стабилни ли са детските триколки

  • 2 498
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
belisima  можеш ли да изпратиш снимка на тази триколка , за пръв път чувам това име  newsm78споменават се само мони и чиполино!
sillsav благодаря за снимката, забелязала съм че подобна двойна дръжка имат само чиполино.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 18:04 от dina66

# 16
  • Мнения: 1 029
belisima  можеш ли да изпратиш снимка на тази триколка , за пръв път чувам това име  newsm78споменават се само мони и чиполино!

Ето линк към официалната страница на Quinny: http://www.quinny.com/
Тук можеш да разгледаш всичките им модели. Аз имам Speedy и съм много доволна.
Имай предвид, че все пак цените им са доста по-високи от тези на Чиполино и Мони, но пък могат да се намерят на втора ръка доста запазени и на половин цена. В Продавалника понякога изпадат такива.  Peace
 

# 17
  • Мнения: 2 467
Belisima не количка, а колело или аз нещо бъркам

# 18
  • Мнения: 1 029
Belisima не количка, а колело или аз нещо бъркам

Ами и аз първоначално доста се замислих, но накрая реших, че става въпрос за детски колички... Може и да не съм разбрала правилно, за което се извинявам.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 029
Сега виждам снимката, която е публикувана по-горе и разбирам, че става въпрос за колела. Съжалявам, че подведох и авторката на темата  Embarassed
В такъв случай не мога да изкажа мнение, защото все още сме на вълна колички   bouquet

# 20
  • Мнения: 79
не се притеснявай, може би аз трябваше да уточня в  заглавието на темата ,че става въпрос за детските колела-триколки Wink

# 21
# 22
  • Мнения: 4 422
И аз съм на такава вълна.Я кажете има ли някакви по-интересни модели освен тия на Чиполино.Нещо като тая на Мадъркеър?

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Сина ми не и обръща почти никакво внимание, няма желание даже да го бутам, та камо ли направи усилие да я кара.

# 24
  • Мнения: 79
belisima благодаря ти за информацията за това колело ,но ние сме още малки и триколката задължително трябва да е с предпазен борд, а това на кетлер няма Sad

# 25
  • Мнения: 86
Здравейте може ли някой да ми каже има ли детска триколка на Cangaroo и къде в пловдив мога да открия такава

# 26
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние от миналото лято сме с триколка, българска на Мони.Стабилна е и още е здрава.С големи гуми е и лесно се превземат трудности.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
ние от няколко дни имаме пчелата на чиполино. Лесно се оправлява, но още не съм я пробвала на бордюри да я качвам, защото ми се струва от сега, че дръжката няма да издържи на подобно напрежение дълго, та ще я щадя и ще я караме само в парка, на др места с количката. Др което е, имам да качвам 2 пъти стълби с нея и е ужасно неудобна за вдигане, някак няма как да я хванеш хубаво с 1 ръка - а и с бебето вътре не може, та го вадя и криво, ляво с другата издърпвам триколката....та за сега нещо не ми е мн удобна, но пък той си се кефи, та така ще е за кратки разходки в парка, поне засега.
http://www.pakostnik.com/bg/pics/9312329167.jpg ето такава е - синичката.

# 28
  • Мнения: 728
Ето го нашето колело!
Има отгоре и чардак,за да прави сянка,но го сложихме миналия месец,защото зимата нямахме нужда от него!Стъбилно е и съм доволна от него! Peace

# 29
  • Мнения: 829
мами, купувала ли е някоя от вас колело триколка от Марсел? видях в парка и ми се видя здраво, нямаше предпазен борд, но имаше коланче... имате ли отзиви дали си струват?

Общи условия

Активация на акаунт