Целувате ли детето си по устата?

  • 12 531
  • 290
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 120
да .Даже преди малко се целунахме с малката за лека нощ.

# 136
  • Мнения: 276
Да, цункам си я навсякъде - бузи, гушка, дупе, тумбаче, ръчички, крачета, петълцата! А от устенцата не мога да се лиша - толкова са мекички, вкусни и лигавички!!!
newsm10 И аз така!

# 137
  • Мнения: 2 427
Боже в този форум страни неща можеш да прочетеш,от такива които налагат свекърва си,до други,които смятат за сексуалност да целунеш детето си по устните #Crazy!Все пак не става въпрос да заврем език в гърлото му!Bие да не се възбуждате,от мисълта, затова не го правите?!И после какви бактерии какви 5 лева-ми вие ако сте болни,само чрез дишането и говоренето си обменяте по въздушно какпков път всичко,няма нужда до лигите да стигате ,ако се страхувате да го заразите.Или вие ползвате непрекъснато маски,та да не му дишате насреща newsm78...
Ако е така,съветвам ви,когато готвите за него,никога да не опитвате от приготвената храна,защото ако имате кариеси,ще му развалите всички зъби Mr. Green!K'ви са тези истории бе хора,к'ви са тези консерцативности тук,хайде моля ви,да не сме от английското кралско семейство че да офизиалничим така със собствените си деца Crazy.
Обзалагам се че повечето от вас,които са родили вагинално и са против целувката не искат да си спомнят как,откъде и при какви условия е излязло на бял свят детето. Laughing

# 138
  • Мнения: 670
Целувам ги навсякъде.. не мога да се спра  Mr. Green

# 139
  • Мнения: 343
Аз, нали съм си от английското кралско семейство, падам си по консерцативностите и обожавам да офизиалнича и затова си намирам други по-подходящи места за целуване. И понеже съм толерантна (то ми е от синята кръв Mr. Green), не налагам собственото си мнение на никого и съвети не давам, когато не ми искат. Обаче, въпреки аристократичния ми непукизъм, следното гениално прозрение дълбоко ме разтърси:
Боже в този форум страни неща можеш да прочетеш,от такива които налагат свекърва си,до други,които смятат за сексуалност да целунеш детето си по устните !Все пак не става въпрос да заврем език в гърлото му!Bие да не се възбуждате,от мисълта, затова не го правите?!

# 140
# 141
  • Мнения: 4 629
Да целувам го отскоро  Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 990
Да целувам ги.

# 143
  • Мнения: 5 401
Рядко го целувам по устата без да имам определена причина..   bouquet

# 144
  • Мнения: 469
Не.
Много са ми сладки и двамата и ги целувам навсякъде другаде,но по устата не.Не ми идва отвътре.И мога да кажа,че не ми харесва,когато видя майка да целува детето си по устата.

# 145
  • Мнения: 68
Ами случва се......

# 146
  • Мнения: 8 242
Понякога.

# 147
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,често.И той иска все там да ни целува Laughing
Баща си също целува по устата hahaha

# 148
  • Мнения: 1 896
Рядко го целувам по устата без да имам определена причина..   bouquet

Pearly,
Много сладичко ми се видя това, което си написала, на фона на снимката на хлапето с омазаната устичка в аватара ти.  Laughing
Все едно "Тая ли уста? Целувам, ама само ако много се налага."  Grinning

# 149
  • Мнения: 6 315
Да, целувам го. По-скоро той ме целува. Ако си извъртя главата започва да се смее, хваща ми лицето с две ръце и не мирясва докато не ме целуне по устните. Не го намирам за извратено  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт