в 33 г.с- течност в коремната кухина на бебчето?

  • 12 138
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
И аз  се моля тези лоши прогнози да подминат бебчето и да не се закачат за него, и за майчето да има сили, защото точно сега не бива да допуска дефицит от такива!    Praynig

# 16
  • Мнения: 388
И аз ще се моля  Praynigда се роди здрава!
И да радва мама и теб! Да си играе много с малката Стефания!

* * * * *
Света Богородице,
закривай бебчето и майката! Моляте! Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 345
 Praynig от все сърце  Hug

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
 Praynig Дано да има шанс за нормален живот, а майка му да гушка едно сладко бебе  Praynig

# 19
  • Мнения: 3 166
Praynig Дано да има шанс за нормален живот, а майка му да гушка едно сладко бебе  Praynig
Praynig Praynig Praynig Дано...

# 20
  • Мнения: 1 409
 Praynig Praynig Praynig И аз се моля за малкото бебче.Дано има шанс

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
Ако има възможност,нека да дойде до София при д-р Димитрова -мисля,че тя е най-добрата при проблемни бременности.Дано всичко се оправи!

# 22
  • Мнения: 656
Praynig Дано да има шанс за нормален живот, а майка му да гушка едно сладко бебе  Praynig
Дано....... newsm17 newsm17 newsm17

# 23
  • Мнения: 502
   Моля се всичко да е наред,да няма никави проблеми бебчето.Понякога има такива изпитания,но са без последствия.Стискам палци и на двете си ръце Praynig

# 24
  • Мнения: 6 618
Присъединявам се към молитвите ви  Praynig Praynig Praynig
И моля Бог нека в този подфорум да има все по-малко пишещи .

# 25
  • Мнения: 82
Присъединявам се към молитвите ви  Praynig Praynig Praynig
И моля Бог нека в този подфорум да има все по-малко пишещи .

# 26
  • Мнения: 3 116
Моля се тази малка бебешка душичка да се роди жива и здрава  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 600
И аз се моля от все сърце за детенцето и неговата майчица !  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 28
Някой знае ли какво стана с майката и бебчето?
Тук у нас всички сме притеснени и чакаме добри новини. Praynig

# 29
  • Мнения: 2 122
Съжалявам, че не написах но съм с малко бебче и не ми остава много време. Направиха няколко изследвания /рубеола, цитомегаловирус, хепатит/-всичко е отрицателно, посетиха д-р Димитрова в МЦ Фемина, и тя потвърждава диагнозата, но за предизвикване на раждането и дума не може да става. Минаха и през фетална ехокардиография и там се потвърди, че сърцето е добре. Днес са в София за да се запишат в МД и да уговарят приемането и раждането на бебечето там. Отделно се свързахме с проф. Кременски, днес ще направят и генетична консултация.
Благодаря на всички отново за съпричасността!  Hug
Бъдете здрави и много обичани от любимите си същества!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт