Отговори
# 225
  • Мнения: 4 970
Милупа и Нестле имат оризова каша.  Само оризова и оризова плюс нещо си.
Пък аз не можех да ги кача нашите снимки доста време, сигурно пак от същия проблем.
Нашата бебка вечер е голям киселаж - само я "номинираме за изгонване" от стая в стая Laughing

# 226
  • Мнения: 183
За лека нощ на всички едно клипче как меченце Дани се облизва на чудно пюренце, което вкусва за пръв път в живота си: http://www.vbox7.com/user:poli_jekova .

# 227
  • Мнения: 315
poli.jekova голям сладур е Дани, пу пу пу. Много сладко се усмихва и се смее, браво  newsm17

# 228
  • Мнения: 1 212
poli.jekova голям сладур е Дани, пу пу пу. Много сладко се усмихва и се смее, браво  newsm17

И хич не е "глупаво бебе" - то , както го нарича майка му... Grinning
Я виж, как сладко хапва....
Поли имам чувството, че цял буркан изяде това дете  Joy
Айде да му е сладко на младежа, голям гладник ще излезе и той! Hug

# 229
  • Мнения: 1 483
Малкия вдигна температура 38.5 след ваксината Cry А по нищо не си личеше че нещо не е наред,беше много жизнен цял ден,раздаваше усмивки наляво и дясно.Обаче аз реших да я премеря за да съм спокойна и до преди един час хич не бях спокойна  Praynig Спи си иначе миличкият спокойно сега.И се е хранил днес добре.Ама тия няколко дни мисля да е само на АМ.


Лека нощ от нас.Ние с таткото зяпаме ТВ,но май ще го гоня да спим.Целувки Hug

# 230
  • Мнения: 96
Направо не ми остава време да пиша ooooh!.Да ви се оплача сега-Марти откакто се е родил е с доста суха кожа.Постоянно сменяме олиото/единствено бюбхен не сме ползвали/Като го сменим 10 дена добре ,после отново сужа кожа.По съвет на педито минах на зехтин,но никакво подобрение,даже по-суха стана. ShockedСеднах да чета по въпроса из форума и като видях някви атопични дерматити и кожата ми настръхна Rolling Eyes.Педито дори не даде съмнение за подобна диагноза.Единствено каза-продължавай със зехтин Thinking.Грабнах Мартин и го заведах на кожен/намерих координатите пак във форума,незнам дали е добра всъщност,бяха я препоръчали на АНИКА75/ newsm78Тя потвърди че нямаме атопичен дерматит,но каза да използваме мед.козметика. NaughtyКато отидох в санита ми препоръчаха на Мустела,но козметиката за атопична кожа #Crazy.Консултантката го гледа детето и каза да взема нея,защото имал атопична кожа,един вид да се застраховам да не нарасне проблема. #CrazyОт вчера се мажем,ще видим какво ще излезе Thinking.И един въпрос-някой купувал ли си е комплектите за кошара на чиполино, аз имам такъв/с пеперудите/но Мартин като хване обиколниците,дръпне два пъти и в ръчичките му остава сякаш от пълнежа им.Вие с кави обиколници сте, така ли става при вас.Вержи как е детето.Извинете че ви занимавам,ама с кой да споделя..... HugЛек ден и приятни разходки  bouquet

# 231
  • Мнения: 1 212
Nikki, ADENA, Slavka, Shrew и Witcha , честито четиримесечие!   bouquet



Добро ви утро!
Стискам палци всички дечковци да са добре, че тези имунизации ни изправят на нокти винаги... Peace
kirkorova80 , ние сме с кошара на Чиполино, но обиколник не съм взимала още. Незнам трябва ли, ти защо го слагаш ? ... newsm78
А иначе те са като с щипки сега, какво докопат / ако успеят да го позиционират/ тикат в устата за проба.
И Мустела и Бюбхен сме ползвали за тялото - и двете марки са добри и не сме имали проблеми / да чукнем на дърво/
Времето предвещава разходки, на които с удоволствие ще се отдам, че вчера бяхме домошари цял ден преди и след имунизацията.....
Усмихнат и ползотворен ден на всички! Grinning

# 232
  • Мнения: 669
добро ви утро! на нас за сухата кожа педи ни каза да го мажа по 2 пъти на ден с  nachtkerzen  балсам на dr. theiss на него пише използва се при невродермити и много суха кожа.
за олиото и аз бях взела още като се роди бебо олио на бюбхен еее оприщи се по слабините и сега така ми стои голямата опаковка ползвам хипоалергенен балсам със сладък бадем на корин де фарн е жестоко е
честито на празнуващите днес

# 233
  • Мнения: 96
magesta и аз мислех,че ще е излишен,но мартин почна да си навира краката и ръцете в решетката,и реших да не рискувам да му се случи нещо.Слагам го почти в средата на кошарата вечер и сутрин се събуждаше като си удря главата в таблата,в смисъл от самото удряне,Сега успява да поспива до 7,30-8 сутринта.desidm и аз мажа с този крем но незнаех за какво е точно/бяха ми присипали да пробвам/лагодаря за инфото.Като изляза ще го купя,предполагам няма да пречи че го комбинирам с мустела

# 234
  • Мнения: 831
Nikki, ADENA, Slavka, Shrew и Witcha , честито четиримесечие! 

Ние след малко сме на бебешки рожден ден - на годинка, ама май повечето ще са бебета като нас Wink
приятен ден на всички!

# 235
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте,момичета!
Честити месечинки на всички бебенца!
bla_bla,аз кърмя нон стоп- през деня през три часа,а през нощта през два.Май съм единствената,която будува през нощта,гледа часовника и изчислява по колко часа спи.
Ники,моето мнение е колкото повече се цедиш или кърмиш,толкова повече ще ти се стимулират гърдите да произвеждат кърма и затова трябва да ставаш през нощта да се цедиш.Малко гадничко,но за бебоците правим всичко.
Magesta ,зъбките ви са супер.
poli.jekova ,голям лакомник си имаш.На мен ли така ми се струва,че лъжичката я даваш на горната устна,защото аз го правя на долната и Елито все ми я избутва с език.
Betty L.,НЕВМЕНТЕ,много са хубавки беболинките.

# 236
  • Мнения: 4 970
Майче, мерси! Вие също сте толкова сладки, малка принцеска! И аз нощно време кърмя, всяка нощ все по-зле става - от кърмене само в 5-6 в началото, тази нощ се стигна до кърмене в 2, в 3 и после в 6 часа. И после дрисличката спа до 9.30, но аз трябваше в 7.30 да стана да изпратя мъжете на работа и детска градина. Е, закусих спокойно и свърших малко работа след това. Сега ми е на коленете и иска да папка, затова приятен ден на всички!
Честити 4 месеца на бебе Петър на мама Nikki_Ivanova, бебе Ния на мама ADENA, бебе Мария на мама slavka gergova, бебе Александър на мама Shrew, бебе Юлиан на мама witcha!

# 237
поли жекова, ама много чисто ядете, браво на вас.
на нашто диване Ива голям кеф й прави точно  като изсипя пюрето в устата, тя да си мушне вътре ръката и после бързо да я обърше по дрехите си.
да се похвалим, вече можем да си лапаме пръстите на крака. засега е само инцидентно, но пък явно са доста вкусни.

# 238
  • Мнения: 183
Ники,моето мнение е колкото повече се цедиш или кърмиш,толкова повече ще ти се стимулират гърдите да произвеждат кърма и затова трябва да ставаш през нощта да се цедиш.Малко гадничко,но за бебоците правим всичко.
Magesta ,зъбките ви са супер.
poli.jekova ,голям лакомник си имаш.На мен ли така ми се струва,че лъжичката я даваш на горната устна,защото аз го правя на долната и Елито все ми я избутва с език.
Betty L.,НЕВМЕНТЕ,много са хубавки беболинките.
Добър и хубав слънчев ден !
Аз понеже малко съм набрала скорост, ще използвам думите на Майче и ще бягам. Подкрепям й мнението по въпроса за кърменето+бира= на доволна мама и бебе. Също и за зъбките на Жижи- браво на малкия мъж !
Съдържанието на лъжичката наистина му го оставям на горната устна, а той лекичко го примлясква и го преглъща. Чела съм, че трябва да им се дава на долната опряна, за да можели да смучат съдържанието, но ето факт при теб, че тя изтласква лъжичката с език. Опитай и моя начин. Аз не го правя умишлено, но пък дава резултат.
А иначе вчера си му дадох само две лъжички.
Желая на всички много хубава разходка днес с малките сладури !
Честито и на всички празнуващи !

# 239
  • Мнения: 315
Здравейте!  Hug
Честити месечинки на всички бебенца!  newsm51
Magesta честито ви зъбче  Simple Smile elitza_elitza ние вече гледаме ръчичките си и от скоро и краченцата си, даже ги докосваме, и още малко ще ги лапаме.  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт