Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 572
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 392
ДУ!
Поля, определно се бях притеснила, че те няма Hug

Ние имаме някакъв напредък с гърнето, без да се напрягам аз Mr. Green съобщава за акането, а за пишането, когато се сети ( слага гърнето на главата като шапка Shocked), но съм доволна от детето bowuu На всичкото отгоре -голям мерак като свърши работата , да го носи

# 61
  • Мнения: 1 608
Включвям се и аз да напомня за себе си bowuu.
При нас е весело от където и да погледне човек  Crazy. Децата са здрави и палави /значи са добре Simple Smile/. Мама лудва напоследък, но ще ви разкажа след малко когато смогна с последните изписани страници и обсъдени проблеми.
До скоро.

# 62
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте,
Ние също сме добре. Калоян само се чуди каква беля да сътвори и след като успее е доволен от себе си.
Елспет ината е нещо, което и мен ме притеснява. Една от най-често срещаните причини за проявлението му напоследък е например, че той е решил, че не иска да го обличам, преобличам или да му обуя чорапите. И изпада в истеричен рев след като естествено не се впечатлявам от дърпането му. Или ако му взема нещо, което не е за него или откажа да му дам такова. Не знам как ще се справям в бъдеще с този инат newsm78
Сердика, страхотна полянка, но наистина няма да се помести за някоя и друга година.
Майче, много хубави снимки.
А и Кало пие още от бебешки шишета и ми се иска да ги махаме. За Великден като ходихме в Панагюрище му бях забравила шишето и реших да му купя неразливаща се чаша с твърд накрайник - въобще не я искаше, та се наложи пак да купя шише. А и бибероната залъгалка я ползва доста. Но трябва да предприема мерки, за да ги махаме.
Лек ден!

# 63
  • Мнения: 911
Диди, като каза за биберона (залъгалка), се сетих да попитам: Някой махал ли го е наскоро в тази вече доста осъзната фаза на децата? Аз се замислям дали не е време, но Малик просто го обожава и малко ме е шубе......
А иначе и от чаша пие, и сам се храни с лъжица, без да сме го учили, че ми беше все голямо мазало - просто от само себе си стана.

# 64
  • Мнения: 113
от два месеца и Вики яде сама даже ме гони да не седя при нея и да я гледам.аз чакам да избият кучешките зъби и тогава ще махам залъгалката щото се успокоява с нея baby_neutral.от чаша пие сама още преди два месеца ,а веднага след това я научих и да пие сокчета със сламка сама.
за гърнето и тя иска да го носи до тоалетната като свърши работата и като го изсипа тя отива и пуска водата ,но веднага я гоня от тоалетната ,че после неможем да си платим сметката за студената вода.

# 65
  • Мнения: 3 089
биберонът е с петра на яслата. там е пристрастена.
у дома и навън не давам.
давам само за приспиване.

# 66
  • Мнения: 811
И аз като майчето - биберона е само за приспиване нощем. През деня заспива и без него.

# 67
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Връщам се от работа, нещо ми е лошо, сигурно щото на връщане ме вози мъжът ми, та сега се чувствам като бременна във втория месец.

Илия ходи вече втори ден на градина  Laughing, да видим колко ще издържи.

За ината и възпитанието, нека ви разкажа аз, освен това, което описвате, при нас какво още се случва - снощи Роси прави някаква магария, баща и опитва да и се скара, при което тя започва да размахва показалеца си под носа му, карайки му се, вместо той на нея. Той и казва"не", а тя прави нужния жест с ръка и го заплашва "бой, бойShocked Ние- изумени - откъде пък го е чула това, баща и казва "нееее!", а тя слага показалец на устничките си и отвръща "шшшшт".
Сега нямам никакви възпитателно-наказателни инструменти, тъй като всичко, което може да бъде постигнато, е детето да ни имитира. При по-сериозно скарване пък се обижда много, ревва и търси майка си да я прегръща. Ще имам невъзпитана дъщеря. Всички ще си казват "Как е възможно братчето да е толкова кротко и добре възпитано, а момиченцето - ауууу!!!"

Залъгалка не ползваме, гърне обаче също. Пие още от шишета, понякога вода от термос със сламка.

Гери, успех със сертифицирането! И да си починеш после.
Поля, 1 страница сигурно означава определен брой знаци, а не просто лист хартия. Поне тук е така. Което значи, че ако имаш 3 стр. с по няколко изречения, те ще се броят за една в най-лошия случай. Тук има заклети преводачи пред БГ нотариус, пред френски не знам.

# 68
  • Мнения: 9 907
а ние сме в Палма де Майорка. Егати баирите са тук. Много се кефя. И е евтинко. Снимки от утре нататък.

# 69
  • Мнения: 1 288
тити, ти ни разби  Crazy чакам да се обадиш от япония някой ден  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 811
тити, ти ни разби  Crazy чакам да се обадиш от япония някой ден  Mr. Green

Абсолютно на едно мнение сме с Юка  Laughing

С нетърпение и огромно любопитство чакам снимките  Party

# 71
  • Мнения: 1 465
Добър вечер Grinning

Тити, кога отскочихте чак до там? Flutter
Симка, благодаря за пояснението, ще звънна пак да го питам този преводач. Иначе на мен преводът ми е правен от "артедок"/май така се наричаше фирмата/, имам печат и от нотариус и предполагам, че всичко си е в реда на нещата, но тук с тази идиотска администрация ми идва да ги #Cussing out
Днес купих от аптеката виличка, лъжичка и някакво приспособление за печене на яйца за бебета в микровълнова печка. Взех комплектчето най-вече заради виличката. Беше и доста евтино.
А днес излизах с приятелката ми тук и с бебето и/то е вече на годинка де/, и понеже забравих да взема играчката на Поло, се върнах до вкъщи, а тя през това време показвала на Поло как гъделичка краката на сина и. Донесох играчката и половин час по-късно, гледам Поло гъделичка краката на Мартино и се хили на глас Crazy. Голяма веселба падна, а аз бях много изненадана. Shocked
Иначе тук е много горещо и май ще огранича разходките през деня.
Анелето, благодаря за загрижеността Flutter

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 18:07 от Pollia

# 72
  • Мнения: 11 828
Ей, тити, супер! Ние ходихме в Майорка когато бях в 6-тия месец бременна с Юлиана.
Изкарахме си много приятно, спяхме в Санта Понса, но обиколихме навсякъде, взимахме си кола под наем (и велосипеди също, сега се чудя с кой акъл, сещащ се за височините), аквапаркове, катамарани,  но и отделно на разни организирани екскурзийки. Аз нали си имам екстремист за другарче и не стои мирен, но този път си беше повече почивка, че друг път се разбиваме от рафтинг, дайвинг, бънджи и други подобни. Добре, че е и хакер и си интернетствахме от лаптопа в стаята, че и ако това му липсваше нямаше да издържи. Wink
Не знам ти по какъв повод си там, но аз много мога да пиша ..
Чакам с интерес да споделиш, а после и аз може да продължа.. Wink

# 73
  • Ruse
  • Мнения: 390
Добро утро
да се похваля 4е два дена заместих майка ми на работа а тя гледа малката -супер се разтоварих.Бях се изнервила максимално от инатите на щерката а нали нашия татко го няма и няма кой да ми помага си я гледам сами4ка по цели седмици Tired
За биберона залъгалка-ние го махнахме преди около месец и нещо.Смятам 4е мина без проблеми ,но й тя не беше престрастена към него а само заспиваше с биба.
Ели ве4е яде сами4ка и с вили4ка и с лъжи4ка(даже на рима го докарах Joy)-доста мизерни4ко но все пак яде hahaha
за пиенето-тя пие само от 4аша,със сламка пие само сок4етата който са в малките кутийки
Май като гледам съм й махнала вси4ки бибероно подобни неща
За гърнето -ходим си редовно на него -тя сама си казва ,но когато излезем навън и се заиграе забравя да каже и за това навън е с памперс.
Доминика-по4ти всеки ден сме на центъра но слизаме след 2 защото и ние сме на кухня ,а и докато е наядем,обле4ем и се замъкнем до долу става 2 Tired
Лек ден на вси4ки  bouquet

# 74
  • Мнения: 11 828
А онзи ден, по новините чух за проливни дъждове в Майорка, р. Солер излезнала от коритото си.. но не се и съмнвам, че всичко е овладяно бързо, а не като тук.

Юлиана биберон никога не е искала, гърне още отлагам, сега като се приберем в София може би ще започнем пак, пие от обикновена чаша и от чаша със сламка, сама се храни, но най-вече с ръце. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт