бебка е в кувиоз- как да чакам?

  • 5 871
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 015
И аз ще се помоля с вас Praynig.

# 61
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Зойче, цялата юнска банда е с теб  Hug и Билянка  Hug! Както сама казваш - в най-доброто детско неонатологично отделение си за цяла България, университетска болница е, там работят светилата в тази наука, разполагат с добра апаратура ... какво повече от това   bouquet. Малката ти госпожица ще се справи, бъди сигурна, и скоро ще се радвате една на друга  Flutter. Съжалявам само, че трябва сега да страдаш, но както ти казва МКТ - от тук насетне, като родители все се притесняваме или страдаме за нещо по децата си  Heart Eyes.
Прегръщам ви и чакам хубави новини в петъчния ден   bouquet!

# 62
  • Мнения: 205
От цялото си сърце се моля дъщеря ти да се оправи.   Praynig БОГ ДА Я ПАЗИ И ЗАКРИЛЯ И ДА ВИ Я ВЪРНЕ ПО СКОРО ЖИВА И ЗДРАВА !!!  Praynig  Praynig  Praynig

# 63
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кураж майче и много сили на Билянка!
...ще успеете  Praynig, нали сте жени  Heart Eyes Hug

# 64
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Надявам се всичко с бебенцето да е наред и скоро да можете да се гушнете  Praynig

Преди почти 28 години майка ми ме родила в началото на 7-ми месец. 2 месеца съм била в кувиоз, хранили са ме с разни тръбички.
Имам причтелка, която заради минусова кръвна група, ражда дъщеря си преди 17 години в 6-я месец. Сега момичето е живо и здраво и много радва майка си.
Имай вяра и всичко ще бъде наред  Hug  Hug  Hug

# 65
  • Мнения: 490
Кураж, миличка и бъди силна! Моля се за дъщеричката ти Praynig. Ще видиш, че скоро ще се гушкате вкъщи...

# 66
  • Мнения: 1 216
За трети път отварям темата, Искам да напиша много, но думите са нищо.
Мисля си за вас!

# 67
  • Мнения: 505
Стискам палци всичко да се нареди!

# 68
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
И ние сме с теб  Hug и ти пожелаваме много скоро да си гушкаш малкото съкровище в къщи  Hug
Кураж  Hug

# 69
  • Мнения: 73
Миличка искрено ти съчувствам и се моля за бебчето ти Praynig
Всичко ще се оправи, не губи кураж .
Моето бебе беше за кратко време в кувиоз, но в началото здравето и беше кретично и аз стях в болницата през цялото време, та мога да кажа, че ми помогна общуването с другите майки, въпреки че във всеки момен когато останех сама плачех - ако бях напълно номо не зная как щях да преодолея безпомощността си. Затова моят съвет е да общуваш повече с хора, така подкрепата им ще ти дава сили и по лесно ще дочакаш времето когато ще бъдете заедно.  Hug 

# 70
  • Мнения: 486
Понякога си мисля че не плача достатъчно и се чувстван виновна че аз съм добре а бебка не е.Надявах се да е по-добре, да и махнат апарата за дишане скоро а....вместо това са й увеличии кислорода който подават  smile3518Лекарката ме успокяваше че всики показатели са и добри и няма други пшроблеми освен с пневмонията.Така старателно ме успокояваше, че се притесних още повече.Радвам се че ви има и мога да поплача пред вас

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... и мога да поплача пред вас...

недей мила, не плачи... не се плаче за живо човече, пък и така й вредиш. Носиш и само отрицателна енергия.
Въоръжи се с търпение и мисли позитивно  Hug

# 72
  • Мнения: 2 022
Стискам палци всичко да се оправи по-бързо.  Praynig  И вярвам, че ще се оправи. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! Само трябва време и - уви! - търпение и сили. Мила Зоя  Hug  , събери всичките си сили, насочи цялата си любов към мъничката си дъщеричка - това ще й помогне! Дори и да не си непосредствено до нея, тя до толкова скоро е била част от теб, че няма начин да не усеща присъствието ти и загрижеността ти. И не си виновна, че си добре - напротив трябва да бъдеш добре, за да можеш да се грижиш пълноценно за нея, когато си я прибереш у дома. И да й изпращаш мислено цялата положителна енергия, която успееш да събереш!
Успех, ние сме с теб!

ПП/ А казаха ли поне приблизително кога ще може да си я вземеш?

# 73
  • Мнения: 1 409
И аз съм с теб и много силно стискам палци Praynig малката принцеса да се прибере в къщи жива и здрава.
Сигурна съм и много силно вярвам,че ще е така.
Вярвай и ти.Недей да плачеш,а мисли положително,тя има нужда от това за да може да се възстанови бързо
 Hug

# 74
  • Мнения: 617
Мила всички сме с теб и малкото бебче. Молим се за нея и се надяваме скоро да си е в къщи.  Praynig Praynig Praynig
Не се само измъчвай, че не плачеш достатъчно, кой е казал колко точно трябва да плачиш за да не се чувстваш виновна.
Сега трябва да си силна. Лекарите си знаят работата.
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт