Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 69 268
  • 487
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Добре, де, идеята е следната:
               да се направим конкурс!!
Даваме си срок. Определяме тема.Който иска да участва заявява желанието се на определия за целта човек.На когото ще се изпращат и снимки на конкурсните работи, не трябва да са публикувани другаде преди това.Всеки участик определя дали да помогне с награда за победителя.Например 10 салфетки или предмет за обработка или декупажна хартия, въобще кой каквото има на сърце.След като се изпратят нещата на определения човек, той ги качва в темата и правим анкета, чрез която ще определим победителя.

# 451
  • Мнения: 972
Caprari това звучи много добре  Mr. Green
Тъкмо ще видим кой как работи, всеки ще има различна идея и изпълнение.
Стига да имаме време  Praynig

# 452
  • Мнения: X
Стига да имаме време  Praynig
Е, хайде сега ,де! Ще се напънем!Имаме, нямаме -ще намерим.

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Caprari , супер идея!
Рускините даже си определят точно от кои салфетки ще правят конкурсните работи и всеки определя на какъв предмет ще ги залепи

# 454
  • Мнения: X
Рускините даже си определят точно от кои салфетки ще правят конкурсните работи и всеки определя на какъв предмет ще ги залепи

Е, ние ще бъдем по-либерални и всеки ще си реши с   какъв материал  да работи.Няма да се ограничаваме,защото едва ли всеки ще намери точно определената салфетка.

# 455
  • София
  • Мнения: 983
Идеята ви за конкурса е много добра. Аз още не знам дали ще имам възможност да се включа, а пък и покрай тия дъждове интернета ми периодично зачезва  #2gunfire, но...както дойде  Laughing

Видях, че се чудите за трансфера и огледалния ефект. Ако използвате изпринтена картинка, мисля, че във всяка програма за обработка на изображения има опция да се обърне огледално. По този начин след трансфера картинката ще си е ОК  Hug

# 456
  • Мнения: X

Видях, че се чудите за трансфера и огледалния ефект. Ако използвате изпринтена картинка, мисля, че във всяка програма за обработка на изображения има опция да се обърне огледално. По този начин след трансфера картинката ще си е ОК  Hug
Ей, за това не бях се сетила ooooh!
Ами така е, който кара курсове по AutoCad, а не по  Photoshop...

# 457
  • София
  • Мнения: 983
Аз пък понеже напоследък съм на вълна Фотошоп... Но може и във Корел-а да стане  Simple Smile

# 458
  • Мнения: X
Аз пък понеже напоследък съм на вълна Фотошоп... Но може и във Корел-а да стане  Simple Smile
Ето кой ще качи снимките за анкетата... Mr. GreenБез да ги обработваш с Фотошопа ,обаче. LaughingСделка или не?

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, утре пътувам за Варна
Ако имате поръчки пишете, но ще имам възможност да ги прочета до около 16 часа днес. Ако ви хрумне нещо друго пишете направо на Мираж

# 460
  • Мнения: X
Мираж ,обясни моля те каква е разликата между трансферен медиум и трансферен туткал. Praynig

# 461
  • София
  • Мнения: 983
Мога да се заема със снимковия материал, но както вече споменах, интернет доставчика ми върти номера (след всеки по-силен дъжд нямам нет поне по 10 часа  #Cussing out), та за всеки случай, нека да има и резервен вариант. Ако зачезна - да знаете, че не е по моя вина  Hug
А иначе за ФШ - сега го разучавам - не мога да стъпя и на малкия пръст на повечето от момичетата във фотошопската тема. Но пък от организацията на техните конкурси може да се взаимстват идеи. Ако искате може да направим и ние страничка в MULTIPLY (там май качеството по-добре се запазва, отколкото в "Снимка.бг), където да качим снимките.
Ще има ли жури, или само от анкетата ще се определи победител? Хайде, Caprari, определяй условията и сроковете   bouquet

# 462
  • Мнения: X
Смятам, че ще е най-добре да е без жури ,за да няма обвинения в пристрастност.Идеята ми е да е нещо като фотошопските конкурси-качват се снимките и всяка снимка си има номер и всеки гласува за това, което му харесва най-много.Произведението, чиято снимка събере най-много гласове е победител.Или нещо такова. Хайде, бе ,момичета, казвайте, давайте идеи!Нека го направим!А защо не и да го направим система...

# 463
  • Мнения: X
Дъждец, идеята за страничка в Мyltiply ми харесва.Но кой ще я  осъществи?
Има ли някой друг, който би се наел да качи снимките от конкурса в отделна тема, в която ще се гласува? И на кой ще изпращаме снимките?Мисля, че най-добре ще е да ги пращаме на този, който ще ги качва в темата.

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 13:37 от Анонимен

# 464
  • София
  • Мнения: 983
След малко като изпратя щерката при баба й ще направя страничката в мулти - то и ще постна тук юзернейма и паролата, така, че дори и да не съм на линия като дойде времето за снимките - всеки да може да ги качи.
Предлагам като уточним условията и сроковете, да пуснем една тема за тях, а когато са качени вече снимките, да пуснем нова тема със самите снимки и анкета за гласуване.

Какво ще кажете темата да е нещо лятно?

Общи условия

Активация на акаунт