

То даже и тази е към края си, а аз докато ви издиря
която е след няколко дни ама знаели сеееее.Човечето е 3200гр. и готово да излиза.Всичко вече ми е уредено а и док каза че е подготвил екипа -каквото и да значи това. Уффффф Божкееее ще имам беебеее направо сякаш някой се бъзика с мен и не ми дава да се събудя.
Мама21 стискам палци всичко дда мине нормално и бързо!!! Ох и аз така се развълнувам всеки път, а пък като се замисля още колко време имам аз, ама пък и бързо минава. Бързо ама като мине само така се вижда бързо. А пък като гледам Такъв е животър всеки път така се развълнувам, че чак се разплаквам. Смешно е ама какво да се прави. Тези малки мишлета са толкова милички.
- съжалявам, да прочета, че секциото не е минало според очакванията ти /пожелавам ти бързо да забравиш/, сега се радвай на Ивчо и да го нагушкаш от нас
... Изглежда съм късметлийка, аз имам само хубави спомени около операцията, като може би изключим около час 
Препоръчани теми