Опазвате ли чистотата и реда в къщи за дълго?

  • 5 876
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 971
Вдигам две ръце в подкрепа. Някой ден една жена ще ти бъде мноого благодарна!

# 61
  • Мнения: 5
Добре, че щерката е подредена  Laughing, та поне след нея не чистя. Иначе е трудно да се справя и с домакинството и с работата  Grinning

# 62
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
ако иzобщо успея да въдворя някога чистота и ред ще е цяло чудо и ще почерпя  Wink малкият е такава фурия ... Wink

# 63
  • Мнения: 2 722
Ако само аз трябва да се боря за чистотата у дома - обречена история. Обаче двамата ми мъже помагат /блазя й на бъдещата ми снаха/ та горе долу положението е овладяно - докато аз подредя те бършат прах и прахосмукират, след това минаваме на другите задачи. Така е по-интересно, занимаваме се всички с почистването и си прекарваме весело.
Колкото до реда - просто престанах да се вманячавам и се научих да прескачам играчките /финансово по-рентабилно, отколкото да ги настъпвам/  Laughing
Е, остана ми една задача - да науча кучето да си бърше само лапите след разходка, но пък тогава съвсем ще се омързеля  Wink

# 64
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Когато мъжа ми си е в къщи - чистя и подреждам всеки ден и пак е разхвърляно. Обичам той да готви, но след него трябва да правя основно почистване на готварската печка и да прибирам всичко по шкафовете  Whistling . Но пък как хубаво готви  Heart Eyes
Когато е на работа в чужбина и сме сами с бебо, чистя през ден. Подредено да е винаги се старая, но живеем на булевард и прах се трупа за отрицателно време, а хола ми е с черни мебели и много ме дразни. Допълнително бебо лази по пода и се чудя, как 5мин. след прахосмукачката и стирката, пак забърсва някой мой косъм  Crazy

# 65
  • Мнения: 2 255
абсолютно не  Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, определено не съумявам. Whistling

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Xа-ха,и при мен спалнята ,която е последната точка на жилището и където никой не влиза е най-разхвърляната.Само отварям и хвърлям.Пране и темподобни. Embarassed Embarassed Embarassed
Същото положение е и при нас .... голяма разхвърльотеница...всеки ден чистя, но това не личи ...когато ще идват гости изривам половината къща в спалнята  Mr. Green

# 68
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
то ва е доста трудна откакто малчо взе да ходи отваря всички шкафове наред и изважда всичко от тях, вече съм безсилна.

# 69
  • Мнения: 24 467
 newsm78
Е, който го може си го може!
 Изпращам му поздрави   bouquet пък аз ще се скатая да не се обаждам от срам  Embarassed и да не казвам как е у нас, най- вече с подредбата.

# 70
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Физически невъзможно ми е да чистя всеки ден, но подреждането е абсолютно задължително. Мразя бъркотията,хаоса, разхвърляни и извадени от шкафовете неща- това ме депресира и ме прави ужасно нервна. Затова е подредено, освен ако ме е нямало дълго време у дома. Тогава настъпва истински рай за 3-ата мъже у дома- хвърлят си на воля по пода чорапи, вадят целия инструментариум в кухнята- за да им бил под ръка, да не губат време да търсят. Че като се върна и започвам да си скубя косите, не зная от къде да я захвящям. #2gunfire

# 71
  • Мнения: 14 133
Не, определено не съумявам. Whistling
С малко дете- е мисията невъзможна!!!

# 72
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
ТЦ, с две талибанчета ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 524
Когато съм сама е лесно, всичко си е подредено, чистенето е само в събота или неделя, е прах се бърше по-често, нооооооо прибире ли се половинката елате да видите какво става - Ужас - за един ден къщата е нагоре с главата и заслугата не е само негова, как става така не знам  newsm78  newsm78

# 74
  • Мнения: 845
всеки божи ден чистя като луда #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт