Фурна за вграждане

  • 479
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Някой има ли опит с фурните за вграждане Горение?
Интересува ме този модел от снимката!!!Програмите са изтрити и ми е трудно да работя с нея!!
Благодаря

# 1
  • Мнения: 30 503
На снимката има само два крака. Simple Smile
Напиши модела на фурната, ако искаш да ти помогне някой.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 593
Здравейте,
Някой има ли опит с фурните за вграждане Горение?
Интересува ме този модел от снимката!!!Програмите са изтрити и ми е трудно да работя с нея!!
Благодаря

Много хора имат опит с Горенье, просто попитайте в правилната тема:
Фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел

Общи условия

Активация на акаунт