Искам да кажа...(235) през октомври 2025

  • 36 107
  • 882
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
Мид, яйца и риба мога да ям. Ако ми дойде музата обаче.
Обаче месото - не ми се яде и това е!
Мога да карам само на салати, картофи, таратор.... ей,такива глупости!

Просто трябва да наблегна на спорта яко!  Това е разковничето при мен!

# 721
  • Варна
  • Мнения: 7 256
Браво на Гого!
Спортна натура ще е!

# 722
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 013
Ех, колко съм разсеяна!
Чудесен ден за прощапулник - свят ден, ще му върви по вода но Гого!
Честит прощъпулник, Гого! Нека първите стъпки бъдат смели и уверени, а пътят пред теб — светъл и добър. Да растеш с любопитство, усмивка и любов, и винаги да знаеш, че всяка стъпка те води към чудесата на живота.
И Митето хвана самолет, пусна го и взе топка на Манчестър!

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
Гого е сладур! Ще се радвам да го видя!
Спортен тип младеж ще е !

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 9 165
Мъфин, честити бързи крачета на Гого! Боби му е пожелала много хубави неща, присъединявам се към нея.

От 18:30 съм легнала, вече му приляга и да заспивам.

# 725
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 013
Добро утро!
Дъждовно е при нас....
Днес Митето има рожден ден - първи юбилей празнува!
Пожелавам му да е здрав, да преодолее всичките си страхове и притеснения, да покорява върхове с лекота, да има добри приятели.
Днес ще празнуваме двамата.
Хубав ден!

# 726
  • Мнения: 45 642
Добро утро!
Боби, още вчера се сетих, че днес празнува Митето. Да бъде здрав и все с усмивка на лицето!
При нас също е дъждовно.
Хубав ден, момичета!

# 727
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Добро утро!

Ей, бабешка ми работа! Забравила съм за прощъпулника на Гого!
Пожелавам му, да стои стабилно стъпил на земята, да обиколи света и до него да крачат верни другари!
Много ми хареса пожеланието на Боби! Нека бъде!

След отпуска, така да не ми се ходи на работа, че ...

Докато пишех, видях какво написа Боби.
Митачето да расте здрав и силен, да стане уверен и спокен, да има много успехи, но нека донякъде съхрани и чувствителността си!

Да се похваля, че имам билети за Здрава Каменова, а днес ще платя и за Хилда с Плевенската филхармония и за Чамкория. Много съм доволна.
За именния ми ден, децата ми бяха подарили билети за Сухашвили, та декември и това ще видя. Нямам търпение. Мися, че 2в1 най-добре ще ме разбере. Като деца, винаги на 1 януари, даваха по ТВ, танци на народите от руските републики и грузинците ми харесваха най-много. Ще ме върнат в детството.

Момичетата, които поръчаха маските, доволни ли сте?

Хубава седмица, на всички!

# 728
  • София
  • Мнения: 4 042
Добро утро!
Честит да е Митето! Да бъде постоянно повод за гордост и хвалба на мама!
Браво и на Гого! Все така да бъде устремен в живота!
Ние вчера порядъчно отбелязахме празника с един именик. Днес е трудно ставането.
Буб, много хубави подаръци!
Хубава седмица!

# 729
  • някъде другаде
  • Мнения: 5 742
Добро утро!
Наспах се преди алармата.
И при нас вали.
От тази седмица ще работя само днес , после отпуск.
Мъфин , смело и уверено да крачи в живото Гоги.
Жив и здрав да ни е Митачето.
Бъбе , благородно ти завиждам за всичките представления.
Хубава и успешна да ви е новата седмица!

# 730
  • София
  • Мнения: 2 610
Добро утро!

Жив и здрав да е Митето! Щастлив, уверен и обичан!
Благодаря за пожеланията към Гоги, момичета!
Чакам една доставка от Озон. Поръчах на Гого детска прахосмукачка. Smile
Любими "играчки" са му робота, прахосмукачката, метлата. Надявам се да му хареса. Има детски робот, но не минава номера. Smiley Прахосмукачката е като истинска обаче.

Хубава и успешна седмица!

# 731
  • Germany
  • Мнения: 9 269
Добро утро!
Честит прощапулник на Гого! Да стъпва уверено в живота и да сбъдва мечтите си!
Честит рожден ден на Митето! Да е здрав, щастлив и уверен! Весел празник, Боби!
Студено е при нас и духа силен вятър. Хич не ми се излиза с Инка, ама няма начин. Малкият е ваканция тази седмица, а големият ще си остане и днес вкъщи, че е болен, та ще е пълна къщата.
Спокойна седмица на всички!

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
Добро утро!
Здрав и честит да е Митачето!🍀 Много любознателен, щастлив и спокоен да расте!🍀
Днес съм на къра. Ще е работен ден, дъждовен. Но поне е топло.
Хубав ден, момичета!

# 733
  • Мнения: 16 901
Добро утро.
Здрав и успешен да е Митето.
Гого да стъпва смело и да върви успешно и с лекота през живота.
Успешна седмица.

# 734
  • Мнения: 15 743
Добро утро!

Честит да е Митето! Жив и здрав, уверен и щастлив!

Честити крачета на Гого! Да крачи уверено в живота!

Начеее голяма работа свръшихме вчера, много съм доволна. Любимият не толкова, защото направи 18 курса до казаните Grinning Ама сега всяко нещо си е на мястото и мазата е спретната и проходима.
Руми, от 10 години я имам къщата, от 6 живея там трайно. Посъбраха си се боклучки.

Ходихме до един любим ресторант да хапнем телешка джолан чорба, ми няма да ходим. Може ли 10 лв. за паница супа?!?

Минахме после през Теди, че ми трябваха няколко джвъчки за в къщи и се прибрахме. Искам да ви кажа, че в 19.30 бях готова да спинкам вече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт