Мнения за имуностимулаторите на ADLiquid™?

  • 150 795
  • 669
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
По темата...
Ню знае.. надувам й главата.. тя си знае от кога...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Започнах да давам на Александра детския сироп преди близо 2 г. или иначе казано вече 3-ти сезон давам тези продукти. Детето ми тръгна на ясла на 1 г. и 3 м. и разбира се боледуваше много. Лекарката ми непрекъснато дуднеше да я спирам... ама аз трябваше да ходя на работа. По нова година се разболя от пневмония.... Трябваше в първите дни на новата година да ида да я прегледа и да се връщаме на ясла. Тогава ни препоръча сиропа.. Каза така.. сега ще видим кое ще победи.. ината ти да ходи детето на ясла или болестите. Взех аз рецептата. Отодой в аптеката и като видях, че става дума за някакви сиропи такива тип хранителни добавки си викам бе какви са тия работи... Тръгнах да търся из нета. Бре, няма нищо! Само този сайт дето е дала Ню и нищо повече. Никой не го беше чувал туй чудо. Мисля тогава, че и тема пусках... Реших аз, че ще го купя, след като се уверих, че не е хомеопатично и не е от треволяци в чист вид. Нека не ми се сърдят привържениците на тези неща, ама аз така си разсъждавам...  Wink

И какво стана... ми почнах сиропа на 4 януари, веднага след пневмонията. Същия ден детето се върна на ясла... Изкара цялата грипна епидемия без дори един сопол... Разболя се лекичко около рожденния си ден.. но тя този номер ми го погажда вече 4-та година  Grinning Следващия сезон пак го дадох.. детския и миналата есен вече мина на Имунния съпорт, защото стана на 3 г. Лекарката като ме види и вика... еее, вие ни забравихте бре... Mr. Green Аз, вика, те търся да те питам как правехме схемата с Рибомунила, защото тогава ни го комбинира.. и, вика, теб никаква те няма да ми припомниш, че искали статия да пише...

Ами това е... мен като ме знаете каква съм Тома Неверни за тия неща.. а тук изписах бая суперлативи. И винаги съм го препоръчвала.

П.С. Извинявайте ако има грешки, ама гледах бързичко да го натракам.. Wink

# 16
  • Мнения: 513
Ако е възможно само да се вмъкна с един въпрос защото моята лекарка надали го знае този имуностимулатор .Дали мога да го давам на детенце ,че ние сме през седмица болни  Sad пихме 3 месеца Имунубор сега от 2 дена сме на Изопринозин ,че пак сме с Т и отит дали мога да почна дадавам този имуностимулатор след като приключим сегашното ни лечение ?

Еее, не ... недей толкова имуностимуланти.  Изчакай малко. Оранизма си се претоварва.. пък и Изопринозина е доста серизоен...
Колко време би било добре да изчакам и всъщност той как се дава само определени месеци в годината ли ?

# 17
  • Русе
  • Мнения: 170
Каква е цената на for kids

Препарат  Цена в лева
Anti-Oxidant    41.00
Arthro Complex 42.00
Brain Booster    44.00
Cardio Support  44.00
Detox    41.00
Female Active Complex 41.00
For Kids 38.00
Immune Support 44.00
Маle Active Complex 38.00
Minerals 41.00
Osteo Complex 39.00
Sugar Balance    41.00
Vitamins  38.00
 

Цени ги копирах от сайта им: http://www.admedicine-bg.com/

# 18
  • Мнения: 380
Аз също ще кажа че е много хубав сироп в момента ние пием Браин Боостер пак хранителна добавка от тази серия пили сме и Форд Кидс , но в продължение на две години пием Боостера и съм много доволна ,Малко скъпичък но си струва това поне е мойто мнение,

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Колко време би било добре да изчакам и всъщност той как се дава само определени месеци в годината ли ?

Ами аз бих изчакала до есента. Не знам детенцето то много ли боледува, но лятото е благоприятно за изграждане на имунитет самостоятелно от организма... Сиропа се дава от септември, 2 дози (2 шишета), но ако някое дете боледува си се дава и по друго време. Твоето, обаче като е пило до скоро имунобор и изопринозин няма нужда да го товариш и с това... Пробвай да не му даваш лятото нищо, а пък ако висиш, че боледува пак често го вземи. Ох, не знам.. аз не съм лекар и ми е трудно да ти кажа.

Иначе дозата, която на нас изписаха и схемата е 20 дни по 5 мл, 20 почивка, 20 дни по 5 мл и така 2 шишета. Стига от септември до около март. Ако видя, че детето започва да се разболява увеличавам дозата на 7,5 мл за няколко дни. А ако се дава рибомунил или брионховаксом е добре така да се наместят двата препарата, че да не се засичат... Рибомунила се дава по-лесно и става номера, за бронховаксома знам, че се приема по-често и нямам идея как може да се съчетае...

# 20
  • Мнения: 5 468
Vache, благодаря ти, че се включи в темата.
Надявах се и Лекси да се включи (като фен на сиропа), но може би не я е видяла.
Ами само положителни отзиви прочетох. Да купувамеееее Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes!

# 21
  • Мнения: 513
Благодаря на Vache за отговорите.Ще изчакам до есента ама пустимо много боледува незнам дали ще изкара пролета и лятото без подсилване.

# 22
  • Мнения: 537
Като давате този имуностимулатор децата ви изобщо ли не боледуват, дори и настинка ли нямат. Питам, защото дъщеря ми тръгна на ясла и както повечето още първата седмица е със сополи. Аз й давам Immuno baby, което е със същото съдържание като Ad Liquid.

# 23
  • Мнения: 1 114
Записвам се , за да следя темата. Съвсем наскоро скоро детето ми пи Ликуид Фор кидс. Преди това бяхме започнали с бронхо-ваксом и Есберитокс (в почивките).
миналата седмица изкара лека настинка , без Т, само хрема, която продължи 4 дни. Излекувахме я с хомеопатия и минаваме на този вид лечение.
Не зная дали са съвместими Фор Кидс и хомеопатията.  Thinking

# 24
  • Мнения: 1 434
Здравейте  изпили сме две  шишета  от  фор кидс и   първо  пием брейн бустер  ефект има  детето  почети не  боледува  да кажем един път  за цяла  година  което си е нищо...Това  което  ми направи  впечатление   е    увеличаването на апетита   хапва   повече и опитва разнообразни    специалитети което мен ме радва...Препоръчвам  ви го  Naughty  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 098
Коластра, Зелена енергия, ЕМК и при нужда пробиотици.
Всичко е съвместимо с хомеопатията, дори го препоръчват.

# 26
  • Мнения: 1 114
Коластра, Зелена енергия, ЕМК и при нужда пробиотици.
Всичко е съвместимо с хомеопатията, дори го препоръчват.

Какво е ЕМК? Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 1 098
Есенциални мастни киселини.
Принципно са два вида - заменими (можем да си ги произвеждаме сами) и незаменими (приемаме ги само наготово - отвън)

# 28
  • Мнения: 5 539
Мойта девойка изпи 1 шише миналата есен, но нямаше особен ефект Sad Не пропусна нито един градински вирус. Ама то и зима ли бе, да я опишеш, толкова много не сме боледували никога Close

# 29
Децата ми и двете го пият вече втора година по два пъти в годината и от тогава не са пили антибиотик. Менават само с еки хремички и това е. Не знам, но си втълпих, че е от сиропа. Сега дори в момента пият от него.

Общи условия

Активация на акаунт