

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 13:15 от Шехи

# 110
  • Мнения: 5 476
Бонжур от мен!
 
  Набързичко да се включа,след малко тръгваме към летището да си взема холандската щерка.Вече и остават 2 яки месеца за финал и после от средата на юни до началото на юли са матурите. Калидка,не знам още как ще отпрануваме събитието,но ще се намери начин.  Wink Hug

  Шехи виж за прощъпулника тук и тук
    Ние пък вчера бяхме в магазина на Хонда,че съм си набелязала новия Сивик...да видим кога ще ми се отвори парашута за него.  Wink
   
  Слънчева неделя на всички!  Hug  bouquet

# 111
  • Мнения: 1 110
Хои хои мацки Hug

Ето ме на бърз от4ет след 4-5 4аса каналоплаване:) Мяма поражения по мостовете а свекито се оказа голяма навита4ка и тя да кара лодка. Само дето забравих да взена крем за слънце и маи маи и Алекь и аз сме поруменели Simple Smile

amymommy аз тва не мога да го издържа 4естно Twisted Evil

# 112
  • Мнения: 2 959
...Да ви се представим! Калпазанка №1 и малката калпазанка №2...
Хей, Калпазанките- младша и старша, изглеждате доста добре на това превозно средство, а Бебка е доста заинтересувана от това което вижда, явно и при нея ще е тръпка след време. А за прощъпулник май ще имаш време да посъбереш инф- я от БГ, но за Твоята принцеса е ясно като виждам как добре стой на мотора какво би си избрала за в бъдеще.
Карилиусче, много съвременна свекърва си имаш/ опа или ома беше бабата, все ги забравям?/.
Джорджа, Борянка ваканцията пак ли в Холандия я изкара? Това момиче май сърцето си е оставило в страната на Лалетата?
Пепеляшко, днес успя ли да излезеш на разходка с Фабиан? Посетиха ли Ви вече немската рода, видя ли малкият принц?

# 113
  • Мнения: 1 110
Калидка Ома = баба, Опа=дядо. Моята си интерпретация е 4е "о" идва от олд или стар, а "ма" и "па" са от мама и папа т.е стара мама и стар татко. Ама тва са си мои интерпретации за да запомня думите де Simple Smile

# 114
  • Мнения: 2 427
Калидко,много ти е яка картинката,представям си че тези мигащи петна светлини сме ние всичките и ти се въртим в орбита под мишница с нашите досиета(файлове)точно като в "X Мен 2",така че си винаги информирана какво върши някой в момента Laughing.

# 115
  • Мнения: 2 959
...представям си че тези мигащи петна светлини...точно като в "X Мен 2",...
Ей, прекрасна Мамо, много фантастика гледаш, а там повечето неща са красиви, но нереални, нали знаеш?! А Твоето италианско сем- во колко е голямо, като се събере цялата рода, не е ли от размерите на Риновата фамилия, май повечето итал. сем- ва са многобройни? Как е Тедо след изкараните мероприятия миналата седмица, започна ли да спинка повече?
..."о" идва от олд или стар, а "ма" и "па" са от мама и папа...
Карилиусче, благодаря за аналогията, така със сигурност вече няма да ги объркам. Вие с Ома май имате сходни вкусове и приключенски дух, а?!

Общи условия

Активация на акаунт