Отговори
# 255
  • Мнения: 1 212
Ох, то голяма активност напоследък отчитам тука..... baby_neutral
Ама не мога да се стърпя да не ви призова :
Девойки , утре е събота, но работен ден - има ли кандидат скитачки ? Wink
Южен парк, Борисова, някое друго интересно място...
Хайде, ако има желаещи да спретнем съвместна разходка  Grinning

# 256
  • Мнения: 62
Здравейте мами.
И аз да си изкажа мнението за захранването, по скоро за анемията. Миналия месец, т.е. малката, като навърши 3 месеца и правихме изследвания на кръвта и се оказа, че хемоглобина и е много нисък! А до тогава беше само на АМ и нищо друго, дори вода не пиеше, за сокове да не говорим! Та педи-то ми каза, когато започнеш да я захранваш по българските стандарти (понеже му бях показала схемата, май беше на швейцарската педиатрична асоциация, дори ме помоли да му я разпечатам, обаче той пак си държи на старата), та тогава пак ще видим и ако все още е нисък, ще минем на препарати.
Да се похвалиме и ние, ходихме при д-р Драганов, всичко ни е ок! Благодаря на Палечка_Малечка за часа! Доктора, между другото пита, а къде е Митко!  Grinning
Честито на всички бебоци, които празнуват днес!

# 257
  • София
  • Мнения: 1 424

да се почерпим виртуално за месечинката ни!

# 258
  • Мнения: 572
АУУУУУУУ, Адена, как си падам по такъв тип торти!.... Да ти  е жива и здрава рожбичката!...  bouquet

Аз си кърмя засега и не ми трябва друго, пу пу пу, слава на Бога! Елито се храни по 6-7 пъти на денонощие, понякога и нощем...Но така вече и не се цедя, просто тя си хапва много добре.

Но 20 - от няколко дни, откакто влязохме в 5я месец, постоянно гукаме, викаме, искаме вниманието на мама...особено сутрин и вечер. Сутрин е точно в 8 без 10 будна и до 9-10 часа не млъква! А и сега ми реве на шезлонга - ама за внимание! И постоянно са й ръцете в устата, или палчето (все на лявата ръка, само ако е зает от мен, тогава отива към дясната)...  #Crazy !?!?

Постянно повръща също да ви се оплача - вече абсолютно всички дрехи са ми маркирани, на тати също, затова почнахме мебелите и килимите... ooooh!

А с акането - веднъж на един два дена.

За захранването - аз съм най-рано от 6-я месец! И аз като Шрю, изчетох много и не намерих друга препоръка!?

...Брееей, сега я взех в мен и такава тишина настана.... Shocked

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 19:59 от siniger4e

# 259
  • Мнения: 320
Аз кърмя изключително, но нямам нищо против предложените теми с захранването. Peace
shrew, не се пали  #Onfire . И аз съм за късно, но всеки си знае, всяко дете е различно, всеки трябва да се вслушва в него и в собствената си интуиция. Аз например като съм убедена в нещо и като послушам някой друг и се окаже, че той е в грешка и аз съм била права толкова се ядосвам! Banghead Rage Предпочитам аз да съм сгрешила, поне знам, че съм постъпила както съм сметнала аз за добре. Така, че всеки както смята за правилно.

Поли, направо ми се преяде пюре на мен. Mr. Green
Жижи е страхотно озъбен, Маджеста да се пази да не я захапят. Joy
Ох, ADENA каква торта............как си мечтая за шоколад, ама не..... Sob

# 260
  • Мнения: 125
ох, каква раходка беше. сега отдолу на дясното копитце имам пришка. че то не е шега да стигнеш до морската и обратно. намерих си и обикновена чесалка за зъби, че е голям мор.лека вечер на всички, че коко има голямо желание да напише нещо. Flutter

# 261
  • Мнения: 183
Ама не мога да се стърпя да не ви призова :
Девойки , утре е събота, но работен ден - има ли кандидат скитачки ? Wink
Южен парк, Борисова, някое друго интересно място...
Хайде, ако има желаещи да спретнем съвместна разходка  Grinning
Аз, ама за Борисовата, че голям зор с паркинга миналия път. С Аспасийчето сме говорили за разходка там, но допълнително ще се чуем. Магеста ако си твърда за там, сподели на 0898 900 116.
Хайде, ние отиваме на баня и лека нощ на всички мами и бебоци !
п.с Благодарим на всички, които са ни похвалили колко сме хубави и как спретнато си хапваме.

