Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 567
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
Бояна, Драгалевци, Симеоново са от този тип

# 16
  • Мнения: 3 089
намерих въпросните неща на денди и барт в щъркел; а сандалите на кик в преоценения им магазин.

a за кварталите - аз съм влюбена в яворов и докторски паметник. най-вече второто  Peace

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 17:53 от majceto

# 17
  • Измир
  • Мнения: 647
Добро утро !

Ние също сме по цял ден навън.
За днес програмата е първо зоологическата градина, после на вилата на приятелите ни семейно на барбекю. Дано е хубаво времето.
На всички слънчев ден.

# 18
  • Мнения: 505
Аз досега оправям багаж. Днес си отиваме в София. Дойдох с един сак с дрехи на Рая , а се прибирам с два Crazy Много покупрки и подаръци имахме. И аз й търсих вчера обувки, но всичко й е много голямо. Намерих само едни сладки на КиК но те пък малки Rolling Eyes Много е сложно при нас с тези обувки. все пак й взех едни които май са само за вкъщи или яслата. На Денди за 10 лв. В София ще продължа с търсенето, дано й намеря нещо ,че още сме с дебелите и на детето сигурно много топло.
Хайде доскоро и лека седмица!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 44 201
Здравейте и тот нас Simple Smile))
от днес имаме и ние триколка - чиполино пчела синичко - дребосчо е горд и доволен от придобивката поне за сега. Wink
Доминика - за кварталите - Изток е страхотен квартал, но ново стройтелство почти няма, всичко е старо - тухла и къщи, ново мин, но е мн спокоен кв, до гора, за съжаление малко му куцат магазините и заведенията, и за мен е малко пенсионерски кв, но си го обичам де. Др хубав и с малко повече ново стройтелство до Изток е Изгрев - това е зад Руското посолство до Дианабад...а скоро все пак и през рукото нали уж ще минава метрото...та ще са съвсем удобни тези квартали.Яворов също е приятно кварталче, наистина, но ми е по-непознато общо взето...

Дано времето се задържи така - мн ми харесва с повече разходки Simple Smile))

# 20
  • Мнения: 9 905
а аз май ще купувам колело, пък както иска, така да си троши главата с него, понеже навън взима на децата колелетата или ходи да пипа бегачите на големите. Днес два часа се катери върху една триколка и слиза от нея....голяма радост.....а педалите не стига.

Имаме си ухажорка, двегодишна Simple Smile носи му цветя, гушка го и го гали. Той обаче тц, млада е за него, той майка й е харесал  hahaha

# 21
  • Мнения: 3 089
петра има жълта триколка за бутане. бях решила д ай взме и колело, но понеже не знаех да ли ще й хареса, купих едно от продавалника за 12 кинта. пък то 'зе че се оказа на пилзан /май така се пише/ и при това съвсем здраво и неизползване. доволна съм. тя стига педалите, но не знае какво да прави.
на витоша беше чудесно. за първи път ходя на барбекю на открито в планината а няма да казвам от колко години живея в софето. изкарахме си чудесно, децата се държаха много възпитано, изядохме 10 кила месо и 4 кила салата, поседяхме на теферич, попекохме се, потъркаляхме се по поляните, послушахме тъпани от съседите-чалгаджии и преди малко се прибрахме. а времето едно хубавооо - свежо, понапича, но не жега. доволна. имам още един уикенд време и мисля по подобен начин да го използвам  Mr. Green

снимки:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=123732

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 09:02 от majceto

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Здравейте!

Честито на всички дечица за новите придобивки  bouquet

Пролетни обувки не съм купила, а само маратонки на Булдозер. Гледах на капчица - около 24лв с подсилена пета и с пръсти - може би такива ще купим, харесах на КиК, но около 50лв ми се видяха множко, а към китайските стоки имама резерви.

Моля за помощ - Росен четвърти ден не е акал, вярно, че по4ти нищо не яде, но все пак Sad В4ера давах сок от киви, каша Слънчо с овесено брашно, пробвах със сапунче в дупето и в4ера и днес, но нищо;ако имате идеи, ще съм благодарна Praynig, а утре ще звънна на педи

Иначе тази ве4ер го подстригах с машинката, че много ми беше голяма косата - поне 6-7 см и само си я дърпаше и скубеше, а след това си галеше главата Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 089
кисело мляко; прясно мляко, рициново масло /но не знам как ще му го дадеш/, дуфалак.

# 24
  • Мнения: 911
Малечко пак е с висока температура, да му се не види #2gunfire Утре с баща си (който пък е с отит) на лекар....
Все пак вчера изпробвахме новата пързалка, Малик много се кефеше, аз много го снимах и установих, че градината ни все повече заприличва на детска площадка ooooh! А и за пясъчник съм се засилила.....
Ето ако ви се гледа Малчо-Пързалчо :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=123755

# 25
  • Мнения: 3 089
явно е тенденция това с лигите  hahaha

# 26
  • Мнения: 11 819
Еее.. Сердика, страхотни са ти мъжете!! Wink И със сигурност ще тъгувате тук за тази полянка, но пожелавам да си имате още по-хубава!  Hug

Ние и тази седмица ще останем в Казанлък, че на Юлиана й се отразява много добре! Вчера се разходихме до едно близко село, за да си наберем чисти лапад и коприва (обожава ги) и там видя кокшки (в най-близък план и голямо гонене падна.. ко-ко), котки, кучета, овце, кози, коне - беше във възторг и сама ги назоваваше. В зоологическата градина не беше така, но явно тук на спокойствие и в естесвената им среда ги оцени.

aneleto, дано Роската е успял, а моите предложения са класически - сок от сини сливи, круши, овесени ядки, чувала съм и мушкато леко в дупето с дръжката. А в тази връзка, вчера гледах реклама на Лаксена и щях да падна - "ти изака ли се"?  #Crazy

Хубав ден!   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Благодаря за отговорите. Още няма резултат. Тази сутрин е ял почти цяла круша + вода и овесени ядки с малко сиренце.
Май ще ходим до педи след обяд Sad
Интересно, че на него не му създава дискомфорт, като че ли пове4е тези зъби го мъчат - дали има връзка не знам newsm78

Мразя мрачното време Twisted Evil

# 28
  • София
  • Мнения: 44 201
мушкато в д-то в никакъв случай.. #Crazy най-малкото защото има бодливи "космички" по него и може да доведе до жестоки обриви....

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Ве4е имаме успех с гърнето Mr. Green

А ето Роската с новата прическа:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=123891&photo=11

Общи условия

Активация на акаунт