Мами в Италия - част 49

  • 11 105
  • 265
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 804
Кала супер си си , а и малкия колко е пораснал !
пу-пу-пу да не са ви уроки
Аз до преди малко бях до един офис да чистя , много добре ми се отразява работата извън къщи .
Сега отивам да приготвя едно ризото и сме тип топ за вечерта , а утре пак ще го мисля вече се побърквам с туй готвене .

# 196
  • Мнения: 6 167
Чакайте да ви се похваля - открих летния сезон! По-точно Бобо го откри пръв - къпахме се на терасата, първо той, а преди малко и аз. По-старите ми знаят тераската - уточнявам за новофорумките - аз живея в центъра на Наполи и си нямам градина, но съм на последния етаж и имам големи тераси над апартамента - превърнала съм ги в градини, цветята са ми безброй, имам на един ъгъл от терасата пещ за пици, а на друг - душ. Имам и люлка, а лятото пълним един басейн. Ако знаете колко хубаво се къпе навън, кеф направо! (всичко описано по-горе сме си го построили аз, Валтер и татко. Гадзебото и люлката аз си ги згобих, докато бях бременна)

наскоро разглеждах една тераса на покрива и мислих за теб, деси!
ето тази, която гледах  http://www.nashdom-bg.com/read.php?name=Зелените2&lang=bg


догодина в моя двор ще има газебо и дворът ще изглежда горе долу като този проект, който ти показвам  Crazy

# 197
  • Мнения: 3 425
Благодаря ви банда...много сте мили   bouquet

Истината е,че не се превземам,щот не става въпрос за 2 килограма,а за +15 и не от 50 на 65,а от 65 на 80  Crazy много са за моя ръст 169 ....т'ва е реалността!

Таз вечер ще хрупам салатка  Mr. Green

Лени,при мен нищо не се отваря  Rolling Eyes

Нямаме  Crazy

# 198
  • Мнения: 5 462
И при мен нищо не се отваря

# 199
  • Мнения: 1 100
Хайде вмък и от мен  преди лягане Crazy

Гледам и Бимбето на линия, зна4и бебките са ни по леглата Heart Eyes

Кала и дватата ти "варианта" ми харесват Hug пожелавам ти да достигнеШ предпо4итания от теб Peace Малкият сладуран е просто страхотен Heart Eyes

Макдирокът пък само се разписа и ниЩо не разказа Sad, а ние 4акаме подробности около мама, кака и бебе Wink Heart Eyes

Аз съм гроги, та Ще се оттдавам на банята след малко, а после и на леглото, утре сме и на гости ooooh!


Прегръдки на вси4ки ви,
лека ноЩ
  bouquet

# 200
  • Мнения: 708
здравейте банда  Hug,
беба заспа отново самичка,вече два дни е много послушна,а снощи спа цяла нощ непробудно.Най-голямата ми радост обаче е,че днес успя да се обърне по корем самичка.Голям дерт ми беше това обръщане,че в отчетния все за това ми говореха  Rolling Eyes
Ама ето че и Фуфата успя най-накрая  Laughing

Утре моя мъж им РД и както ВИНАГИ става не успяхме да устискаме до самия ден,та му подарих подаръците тази вечер.Та зарадвах го с вратовръзка и 1 часов масаж в един козметичен салон.Странно обаче,че на вратовръзката по-се зарадва....можеби защото не е видял масажистката какво парче е  Mr. Green.Една кубинка,с едни цици...мамма миа.Наистина страшна мацка,изобщо мъжо ще намаже  Joy Mr. Green Laughing hahaha

Иначе утре сме на рибен ресторант барабар с Фуфата.Дано да се държи добре  Thinking

Деска така ти завиждам за терасите.Мъжо все ме кандардисва за къщи с дворове,ама мен пусто все ме влекат хубави,големи тераски.Аз все на височко съм свикнала,та затова.

Калчо много си готина бе мацка,не знам къде са ти излишните кг ама наистина изглеждаш много добре.И с това светло око дето вадиш...абе мацка си  Hug

Аз имам 3 кг от бременността и още 2 от преди това,та общо 5 отгоре,ама пусто като ми се яде как да ги сваля  ooooh! Crossing Arms

Даниелка браво че бачкаш,друго си е да се откъснеш малко от семейната рутина.