# 262
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
"Каша , сокчета или пюре - Декемврийката кое ли да даде ?"
И от мен една вариация в тона на днешните полемики  "Каша, сокчета, пюре - рано е за Декемврийчето да прояде Simple Smile"

Мацки с какво мажете бебетата против слънце?
Ние яко се набираме да седим и много ни е кеф. Много сладко ми виси на ръцете малкото маймунче. Само дето подозирам, че скоро няма да съм толкова очарована.

Magesta Сташни зъбки имате - чак да ви завиди човек.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 893
"С мляко, каша или със пюре - Декемврийчето расте"
айде не се карайте  Mr. Green

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ох момичета всички заглавия са чуденси, само че аз не съм готова с новата тема. Водим борба с Петър за повечко кърма и почти нямам никакво време, ако някоя мама е навита да ме смени - моля! Ако не просто копирайте старата. Този път ще се изложа, но....вие ще ме разберете.

# 265
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
времето хубаво,а вие пишете ли пишете, човек не може да ви изчете. Я вън на разходки какво сте седнали пред компитата Grinning
Да се отчетем и ние след вчерашната консултация 6790 (+580) и 66,5 (+1,5) и се видяхме с Verolina и красавицата Нели. За съжаление обаче аз се светнах, че са те чак когато се прибрах в къщи и седнах пред компа. Видях снимката на Нели и разбрах с кого сме били заедно на консултация. Жалко  Sadможеше да изпием по едно кафе.
Да ви се оплача,че отложихме втория Пентаксим, защото пуснахме изследване на урина и едната лаборатория откри някаква бактерия,а другата даде стерилна урина.Сега незнам на коя лаборатория да вярвам и пуснах в трета лаборатория да видя какво ще излезе там.

Момичета нека да не се караме за това кой,кога и с какво захранва. Всяка майка си преценява сама за своето дете. Добре е да споделяме,защото така се учим,но да даваме съвети ......не е добре.

Много интересно,моята девойка забелязах,че проявява интерес към храната. Винаги е с нас на масата когато се храним,но от една седмица много внимателно те следи как ядеш, с интерес и когато и поднесеш нещо към устата е готова да го хапне.
Голям смях пада.

# 266
  • Мнения: 3 326
Леле, какви страсти се вихрят тука! Всеки си решава, нали? Айде сега - да не се правим на .... Единствено се изумих от Екатерина, но нищо лично... Моята бебка е на изкуствено хранене от 20-я си ден, тъй като не съм привърженик на химичните формули (ай, да не спорим дали ги има в АМ), реших да  захранвам с нещо, дето поне го знам какво е (приготвям всичко сама у дома!)... Всяка от нас е родител, и се предполага че прави най доброто за детето си...
Предложенията са чудесни!
Ето нещо неутрално : След като Великден мина, Декемврийчето ще стане на половин година! Тъпичко е май, ама както казах- по неутрално.

# 267
  • Варна
  • Мнения: 893
не видях нова тема да е пуснал някой,
та ако никой не се е хванал още и ако нямате претенции за оформлението
да копирам това и да пусна нова тема?
все пак важното е да има къде да пишем красотите винаги може да се добавят Mr. Green

сетих се нещо - "Гергьовден наближава, Декемврийчето по-любопитно става"

# 268
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Чакай малко ще я копирам с малки промени Simple Smile

# 269
  • Варна
  • Мнения: 893
ок  Peace

Общи условия

Активация на акаунт