Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 273
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 572
Знаех си аз,че ако споделя ще ме подкрепите! Това моето е малък проблем! Ще видим как ще се развият нещата! Аз съм гледала 2 мои баби и едната си отиде в ръцете ми ама такова чудо не е било!А като си помисля ако беше тука Вяра, Щях да я карам сама да си говори!

# 331
  • Мнения: 869
Знаех си аз,че ако споделя ще ме подкрепите! Това моето е малък проблем! Ще видим как ще се развият нещата! Аз съм гледала 2 мои баби и едната си отиде в ръцете ми ама такова чудо не е било!А като си помисля ако беше тука Вяра, Щях да я карам сама да си говори!
Абе миличка,проблема е че си много чувствителна последните месеци.Преди те дразнеха на работа,сега бабата.Успокой се и се радвай на почивката си.Знам,че е трудно,но нали това беше целта.

# 332
  • Мнения: 183
милички майчета....трудно ми е да ...пиша...просто ви се възхищавам и плача четейки ви пред компа Cry.аз имам две здрави дечица ,но винаги съм била отворена към чуждата болка ,към страдащите ,защото от това никой,никога не е застрахован.приемете моята скромна подкрепа и искрено се моля и вярвам и Вяра и Анди да се оправят и да не страдат малките невинни душички Praynig Praynig Praynig.извинете ме ,че пиша и влизам във този подфорум! Rolling Eyes Heart Eyes

# 333
  • Мнения: 5 695
Не мисля, че има нужда от извинение. Форума и темата са отворени за всички  Hug

# 334
  • Мнения: 572
Не мисля, че има нужда от извинение. Форума и темата са отворени за всички  Hug
Това е наи точно казано

# 335
  • Мнения: 183
БЛАГОДАРЯ ВИ И ВИ ИЗПРАЩАМ ЦЯЛАТА СИ МАЙЧИНА ЛЮБОВ Hug Heart Eyes И ПОЛОЖИТЕЛНА ЕНЕРГИЯ!!!

# 336
  • Мнения: 3 537
 meyz ,като ти кипне,мисли си как скоро ще се преместите в новото жилище и така, надявам се,ще ти стане по-леко. Rolling Eyes
Много е кофти така,но ...
Прегръдка от мен Hug.

# 337
  • Мнения: 604
Мили майчета  Hug

Подкрепям ви с цялото си сърце, изпитанията са тежки, но няма нищо по-велико от майчината обич, вяра и сила.
Мейтц, абстрахирай се от бабата, та дори, ако трябва в такива моменти си представяй, че си на най-желаното от теб място, обградена от красота и хармония и така ще се спасиш от нейните старчески изстъпления. Имаш много по-важни неща, върху които да се концентрираш от това да се вживяваш какво й е щукнало на бабата. Което естествено не означава, че трябва да бъдеш груба или рязка с нея, просто според мен важното е ти да запазиш своите емоции, за да имаш спокойствието и силата, които са ти нужни, за да помагаш на Вяра. Прекрасно е, че в обозримо бъдеще ще бъдете самостоятелни, мисли за това време, представяй си как обзавеждате новия дом, пусни светли мисли в главата си. Ние с Маги сме добре, тя буквално разцъфтява пред очите ми, говори все повече, ходим на плуване и логопед, започнахме прегледи при различни специалисти. Когато решиш на разположение съм да се видим и лично с най-голямо удоволствие.
Пожелавам ба всички чудесен и усмихнат ден   bouquet

# 338
  • Мнения: 869
Празни пространства – и за какво живеем?
Напуснати места – а мисля всички знаем резултата.
И все така, а някой знае ли какво да търси...
Поредния герой, поредно престъпление от глупост.
Зад завесата, във пантомимата.
Почакай малко, дали ще има кой да изтърпи?
Шоуто трябва да продължи,
Шоуто трябва да продължи,
А вътре в мен сърцето ми се къса.
Гримът ми може би се е размазал,
но усмивката ми все така стои.
Каквото и да стане, ще се оставя на случайността.
Поредна болка във душата, пореден провален романс.
И все така, а някой знае ли за какво живеем?
Май имам още да уча, а трябва да съм по-сърдечен вече,
Но скоро ще си отида, зад ъгъла ще се стопя.
Навън зората се пропуква,
но вътре в мрака с болка чакам свободата.
Като картина е душата ми, както крило на пеперуда.
И приказките стари ще пораснат, но няма да умрат.
Аз мога да летя, приятели!
Шоуто трябва да продължи,
Шоуто трябва да продължи, Но трябва да намеря волята да продължа
Да продължа със шоуто,

През зъби ще се усмихвам,
Но никога не ще да му отстъпя.
Със шоуто ще продължа.
Аз ще захвърля правилата, аз ще се преструвам,
Да продължи –
Шоуто трябва да продължи.

Momi4eta misleh kakvo moga da vi kaja v tozi moment,no tazi velika pesen kazva vsi4ko,koeto 4uvstvam.Tazi ve4er sam sama.pla4i mi se.Ne sam se 4uvstvala tolkova SAMA

# 339
# 340
# 341
  • Мнения: 572
Какво нещо е живота!  От както родих само Queen  слушам и само  те ми помагат да се отпусна!

# 342
Meyz, аз те разбирам, защото и аз оставих детето си на грижите на специалисти в дом за деца. Преди малко повече от 7 месеца родих дете с тризомия 21 и реших, че така ще е по-добре. Съпругът ми ме подкрепи, а майка ми ме насърчи. А също и много от лекарите и акушерките ме увериха, че това е правилното решение. Трябва да гледаш напред в очакване на следващото си дете и да вярваш, че то ще е здраво и нормално. Вече 8ми месец все още плача. Постоянно гледам майки с колички по улиците - а в тях има хубави и здрави бебета. ходя с тъмни очила на очите си, за да не се виждат сълзите, които се стичат по лицето ми. Имам нужда да поговоря за това, а няма с кого ... Ходих при психотерапевт - на 3 пъти. Имаше малко полза, но това удоволствие струва 30лв. за 40 мин. А бях толкова ентусиазирана и отговорна бременна. Ходих на ултразвук на 7 пъти и 1 път на 4D ехограф. Уж през цялата бременност всичко беше наред, ама уж...  изчетох куп литература. Посещавах и курс за бременни. Да не говорим, че бяхме накупили всичко за бебето. Повечето неща ги избирахме със свекърва ми. Детето ми щеше да бъде гледано като принцеска. Все хубави и скъпи неща и бяхме накупили. Креватчето беше сглобено в спалнята ни и я чакаше. Количката беше много красива - на цветя. но всичко това искахме да бъде за едно здраво и нормално дете.  /Даже и сега, като пиша, си плача./
След като родих, се обадих на докторката, която ми следеше бременността и и съобщих за финала. в последствие тя ми каза, че като ме гледала на 4D ехографа, се усъмнила за синдром на Даун, но не била сигурна. Не ми казала, за да не ме стресне. Че да беше ме стреснала по-добре! вместо да купуваме трескаво бебешки принадлежности, а аз да ходя на курс и да къпя една кукла, и да я кърмя. ... Това е .... Горе главата. Пишете ми .... Meyz, вярвай, че това няма да се повтори!

# 343
  • Мнения: 153
Нима красивите стаи и креватчета са приоритет само на здравите деца?Извини ме, Милена,но думите ти звучат някак много грозно.Само здравите деца ли заслужават да бъдат с родителите си,а болните дай да хвърлим на боклука.С тези си думи не искам да засегна Ела и Мейз,защото те нямат друг избор,освен този,който са направили.Детето на моя позната е с Даун-невероятен сладур.Деца с проблеми ще се раждат,но не дай Боже с такива родители.Не съм човека,който може да те съди,но не можах да се въздържа.Всеки сам определя как да живее,как да постъпва.....и сам ще носи отговорност за постъпките си.

# 344
  • София
  • Мнения: 2 351
milena.b, пишеш в подфорум на родители отглеждащи децата си с увреждания.Тук няма да срещнеш разбиране.Опитай да споделяш на друго място.

Общи условия

Активация на акаунт