Страхувам се от възрастта си

  • 7 435
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Майка ми роди на 42г. Мисля че се правят специални изследвания за плода - консултирай се но със сигурност възрастта ти не би била никакъв проблем   bouquet

# 31
  • Мнения: 205
Здравеи, аз се омъжих на 34 и 4ак на 36 направих опит за бебе и сега съм бременна. Не мисля 4е е късно. Ще родя края на 06, на4алото на 07 месец 2007 на 37 г. Имах до сега много лека бременост. Желая и на теб скоро да се похвалищ 4е си бременна.  Grinning

# 32
  • Мнения: 561
Мади,danibaby, ставаме три.Аз съм на 36. Преди 3 дни ги навърших и много искам второ детенце.Много мои близки казват не е ли късничко ,а и баткото е на 15 г.,но нищо няма толкова значение, важното е че ние всичките го искаме.Стискам палци за всички нас.Притеснявам се и от факта,че съпругът ми е на 42, но мисля че при мъжете не е толкова важна възрастта ,какво ще кажете?
Ставаме 5 с Миао69  Simple Smile, аз съм на 35 Wink, ще родя живот и здраве на почти 36.

# 33
  • Мнения: 157
Наскоро четох, че Сандра Бълок е бременна, а е на 42!!! smile3521
Аз съм на 29. В четвъртия месец съм

# 34
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Вие познавате, най - добре здравословното си състояние.Ако то позволява, защо не?
Моя позната роди първото си дете на 36, а второто на 40...

# 35
  • Мнения: 255
Мади, аз съм на 38, нямам други деца и съм в подготовка за ин витро. Чувствам се млада и жизнена, нали трябва да се грижа за детето си - живот и здраве, може и да са две  newsm30 newsm30

# 36
  • Мнения: 957
Аз съм на 33 и ще раждам през Август първото си дете. Карам супер лека и приятна бременност. Живот и здраве за второто ще мислим чак след няколко години  Grinning

# 37
  • Мнения: 3 010
Това да ти е най-малката грижа, моя колежка е на 42 има сигурно 6-7 опита ин витро и едва миналата година се отказа. Важното е как изглеждаш и как се 4устваш! Сега има толкова методи за подмладяване, които дават самочуствие на жената.

# 38
  • Мнения: 28
Ставаме 5 с Миао69  Simple Smile, аз съм на 35 Wink, ще родя живот и здраве на почти 36.

Аз не пиша често тук, но се присъединявам към групата. Скоро ставам на 37 и в края на тази година, когато с мъжа ми се съберем отново в една държава, ще почнем да опитваме за бебе.
Впрочем, майка му го е родила на 42 г. без никакъв проблем.
Успех на всички!!!   bouquet

# 39
  • Мнения: 393
Не се безпокойте. Сина ми го родих на близо ... 43 години. Естествено минах през всички тестове и изледвания. Разликата между бебока и голямата кака е 17 г. и 1 ден. УСПЕХ

# 40
  • Мнения: 161
Казваш че се страхуваш от възраста си.
Че какво й е на възрастта ти.
Чудесна възраст за раждане на бебе. Simple Smile
Изобщо не се притеснявай за това. Надявам се, че вече всички съвети на момичетата са успели да разсеят съмненията ти. Може малко по-често да ти се наложи да ходиш на прегледи, но това ще е за твое собствено спокойствие. Възможно е да се прави и амниоцентеза, ако държиш на това изследване, защото тя не е задължителна, а е пожелателна.

Аз съм на 35, мъжа ми на 40  и въпреки че правим опити вече 7 г. даже за момент не се приснявам за възраста си. Е, искаше ми се вече да е станало бебето, но надявам се да е скоро.

Хубаво е да започнеш да пиеш фолиева киселна. Това е вит.В9 -намалява риска от увреждане на невралната тръба. Дори е добре да се започне  да се пие  3мес преди планирана бременност, (за да се натрупа в организма) както и в първите 3 мес. от бременноста.
Ако бебето се забави повече от 6 месеца, бих те посъветвала да се обърнеш за консултация към специализирана клиника по стерлитет, за да може да се "забързат" нещата.

Желая скоро да се похвалиш с 2 чертички.

# 41
  • Мнения: 73
На 36г забременях от раз.Синът ми е на 14.Ходих в 16 г.с на фетална морфология при Мазнейкова.Карам една прекрасна бременност и се надявам да мине всичко добре.Държа да отбележа,че съм дългогодишен фитнес инструктор,и водих часове по Тае-бо до четвъртият месец.Нито ми е било дискомфортно,нито нищо.
Желая успех на всички жени които са решили да имат бебета,независимо от българските скрупули за "късна  бременност"  bouquet

# 42
  • Мнения: 38
Аз съм на 38 год. Когато неочаквано забременях много мислихме със съпруга ми дали да оставим бебето и основната причина беше възрастта. Решихме да си го имаме след като дойде така изненадващо и сега не съжаляваме. Това ми е 3-та бременност, имаме синове на 18 и 12 год. В 15 г.с. съм и се чувствам много добре засега и всичко е нормално. На 19 год. родих големия ми син и се чувствах по същия начин през бременността, а раждането беше кошмарно.
Така, че възрастта не оказва никакво влияние ако здравословно нещата са в ред.

# 43
  • Видин
  • Мнения: 168
Успокоих да ви кажа честно.Аз съм почти на 34 и започнах да си мисля не е ли късно вече? Как ще се справя ,ще имам ли сили ? Но вече се реших ,така че пожелайте ми късмет .

# 44
  • Мнения: 2 422
34г. в разцвета на силите си
късмет
newsm10 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт