Лято в Албена 2025/2026 г.!

  • 33 153
  • 382
  •   1
Отговори
# 375
  • Русе
  • Мнения: 1 044
https://fakti.bg/imoti/246974-s-eskalatori-do-plaja-v-albena

Според тази стара статия първия ескалатор е пуснат 2017 г.

# 376
  • Мнения: 9 243
Може би аз съм в грешка, мислих, че го откриха преди 8, но явно не помня добре
Извинете ме.

# 377
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
https://fakti.bg/imoti/246974-s-eskalatori-do-plaja-v-albena

Според тази стара статия първия ескалатор е пуснат 2017 г.
И аз това казах на предната страница, но все тая, дали 2017-2018, полза от него вече няма щом не е за всеки.

# 378
  • Мнения: 2 311
Много тъпо, че не се ползва от всеки.... Така можеше да се отиде до горните хотели от хората, които са в хотелите на първа линия

# 379
  • Мнения: 9 243
Пак можете по стълбите. Ние на обяд ползваме тях, защото са по сянката.

# 380
  • БГ
  • Мнения: 1 313
Много тъпо, че не се ползва от всеки....

Ползваше се! За съжаление - недобросъвестно!
Миналата година при настаняване в горските хотели, с ключовете за стаите, предоставяха карти за чекиране при качване/слизане с ескалаторите. За всички други (почиващи или просто гости на комплекса) имаше такса от 1лв./в посока (нагоре/наджлу), ако не греша.

# 381
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
В началото бяха безплатни за всички, после почнаха да таксуват с това левче, после не работеха известно време и накрая тези карти.

# 382
  • Мнения: 9
https://bgtourism.bg/albena-ad-investira-10-miliona-euro-vav-vto … uapark-aquamania/
Нужни са повече пързалки и ремонт на сегашните които от 10години не са пипани. Тези 7дка както пише накъде ли ще се проститрат? Може би към Калимера Ралица Супериор ще изрежат дърветата Sad

Общи условия

Активация на акаунт