Мами в Италия - част 49

  • 11 105
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 427
Бибич,ти си същата като мен,аз излизам за някоя дреболия ,а се връщам натоварена като муле и бутайки количка Tired.
Защо не попиташ в аптеката дали не продават готово мляко в опаковки тетра пак,малко по скъпо е от обикновенното,но по пътя поне няма да ти се налага да бъркаш млека и да сипеш мляко на прах в бутилки.Аз така смятам да направя като си ходя след месец.По хигиенично е,и разбира се по удобно.Вчера си купих едно списание за бебебта,заради фашатоьото в опаковката.Затваря се като чанта,а с помощта на циповете се разгъва и става истинска подсушка за смяна на памперси.Много удобно ми изглежда,не само за пътуването ми до България ,а и за момента в който тръгнем на море,плаж и т.н.& евро струва "Ио е ил мио бамбино"+фашатоьо.

# 226
  • Мнения: 1 100
Привет и от мен дами Hug

Бимбе, много съжалявам за слу4илото се Sad ех, какъв рожден ден сте карали, горкото моми4е....

Ина4е и аз мисля да пътувам с Майеър, храни за бебета са позволени да носиШ при вси4ки полети, доколкото знам, аз имам намерение да им се обадя за подробности преди пътуването Peace
Не ми се отварят снимките на Алето Sad

Влади, прегледай публикациите на Ан и Ще видиШ де са снимките Hug Наистина голяма красавица, комплименти и от мен Flutter Heart Eyes

Лени, аз имам мини барбекю (ма наистина мини) на дървени въглиЩа: мириШе като всяко неЩо на скара, 4истене: изхвърляШа пепелта, а скарата се 4исти за минути с пяна за фурни и готово Peace ...ползваме го от дъжд на вятър

Жега и тук, мързел ме гони и мен, при толкова работи за върШене: вси4ко става едвам едвам Confused

Ник, добре доШла в отбора на градинарите Hug 4акаме обеЩаните снимки, да видим коремката Wink

До после
  bouquet

# 227
  • Мнения: 3 388
Влади, и аз вс его вземма това списание и сега го гледах това с афашатойето. Само че сега с  количката ни дадоха и портативно афашатойо, тъй че решихме проблема. Ейй, супер с аги измислили тези новите колички, всикчо си имат вътре, не да купиш една и после да тръгваш като замаян да купуваш всяка дреболия!

# 228
  • Мнения: 32
Хубава седмичка на всички и привет на новите момичета във форума.   bouquet

АнДги- ...много красива...Надявам се да и се разрешат бързо проблемите.

Дано не сте съвсем забравили за мене ( ' съседката' на Неаполското Деси).
Аз ви попрочитам, но с това хубаво време имаме мн работа в градината, еххх като нацувтели портокаловите дръвчета и лимона ...такова ухание, обаче мн работа ...то изсъхнали листа, косене на тревата, подраязване на дърветата....  ooooh!  Освен това  участвам и в един театър ( не ми се смейте, моля)  Laughing  и всеки ден ходя на репетиции. Много е приятно, а и освен това упражнявам езика добре.

Вчера тук навън беше 33 градуса и имаше доста хора на плажа, дори във водата.


А това дали сте засичали  http://tcc.itc.it/people/rocchi/fun/europe.html
 
  bouquet  bouquet  bouquet



# 229
  • Мнения: 750
Бимби4,ние пътувахме с Myair сега за великден.На отиване имахме малко багаж,но навръщане леле мале ooooh!бяхме се натоварили като лисици Shocked
За наше щастие кантар4ето им в Бг не работеше hahaha та нищо не ни питаха,но сигурно грубо двата ни куфара бяха около 65кг  newsm78.Това нашето може да си е 4ист късмет,но със сигурност и за малката ще има някакъв лимит за багаж.В крайна сметка и на нея и плащаш билет newsm78.Нали и баща ти ще пътува с вас Rolling Eyesи той може да ви помогне за багажа Peace

# 230
  • Мнения: 3 388
Аз не съм летяла с никоя от компаниите лоу-кост, така че не мога да съм полезна със съвети  Confused

Но, някой да е чувал няма ли някоя от компаниите да пусне поне един полет до Варна, малко и към морето все пак?  Crazy

# 231
  • Мнения: 3 388
Момичета, някой да знае какво е от английски terminal blocks / на български/ , на италиански го превеждат morsetterianewsm78 ...
Нещо такова

# 232
  • Мнения: 5 462
Момичета, някой да знае какво е от английски terminal blocks / на български/ , на италиански го превеждат morsetterianewsm78 ...
Нещо такова
Стана ми любопитно , какво е това нещо Сонитка ?

# 233
  • Мнения: 3 388
Момичета, някой да знае какво е от английски terminal blocks / на български/ , на италиански го превеждат morsetterianewsm78 ...
Нещо такова
Стана ми любопитно , какво е това нещо Сонитка ?


Ами и аз това питам  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 5 462
Много е малка снимката и не се разбира какво представлява .Прилича ми на макет на машина някаква .Иначе за превода не мога да ти помогна, нямам представа какво означава.

# 235
  • Мнения: 2 427
Видях биулата,да много е хубава!!!
Spored men e krilo.

# 236
# 237
  • Мнения: 2 427
ама морсеттерия или морсеттиера,защото Фло току що ми каза че морсеттиера означава вид щипка,пинсета.Само че това тук изобщо не ми изглежда такова.

# 238
  • Мнения: 7 091
Момичета, имам един въпрос...може и смешен да ви се стори, ама реших да питам вас като най-компетентни.

Пастата в Италия какъв вид ядене се води- основно, предястие, гарнитура?

# 239
  • Мнения: 3 425
Тандори,първо е!

Общи условия

Активация на акаунт