Защо ХЕИ не дава ваксини?

  • 3 206
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 761
То вместо да се радвате,вие пла4ете.Ами 6ум се вдига,може най-после наистина да отпаднат като задължителни!

# 16
  • Мнения: 214
Е момичета мога да ви кажа че проблема не е само във Варна и в някой поликлиники в София няма ваксини...ето ние вече сме на четири месеца и все още не ние бита нито една ваксина за ТДК и полиомелит и направо се чудя дали верно да не вдигнеме малко повече шум покрай тез неща

# 17
  • Мнения: 676
Не дават,защото не са си нагласили кой по колко пари да вземе-за ХЕИ говоря.Смятам,че наистина трябва да се вдигне шум - това на нищо не прилича.Бясна съм.Аз също си купих двете ваксини,които трябваше да се бият-чаках да ги отпуснат 2м. и накрая се поразрових и разбрах,че мога да си ги купя.В Марешки тази Имувакс Полио е към 15лв.-забравих точната цена,а в аптеките на Търговска лига е 18.40лв. можеш да си ги купиш.Не е въпроса в това,а в немърливостта и безхаберието на държавата към децата.Всичко е заради комисионните,ти как мислиш?!Ако от Нова тв се заинтересуват от въпроса аз съм насреща.

# 18
  • Мнения: 214
Момичета давайте сериозно да се обрънем към някой който ще вдигне повече шум по въпроса...господарите на ефира наистина са подходяши за таз цел

# 19
  • Мнения: 985
Момичета давайте сериозно да се обрънем към някой който ще вдигне повече шум по въпроса...господарите на ефира наистина са подходяши за таз цел
И аз съм навита за господарите. PeaceТе това едва ли биха го пропуснали.

# 20
  • Мнения: 214
И аз съм навита за господарите. PeaceТе това едва ли биха го пропуснали.
[/quote]
не само че няма да ни пропуснат ами предлагам да се срешнат с няколко мами от няколко града

# 21
  • Мнения: 985
И аз съм навита за господарите. PeaceТе това едва ли биха го пропуснали.
не само че няма да ни пропуснат ами предлагам да се срешнат с няколко мами от няколко града
[/quote] Peace

# 22
  • Мнения: 214
Ако някой е решил да пише до господарите аз съм си оставила на авторката на темата и ако ще го прави ме нека да сме мами от няколко различни града
P.S.като гледам май за сега ще сме само от Варна и София ако и от още някъде искате да се включите заповядайте

# 23
  • Мнения: 2 821
И при нас няма полио. Педиатъра ни каза, че може да се отлага и да се сложи и в по-топло време, защото е инактивирана. Но докога, незнам....

# 24
  • Мнения: 214
И при нас няма полио. Педиатъра ни каза, че може да се отлага и да се сложи и в по-топло време, защото е инактивирана. Но докога, незнам....
ами вкючи се в наша агитка де колкото сме повече толкоз по добре

# 25
  • Мнения: 2 616
Прави ми впечатление,че това е масово за Варна-не мога да си обясня защо,някой май не си върши работата.И на нас ни се беше случило като дойде ред на ДТК,отложихме я НЯКОЛКО пъти и накрая реших че е най-добре да взема пентаксим.След това се случи същото и с ваксината за хепатит,но нея вече я изчакахме-имаше я при педиатърката на следващата консултация.
Вие в коя болница сте?Ние сме в окръжна и дали не е само там или във всички болници е така? newsm78

Ние сме в Курортна поликлиника, но дереджето е същото. Обикалям по аптеките и си купувам ваксините, които са ни за месеца и така. До тук само май вксините в родилното ни бяха безплатни и втория прием на Хепатит, всичко останало съм си го купувала, "щото нямали сега"  #Crazy #Crazy #Crazy

Мисля, че Бърди го беше казал някъде, че "ваксините се бият според имунизационния календар, а не според складовите наличности"!!!! Ако все още не сте се отказали от идеята за "Господари на ефира", пишете ме в кюпа.

Общи условия

Активация на акаунт