Целувате ли детето си по устата?

  • 12 593
  • 290
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 431
Да случва се  Hug

# 151
  • Мнения: 5 539
Боже в този форум страни неща можеш да прочетеш,от такива които налагат свекърва си,до други,които смятат за сексуалност да целунеш детето си по устните #Crazy!Все пак не става въпрос да заврем език в гърлото му!Bие да не се възбуждате,от мисълта, затова не го правите?!И после какви бактерии какви 5 лева-ми вие ако сте болни,само чрез дишането и говоренето си обменяте по въздушно какпков път всичко,няма нужда до лигите да стигате ,ако се страхувате да го заразите.Или вие ползвате непрекъснато маски,та да не му дишате насреща newsm78...
Ако е така,съветвам ви,когато готвите за него,никога да не опитвате от приготвената храна,защото ако имате кариеси,ще му развалите всички зъби Mr. Green!K'ви са тези истории бе хора,к'ви са тези консерцативности тук,хайде моля ви,да не сме от английското кралско семейство че да офизиалничим така със собствените си деца Crazy.
Обзалагам се че повечето от вас,които са родили вагинално и са против целувката не искат да си спомнят как,откъде и при какви условия е излязло на бял свят детето. Laughing
Предвид на изумителната гнусливост, която демонстрираш в темата за Обществените тоалетни, тук показваш странна либералност спрямо детето си. Rolling Eyes Имай предвид, че в човешката уста се съдържат много повече бактерии, отколкото по тоалетната чиния. И това, че си добронамерена спрямо детето си, не означава, че не може да му предадеш нищо.
Ти би ли се целунала с някой случаен човек по устата, ако ти изглежда чистоплътен на пръв поглед?

# 152
  • Мнения: 1 733
Да, целувам го по устата и го мачкам, гушкам, мляскам...Simple Smile Толкова е сладък, как така няма да го целувам по устата!

# 153
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, като му кажа - цункай мама - и той прави муцка и ме целува по устата - много е сладък Blush

# 154
  • Мнения: 2 427

Предвид на изумителната гнусливост, която демонстрираш в темата за Обществените тоалетни, тук показваш странна либералност спрямо детето си. Rolling Eyes Имай предвид, че в човешката уста се съдържат много повече бактерии, отколкото по тоалетната чиния. И това, че си добронамерена спрямо детето си, не означава, че не може да му предадеш нищо.
Ти би ли се целунала с някой случаен човек по устата, ако ти изглежда чистоплътен на пръв поглед?
Lilita,с това демонстрираш едниствено ограниченост,наистина!Защо не вземеш да се поровиш из всичките ми публикации и да почнеш да цитираш всичко,което ти се струва достатъчно компрометиращо?! Peace
Ти сега устата на бебето ми сте я сравняваш с обстествените тоалетни ли,какво ли Sick?Или пък с устата на непознат.Не си в час,маце! Thinking
Е какво като съдържа бактерии,все пак не говорим за облестотворни бактерии,не мисля че някой от обичащите да целуват по устничките дачицата си мами,го правят в момент ,когато са грипави или болни.Или пък,когато един клас дечица се разболэ от грип,ммм...,в същност ти искаш да кажеш че са се целували в устата,защото според плитката ти логика когато човек говори не бълва вулкан от невидима слюнка,а?Трябва да зелунеш за да заразиш,правилно(само според теб).Ако обичаш,преди да напишеш следващия си постинг,върни се към този,виж си сравненията и помисли дали не си прекалено смешна newsm78.
Аз нямам нито един кариес в устата си,цял живот не съм имала,майка ми(която винаги ме е целувала по устните)е със страхотна парадонтоза,има и кариес,странно защо аз не съм се сдобила с подобни екстри?Или викаш че има още време,все пак съм едва на 31...все един ден ще ме сполети. Party

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
От известно време- да. Преди изобщо не даваше да го гушкаме или целуваме. Сега е по-отстъпчив и гледам да си наваксам.  Joy Наистина е много сладко като си подаде устничките за целувка!   love001

# 156
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Рядко по устата, но по носа го мляскам непрекъснато Peace

# 157
  • Мнения: 985

Предвид на изумителната гнусливост, която демонстрираш в темата за Обществените тоалетни, тук показваш странна либералност спрямо детето си. Rolling Eyes Имай предвид, че в човешката уста се съдържат много повече бактерии, отколкото по тоалетната чиния. И това, че си добронамерена спрямо детето си, не означава, че не може да му предадеш нищо.
Ти би ли се целунала с някой случаен човек по устата, ако ти изглежда чистоплътен на пръв поглед?
Lilita,с това демонстрираш едниствено ограниченост,наистина!Защо не вземеш да се поровиш из всичките ми публикации и да почнеш да цитираш всичко,което ти се струва достатъчно компрометиращо?! Peace
Ти сега устата на бебето ми сте я сравняваш с обстествените тоалетни ли,какво ли Sick?Или пък с устата на непознат.Не си в час,маце! Thinking
Е какво като съдържа бактерии,все пак не говорим за облестотворни бактерии,не мисля че някой от обичащите да целуват по устничките дачицата си мами,го правят в момент ,когато са грипави или болни.Или пък,когато един клас дечица се разболэ от грип,ммм...,в същност ти искаш да кажеш че са се целували в устата,защото според плитката ти логика когато човек говори не бълва вулкан от невидима слюнка,а?Трябва да зелунеш за да заразиш,правилно(само според теб).Ако обичаш,преди да напишеш следващия си постинг,върни се към този,виж си сравненията и помисли дали не си прекалено смешна newsm78.
Аз нямам нито един кариес в устата си,цял живот не съм имала,майка ми(която винаги ме е целувала по устните)е със страхотна парадонтоза,има и кариес,странно защо аз не съм се сдобила с подобни екстри?Или викаш че има още време,все пак съм едва на 31...все един ден ще ме сполети. Party
Абе кви са тия работи бе? newsm78Кво искаш да кажеж,че задниците ни са по-чисти от устите ни ли?И че всеки път мъжът ми като пикае в тоалетната и остава пръски и това е с по-малко бактерии ли? newsm78Аз лично не бих си сравнявала устата с тоалетната чиния Naughty

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 11:52 от vivi83

# 158
  • Мнения: 5 539
Айде да ти засиля малко параноята, amymommy:
http://fema-bg.com/index.php?m=1181&lang=1
 Laughing

# 159
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Целувам я навсякъде, мачкам я, стискам я, понякога ми иде да я цвръцна Heart Eyes

# 160
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Да я цвръцнеш ли  Laughing hahaha

# 161
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми е най-целуваното дете, обаче никога не съм я целувала по устата. За мен това е нередно и нехигиенично. Още повече не мисля, че малко дете трябва да бъде целувано по устата, а после ако някой чичко и предложи тя как ще разбере, че това не е редно. Това са ми съображенията.

# 162
  • Мнения: 425
Да, целувам я. Heart Eyes

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 907
И аз да!

# 164
  • Мнения: 2 022
up to 500 species can be found as normal oral flora


(Paster BJ, Boches SK, Galvin JL, Ericson RE, Lau CN, Levanos VA, Sahasrabudhe A
Dewhirst FE. 2001 "Bacterial diversity in human subgingival plaque." J Bacteriol; 183:3770-3783
.)

a milliliter of saliva can contain as many as 40 million (4 x 10 7) bacterial cells  [/b]

6
(Aps JK, Van den Maagdenberg K, Delanghe JR, Martens LC. 2002. "Flow cytometry as a new method to quantify the cellular content of human saliva and its relation to gingivitis." Clin Chim Acta; 321:35-41)

Amymommy, преди да обиждаш някого (в случая дори неоснователно) първо се информирай! Имаше и други, които защитиха твоята теза, но го направиха цивилизовано, изтъкнаха аргументи в полза на твърдението си. Колкото и да е парадоксално написаното от Лилита е научно доказано. Разбира се, не всички от тях за опасни.
А как ти звучи, че в леда, който се поставя в чашите в заведенията има повече бактерии, отколкото в тоалетната  им чиния. Защото и това е доказано, потърси малко инфо в нета. Wink

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 16:32 от Доня Туфиня

Общи условия

Активация на акаунт