Целувате ли детето си по устата?

  • 12 634
  • 290
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ, никога.
И не го одобрявам.

# 167
# 168
  • Мнения: 5 476
НЕ, никога.
И не го одобрявам.

аз също.

# 169
  • София
  • Мнения: 2 085
Случва се и отговорих с "да", защото дъщеря ми сама иска да ме целува по устата и умира от кеф като се задърпам и става още по настойчива.
Според мен не хубаво, особено пък както на мен ми излизат херпеси е направо престъпно.

# 170
  • Мнения: 251
Да! Навсякъде! Обичам да я гушкам и целувам, това са любимите ни моменти. Като се замисля, че ще дойде време, когато няма да ми дава /защото ще е голяма/ ми иде да  newsm45

# 171
  • Мнения: 27 524
Да.
И той мен, и баща му. Всичко е любов просто  Hug

# 172
  • Мнения: 664
Рядко, но се случва. Не виждам нищо лошо  в това и не ми пука кой го одобрява и кой не.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 252
Целувам си го и не виждам нищо лошо. В моето семейство все още се прегръщаме и целуваме при всяка среща и раздяла. А най- приятното е сега, когато се опитва да ме целува сам. Много е сладък.

# 174
  • Мнения: 277
Естествено!!! Майка ми отначало казваше, че не бива, да го целувам само по главичката, ама аз не съм съгласна и си го целувам. А сега и той се опитва да ме целува:))))))

# 175
  • Мнения: 1 691
На света има един човек, когото целувам по устата, и това е мъжът ми.

# 176
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Боже, спорове и за това Rolling Eyes
Целувам, да - и двете ми деца сами избираха да ме целуват по устата в бебешкия си период. Дребната още е малка и все още обича да ме целува по устните, но наблюдавайки брат й знам, че това е период и ще мине с порастването. Той вече не дава по косата да го целуна, та камо ли по устата Rolling Eyes Така че всяко нещо с времето си - наслаждавам се на целувките и по устата, докато ги има.
Нямам притеснения за бактериите - не мисля, че с нецелуването ще ги опазя, а да жертвам спонтанни прояви на любов за сметка на хигиена изобщо не го смятам за добра идея. И също като други, писали преди мен, бих попитала какъв спомен ще остане на детето, ако то посяга да ме целува по устата, а аз му се дърпам и му обяснявам, че е нехигиенично (или даже неприлично) да ме целува така Rolling Eyes Най-много да му насадя комплекси и задръжки и да разваля момент, който може да е прекрасен.

# 177
  • Мнения: 1 735
Боже, спорове и за това Rolling Eyes
Целувам, да - и двете ми деца сами избираха да ме целуват по устата в бебешкия си период. Дребната още е малка и все още обича да ме целува по устните, но наблюдавайки брат й знам, че това е период и ще мине с порастването. Той вече не дава по косата да го целуна, та камо ли по устата Rolling Eyes Така че всяко нещо с времето си - наслаждавам се на целувките и по устата, докато ги има.
Нямам притеснения за бактериите - не мисля, че с нецелуването ще ги опазя, а да жертвам спонтанни прояви на любов за сметка на хигиена изобщо не го смятам за добра идея. И също като други, писали преди мен, бих попитала какъв спомен ще остане на детето, ако то посяга да ме целува по устата, а аз му се дърпам и му обяснявам, че е нехигиенично (или даже неприлично) да ме целува така Rolling Eyes Най-много да му насадя комплекси и задръжки и да разваля момент, който може да е прекрасен.

Много съм съгласна с тези аргументи! Въртяха ми се из главата и се чудех как да ги формулирам без да засегна нецелуващите...
Изпреварила си ме. Благодаря за което!  Hug

# 178
  • Мнения: 489
 Много се прегръщаме и целуваме, но никога по устата. Не мисля, че е редно...

# 179
  • Мнения: 941
чувала съм,че в устата на човека има най-много бактерии и поради тази причина не го целувам там

Общи условия

Активация на акаунт