Сончо аз продължавам да те мисля,странно ама цял ден си ми в главата  Thinking Mr. Green  Hug

цунки на всички и весели събота и неделя   bouquet

# 201
  • Мнения: 3 425
Бимбе,да ти е здрав и много обичлив   bouquet  само да ви радва с Фуфата   bouquet Много идеен подарък:)Супер;)

Лени,а и на всички пожелавам ви тез тераски ....красоти...винаго има идейки за крадене от луксозните списания в нормалния живот  Mr. Green

Денис,и ние и ние...мерси за комплиментите,но трябва аз да се чувствам в кожата си,а не е така...значи трябва да се постарая;)

Дани,браво за работата;)

Наоколо съм,че забравих какво още исках да пиша  Crazy



# 202
  • Мнения: 2 804
Добро утро на бандата ни макар , че днес е събота и едва ли ще сте тук да ми правите компания .
Аз също съм доволна , че си намерих нещо за вършене .
Днес при нас времето е супер и следобед след като почистя стълбите на входа ни ще изведа малките до парка .
Бимба , Честит Рожден Ден на съпруга ти ! Много здраве , щастие и късмет му пожелавам !
Аз съм тук ако ви се пише ... !

# 203
  • Мнения: 750
Ей какви 4удни красоти сте сложили да оплакнем окото PartyИ аз то4но за такъв вид тераса си ме4тая Rolling Eyesмного ми харесва такъв вид разположения на дома PeaceБях виждала подобна тераса в къщата на едни приятели в Истамбул.Много екзоти4на история беше,а от там се виждаше целия град и босфора.
Аз за сега  мога само да се надявам поне на едно гадзебо в градината newsm78. Живот и здраве ако е казал Господ в другата къща,ще си помисля и за други глезотии Peace

Бимбе весело прекарване на празника newsm38.Много късмет,здраве и щастие пожелавам на мъжът ти и много да ви слушка вас дамите в семейството  bouquet

Хубав уикенд на вси4ки

# 204
  • Мнения: 438
Добър ден на всички !!!

Честит Празник и най добри пожелания на съпруга ти Бимба !!!  bdbaloni

Приятен ден на всички, аз се мяркам от време на време, оставям всичко включено.

 cook

# 205
  • Мнения: 2 804
Ан , какво става с багажа , намерихте ли разрешение на въпроса ?!?

# 206
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Честит Рожден Ден на мъжа на Бимбето;)Много да ви радва:)
Как мина на рибния ресторант?

Ех,Дессита,размечтах се тоз твой душ  Crazy

Наоколо съм:)

# 207
  • Мнения: 438
Дани, с багажа още нищо. Единственият вариант за който се сещаме е да го накараме шофъора да натовари багажа на някой влак и така...обаче нали пари трябва да се платят, трябва да му изпратиме...то много сложно става, той ще се ядоса сигурно и ще ни прати по дяволите. В крайна сметка ще бъде прав, защото не е длъжен за нищо. Но аз друг вариант не виждам.
Агенциите за траспорти мисля че ще ни одерат кожата, незнам, но мъжа ми каза че е нещо от порядъка на 60 70 чентезими на км. 350 насам, 350 натам....и то какво стана...ужасия. Та незнам още какво ще става, страх ме е да си остана без багажа.

# 208
  • Мнения: 5 476
Набързичко да ви поздравя!
 Hug
 Честит рожден ден на Матео ,много здраве и все така да глези двете си момичета! Весел празник ,Деси и специални поздрави от нас!  Heart Eyes  bouquet

  Нямам повечко време,така че ще ви чета ,когато мога. Rolling Eyes

  Лек уикенд!   bouquet

# 209
  • Мнения: 438
Някой да познава изгоден сайт за кучешки аксесоари. трябва ми кучешка къща за двора. вече погледнах в и бей и някои други , но са супер скъпи. благодаря предварително за всяка информация. 

Общи условия

Активация на акаунт