Звездни компромати - 12 част!!!

  • 47 412
  • 465
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 188
на втората снимка не си ли е облякла роклята на обратно  newsm78


# 406
  • Мнения: 289
на втората снимка не си ли е облякла роклята на обратно  newsm78




Именно  Peace
Абе на мен ми е жал за нея, като се сета какво хубаво и невинно момиче беше, а сега...  ooooh!

# 407
  • Мнения: 289
Памела:

# 408
  • Мнения: 865
Хм, май е имала тежка нощ...

# 409
# 410
  • София
  • Мнения: 4 294
С тази жена става нещо ужасно бих казала...

Да определено има нужда от много голяма лекарска помощ

Бритни съвсем се обърка





# 411
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В Пралели има снимки на Викито/Бекъмова/ - неистово слаба, с много целулит и дупки по краката......... Mr. Green

# 412
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 526

Просто е твърде старичка вече мен ако питаш  Crazy

# 413
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 526
Не ми се рови назад, ако тези сте ги гледали вече, извинявайте  Hug



# 414
  • Мнения: 289
В Пралели има снимки на Викито/Бекъмова/ - неистово слаба, с много целулит и дупки по краката......... Mr. Green

С целулит?? Сериозно???
Дай насам снимката де..Simple Smile))

# 415
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В Пралели има снимки на Викито/Бекъмова/ - неистово слаба, с много целулит и дупки по краката......... Mr. Green

С целулит?? Сериозно???
Дай насам снимката де..Simple Smile))


Незнам откъде да я взема,......снимката я видях в Паралели,книжното издание Thinking Thinking Thinking

# 416
  • Мнения: 15
Не ми се рови назад, ако тези сте ги гледали вече, извинявайте  Hug



мисля,че Гуен Стефани е по-сладка без грим

# 417
  • Мнения: 460
Не ми се рови назад, ако тези сте ги гледали вече, извинявайте  Hug



мисля,че Гуен Стефани е по-сладка без грим
глупости,без грим прилича но борец. Laughingнаправо тези звезди без макиаж са нищо!! Simple Smile

# 418
  • Мнения: 216
Не ми се рови назад, ако тези сте ги гледали вече, извинявайте  Hug


мисля,че Гуен Стефани е по-сладка без грим
глупости,без грим прилича но борец. Laughingнаправо тези звезди без макиаж са нищо!! Simple Smile
абе пове4ето от тези снимки на звезди с кофти изглед са направени с толко дебнене, да ги хванат не така за да може после домакинята да се успокоява 4е грима е вси4ко, я се замисли с тежък график като техния- няма ли да ти се прииска да имаш един разплут ден пред телевизора или в градината, без дори да излизаш от пижамата???

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 22:37 от Lil_Vixen

# 419
  • Мнения: 460
Не ми се рови назад, ако тези сте ги гледали вече, извинявайте  Hug



мисля,че Гуен Стефани е по-сладка без грим
глупости,без грим прилича но борец. Laughingнаправо тези звезди без макиаж са нищо!! Simple Smile
абе пове4ето от тези снимки на звезди с кофти изглед са направени с толко дебнене, да ги хванат не така за да може после домакинята да се успокоява 4е грима е вси4ко, я се замисли с тежък график като техния- няма ли да ти се прииска да имаш един разплут ден пред телевизора или в градината, без дори да излизаш от пижамата???
абсолютно! Peace и те са хора аз това не го отричам,но изказах мнение,какво и за мен гуен стефани без грим!
всяко професия има рискове и тежест!тяхната тежест е да изглеждат перфекти-нали?мойта,твойта тежест е друга.иначе и те са хора като нас! Peace

Общи условия

Активация на акаунт