Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 69 271
  • 487
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Добра идея ми се вижда темата да е с лятна насоченост.Измислете мото, заглавие или нещо от сорта.
Но все пак трябва да определим един, който ще  качва снимките.
Също така всеки, който иска да участва да заяви предварително тук и да каже дали и какво ще изпрати като награда за победителя.Освен това като се постнат юзернейма и паролата всеки ще може да качва и да сваля снимки когато си поиска. А това не ми се вижда удачно Rolling EyesЗа това  ми се иска една от нас да ги събира, а после да ги качи и да  пусне линк към албума, заедно с анкетата.А защо не и да ги постне тук -както при фотошопките.После разпространяваме темата с анкета (най -вече в Клюкарника) и ще чакаме народа да гласува.Ами тъй де ,глас народен-глас божий!

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 14:44 от Анонимен

# 466
  • Мнения: 11 315
Яяяяяяяя, браво!
Конкурсче! Peace
Аз мога само да участвам. Ама само за тарапана. Щото музата ме е напуснала почти или не ми остава много време от снимане, та направо занемарих декупажа.
Имам само 2 нови неща, ама ме е срам да ги пусна hahaha

# 467
  • Мнения: X
Вечернице, не бързай да ги пускаш.Може да се окаже ,че отговарят на темата за конкурса и да спечелиш.

# 468
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Уфффффффф човек да не излезе на обяд, докато се върна конкурси, истории, Радина ще ходи във Варна, айде отиде ми работата дадохте ми теми за размисъл цял след обяд  newsm78 #Crazy newsm78

# 469
  • Мнения: X
С този постинг ставам потребител Mr. Green


Мадлена ,ама как така ще ходиш да обядваш, бре ,жена?! Ние тук стягаме конкурс, а тя ще ми обядва! Crossing ArmsЕй, туй младото поколение хич не се грижи за духовната храна ... Whistling

# 470
  • Мнения: X
Сега другата идея, която ми дойде е, че можем след края на конкурса да пуснем нещата в продавалника и приходите от продажбата им да дадем благотворително на ДБМ.

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
КУРсистката докато учеше тази тема беше на втора страница а сега като се изкурси сме начело  hahaha
А по същество аз съм за конкурса, и за продавалника стига някой да хареса нещата ми и да плати пари за тях  hahaha /а мъжа ми смята да даде на някои пари само да ги вземе ... че вкъщи ..... Mr. Green/

# 472
  • Мнения: 11 315
Сега другата идея, която ми дойде е, че можем след края на конкурса да пуснем нещата в продавалника и приходите от продажбата им да дадем благотворително на ДБМ.
Това добре, но ме изключва тотално. Ще съм само зяпач.
Няма как да ги пратя оттук Confused

# 473
  • Мнения: X
А, бе,  Вечернице, ние ще пращаме само снимка, а другото за продавалника е само предложение за сега.
КУРсистката докато учеше тази тема беше на втора страница а сега като се изкурси сме начело  hahaha

Въй, чИ нИ вЪ Й срам да си го признаЙте. ooooh!
Мадлена, ще уредим нещата.Кажи на мъжа ти ,че аз съм готова да ги взема. Да си помисли колко пари ще ми даде.После ги пускаме в продавалника и печелим още пари за ДБМ.
Обаче с капака на тоалетната как ще го измислим незнам Thinking

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Капрари за тоалетната и това може да се уреди почваме ремонт, тъй че скоро ще се озове до кофата ....  Mr. Green
Стана чат май ми се струва
А относно Вчерница не мисля че трябва да обвързваме участие в конкурса с това после предметите да се дарят за продажба, който иска и може добре който е възпрепятстван ок.

# 475
  • Мнения: X

А относно Вечерница- не мисля, че трябва да обвързваме участието  в конкурса с това ,после предметите да се дарят за продажба, който иска и може добре, който е възпрепятстван ок.
Точно така.


А Вечерница не е възпрепятствана.Тя просто не живее в БГ. Wink

# 476
  • Мнения: 440
Kапрари медиума по принцип лепило-различните фирми го пишат различно.В Слънчогледи пък за някои/напр.декупажен/използват думата ЛАК,макар че аз смятам за неправилно,защото лака е нещо за завършек,а туткал/лепило/или медиум свързващото в-во.Момичета идеята за конкурса е чудесна,но не знам дали ще мога да участвам.Имам 3 поръчки едната от които само ще ми отнеме може би месец.Освен това дъщеря ми 2а седмица е в болница и аз вършея м/у работа-вкъщи и болницата.Но ще се постарая.На Дъждец специални благодарности   bouquet,за това че ни светна за Фотошопа/ама като има такива като мен дето не ги знаем тия неща newsm78/

# 477
  • Мнения: X
Мираж ,специални благодарности за разясненията.Да разбирам ли, че медиума и туткала са едно и също нещо?
       
        Бързо оздравяване на дъщеря ти.Какво  й е ?
         А за конкурса - ти си знаеш най-добре.Но все пак ще  е приятно да се включат колкото се може повече хора. Hug

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 21:36 от Анонимен

# 478
  • Мнения: 440
да медиум=туткал.Благодаря-камък в бъбрека и бактерия в кръвта Tired

# 479
  • Мнения: X
Стискам палци да се оправи по-бързо, че няма по-лошо нещо от това да имаш болен близък.

Сори за ОФФ-а


Можем ли да ти помогнем с нещо?

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 22:17 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт