Среща на новите кучета ---2 серия предлагам

  • 10 847
  • 334
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
Какво ще кажете за сряда - 25-ти? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 206
 И аз ви завиждам благородно Wink
Записвам се, но през началото на май Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 270
Списък за среща на по мента 23.04 - 27.04:
1. Morgy
2. Veri4
3. elpet
4. pretty
5. roxanne25


Аз нямям нищо против да е срядя (25.04), за сега съм свободна!
Дайте предложение и за място?!


# 18
  • Мнения: 780
момичета тая дата 25 сигурна ли е не може ли да вторник или четвъртък  Embarassed Embarassed на мене ми абсолютно невъзможно другите дни  Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 3 524
Не мисля че е сигурна 25ти като дата Роше, важното е да е сгодно на всички  Peace

# 20
  • Мнения: 660
Сложихме 25-ти, защото Роксане не може във вторник и четвъртък. За мен няма значение. Така, че резберете се, как ще е най-удобно за всички или поне за повечето! Пък и ако някой не услее сега, скоро ще спретем нова среща!  Mr. Green

Както казва Мечо Пух - Колкото повече, толкова повече!!!  Hug

# 21
  • Мнения: 780
 Mr. Green оки организирайте се сега така че на  Роксане да и е удобно а следващия път искам и аз да дойда тъкмо ще ви покажа снимки от кумуването  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 712
момичета, аз съм от 6 до 9 на испански вторник и четвъртък, но естествено, мога да закъснея и да мина да ви видя поне за 30-40 мин, ако за всички вторник или четвъртък е най-удобно. Но ако започнем да се събираме след 6 няма да го успея... Не се притеснявайте само заради мен, много ми се иска да ви видя, но даже и да не успея няма да ни е последна среща, нали? Още повече, че тъкмо сега като се оправя времето и се удължават дните ще имаме още повече поводи да се срещаме на по кафенце на открито.
Ако искате, да пуснем една анкета и да видим кой кога може (ам трябва някой можещ да го свърши това, щото мене хич ме няма по тая част  Blush)

# 23
  • Мнения: 2 270
Девойки, аз нямам претенции - организирайте се и някой да пусне окончателната дата!
Дайте и предложение за място, че да си резервираме местенца след като уточним датата!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
добре де, вторник и четвъртък ясно а понеделник? 23ти? newsm78

# 25
  • Мнения: 2 270
Аз съм ОК  за 23.04 (понеделник)

# 26
  • Мнения: 712
аз съм за 23, ако не ми мине котка път съм на линия  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 966
Бройте и мене.
За понеделник съм под въпрос, но може и да се вместя, а за другите дни няма проблем.

# 28
  • София
  • Мнения: 128
OOOoooo, момичета и мен ме бройте аз мога всичките дни, само да е след 18:00ч. ако не ще дойда където сте!
Чудесна е идеята за среща на по-новите кандидат мами !

# 29
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Призовавам бургазлийки на среща на по вино/да кажем/! Обаче ако може да е утре, че после едни рожденни дни ми се заформят и няма дупка!

Общи условия

Активация на акаунт