Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 565
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 830
Почваме постъпки за закупуване на жилище - жива да ме оплачете. Сега съвсем няма да се весвам във форума. Ако се организирате за срещичка да ми пишете един СМС да не пропускам поне тях. Тази седмица дълга ще бъде дано само да са здрави децата и дупе да им е яко, ще се спукат от ясли и детски.
Как сте със скорпионския инат? Ние ставаме все по-зле. Хем аз съм от ония майки дето, щом се тръшне детенце на тротоара, го зарязвам като прани гащи на пътя и хич не се и обръщам. Официално изядохме първите шамари по памперса - честито да ни е.
Случка: Сложила съм изпрани, изгладени и сгънати на купчина дрехи на спалнята, за да ги пъхна в скрина. Калина се ядосва (вече не се сещам за какво), отива и ги събаря с ръка. Аз се навеждам и ги натрупвам върху ръката ми, тя изчаква да се натрупат малко и пак ги блъсва и ме гледа сериозно с вид 'а сега какво ще ми кажеш'. Не мига, не се усмихва, само ме гледа без да мръдне. Е.ати детето.
Втора случка: Казвам и прибери куклата, че ще я хвърля в боклука. Тя я хваща и я изхвърля в боклука, затваря врата на терасата с трясък, отива и сяда на дивана. Не се усмихва, нищо, просто седи и си гледа и леко поклаща крака. Ужасссс
Както написа Доминика...хайде написах фермана. Лека вечер на всички.

# 46
  • Мнения: 3 089
пореден ден на яслата - мнооого зле. изнесоха детето пръскащо фонтани от сълзи. вече си мисля, че хората са измислили събота и неделя, за да измъчват горките родители на ясленски деца в понеделник.
ще опитам пак да дам нек'ви линкове със снимките:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2630140
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2630191
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2630199
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2630248
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2630262

юка - спешен въпрос към препатила кърмачка. възможно ли е според теб да имам запушен канал сега, във времето на коластрата. супер ме боли дясната гърда и май даже напипвам бучка. та си мисля дали е възможно да имам запушен канал /нали кърмих докато се оказах пак бременна/ още отреди 8 месеца. и ако имам, какво аджеба се прави? в  9-я надали е добре да ползвам помпа  newsm78 май да пусна питанката в кърмаческия, а?

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 17:14 от majceto

# 47
  • Мнения: 911
Елспет, определено водиш живот на бързи обороти Grinning
Инатът при на е на моменти, преди няколко дена останах изумена даже ,доколко е способен да го показва, но сега пак е добричък и мил. Но пък и без това не може, нали не искаме безхарактерни и пасивни същества за деца Mr. Green
За градинага наистина ще ми е мъчно, но аз съм си градско чедо и няма да ми толкова трудно без, пък и тя няма къде да избяга, след година-две пак ще си е тук. Доминика, аз съм сто процента съгласна с теб, че парите не са най-важното, но те не са и мотивацията за решението ни да приемем предложението. Причината е, че такава работа, каквато предложиха на Дирк в Бг, той тук просто няма как да получи на тези си години, а като се върнем, може директно да кандидатства за подобен пост и по този начин прескача няколко нива на "стълбичката" и осигурява на семейството си спокоен и безгрижен живот...Така че, въпреки че е свързано с някои дребни лишения като например градина, спокойствие и пр., си струва, дет се вика - за децата го правим Laughing Да не говорим, че за него ще е голямо удоволствие да работи там, а това също не е маловажно.
и да не забравя: все пак ми е родина, мило ми е....искам Малик да говори български и да обича мусака, сирене и печени чушки.....

# 48
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
...искам Малик да говори български и да обича мусака, сирене и печени чушки.....
Grinning филии с пастет, лютеница и сирене, русенско верено ... Сердика върна ме в детството   bouquet

# 49
  • Мнения: 911
ето, Диди ме разбра напълно Grinning

# 50
  • Мнения: 3 089
и БАНИЦА Simple Smile

# 51
  • Мнения: 911
а еклери? Mr. Green
и Сънчо!

# 52
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ех, Сердика... като дойдете специално за вас ще организирам среща с еклери
Майче, проявих се като един истински инспертор Дю Дю и открих албума ти със снимки от пикника. Чудесно сте си прекарали  Grinning http://snimka.bg/album.php?album_id=123732&view=1&photo=33
Ти си ни дала линк от страницата за редактиране на снимките и за това не ги виждаме

# 53
  • Мнения: 911
ех, Сердика... като дойдете специално за вас ще организирам среща с еклери
newsm68 newsm44

# 54
  • Мнения: 1 288
майче, аз не знам колко мога да помогна, защото не съм била бременна, докато съм кърмила. обаче си мисля, че НЕ трябва да пипаш гърдите точно сега, за да не предизвикаш контракции. много ли те боли, зачервено ли е, откога е така. ако искаш, сложи му едно зелево листо. ако не е запушен канал, няма да навреди, може само да помогне. но наистина питай по-добре в кърмаческия. страх ме е да давам съвети, да не тръгне чакълчо.  Confused

# 55
  • Мнения: 3 089
юка+анеле   bouquet

# 56
  • Мнения: 811
Сердика, при това положение определено откривам логика в разсъжденията ви! За 1-2 години най-вероятно и аз бих направила компромис  Peace

майче, сега вече разгледах снимките (които диди е открила). Направо чудно сте си изкарали наистина. А най ми допадна снимката, на която Петра и Филков доволно спят на одеялото  Grinning Много мило ми стана! За гърдата - наистина най-добре питай в кърмаческия! Така е по-сигурно и за теб и за малкия юнак!


# 57
  • Мнения: 113
здравейте ,скоро не съм писала . чета ,че всички са порастнали много и са станали много интересни така сме и ние.
от два дни ми казва когато и се ака и аз разбира се тичам с гърнето.
в квартала (Св.Тройца) направиха много голям детски магазин и цените не са толкова високи та там има и детски кът днес я оставих за 30мин. и после едвам я извлякох с рев.
още сме си с 12 зъба чакаме кучешките дано да излезнат без проблем
успешна седмица и безавариина.

# 58
  • Мнения: 1 465
Еййй 5 дена ме нямаше и пак за хапване си говорите Laughing
3дравейте на всички  bouquet и честит Великден на патерици Flutter
Ние посрещнахме и изпратихме гостите и сега почиваме. Crazy
Сигурно от пиене качих кило и половина, добре че не се пропих Crazy
И ние в петък и събота се занимавахме с подробности около апартамента - вече са пстроили подземните гаражи и скоро започват приземните етажи, а ние сме на такъв и не можем да се разберем с фирмата строител за една мивка в кухнята - искат да я забутат в един ъгъл и цялата кухня(понеже ще е мъничка) става страшно претоварена и със сигурност ще ме хване някоя клаустрофобна криза, ако не преместят мивката. Та ходихме и до една фирма за кухни да ни правят и втори проект за кухня.
От ректората в Ница не искат да ми издадат сертификат, че ми признават дипломата, защото не била преведена от специален преводач във Франция(който се е клел пред френски съд) - такива не знам дали има в България. #2gunfire А колко пари платих в Бг да ми я преведат и легализират не е истина. Някой да е запознат с въпроса? Свързах се с тукашен преводач(един единствен сигурно за целия департамент) и той ми иска 35? на страница #Crazy, а има няколко страници с по 3 изречения. Crossing Arms А цялата диплома без анекса е май 5 страници.
Ние обожателка си нямаме, по-скоро Поло е решил да "говори" на едно единствено момиченце от детската площадка - Кая, и постоянно е по следите и.
Аз пък успях да видя всички снимки и на сердика и на Майчето. Party
Сердика, Малик много е порастнал и е със страхотни очи. А такава градинка и аз си мечтая да имам.  Flutter
Майче, и Петра е голяма сладурана Heart Eyes Хихихи коремът ти е като моят, когато бях в 9 месец. Витошкото барбекю е било доста приятно Simple Smile
Тити, честит готин аватар.  bouquet
Ох, стана ми хем смешно, хем тъжно като четох за неутешимия Ванко на Диди newsm78
Хаха сетих се за един много смешен номер на Поло - пъха си двата показалеца в носа(колкото може по-на дълбоко #Crazy) и почва да мучи, и всеки който го е видял изпада в див смях, а той като види че е интересен и продължава гордо с номера си. Joy hahaha
Шапка - има си шапка човекът, но проблемът е в носенето на шапката - не и ска да я носи и я сваля моментално от главата си. Crossing Arms
Доминика, бих те с моя ферман Wink

# 59
  • Мнения: 479
Добро утро мами.

Влизам да се разсея малко че вече съм в офиса под напрежение. Сигурно вече ви писнах с моите одити за което се извинявам ама утре и другиден е сертификационният. Ако всичко мине успешно отивам на вилата при детето си поне за седмица.

С баба си са командировани там в момента заедно с пързалка, люлка, пясъчник и си прекарват чудесно....... само дето аз не съм там.

От напрежение явно ми се развали стомаха щото непрекъснато ме свива.
Хайде лек ден.
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт