Кога за пръв път ви целуна вашето дете?

  • 1 993
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 955
И моя Жоро още е на етап бутане, дърпане, мрънкане. А аз много обичам да го целувам. Още не е почнал и да ни прегръща. Обаче като му покажа пръст и повиша тон вдига ръчички и иска да го гушна. В такива моменти си мисля, че мога да мина и без целувки.  #Milti

# 16
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Съзнателно се научи от преди 2-3 седмици т.е. на 1г2м. Като й кажа "Цункай мама/или някоя играчка/" и тя отваря уста допира я до мястото /мен или играчката/ и издава звук на целувка! Simple Smile  Много е готино! А когато целува човек винаги иска да е по устата, не признава бузата! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 206
Спаската засега има странен афинитет към носа ми. Да го хапе, хваща ме за ушите /особено ако съм с обици, звезди виждам/, да не мога да мърдам и захапва яко. При това няма зъби и боли. От сега ми е мъка, като му пораснат и има миг невнимание от моя страна. Ще се съветваме яко.
Иначе други прояви на физическа нежност все още не съм забелязала.

# 18
  • Мнения: 3 379
Ами някъде откъм 7-8 месец започна съвсем съзнателно да ме целува Simple Smile като му кажа дай целувка и той разтваря уста широко и ми лепва една полу-целувка, полу-хапване Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 975
за истинска целувка и при двамата беше на около 2 годинки  Stuck Out Tongue. Преди това беше само плюн4ене  Laughing
Аз оба4е не ги карам насила или сама да си прося ........ Като имат желание децата..... тогава ни целуват  Wink

# 20
  • Мнения: 5 228
Искам и аз целувки от дъщеря ми!!!  Two Hearts

# 21
  • Мнения: 2 006
Някъде около годинката-не си спомням то4но,защото хитрягата като и се скарам яко ме''''награбва'''' да ме целува и немога да и се скарам ка4ествено Mr. Green

# 22
  • Мнения: 397
Ох, и при нас очилата са на почит - още от едномесечна възраст започна да замахва към тях, а сега вече направо ми ги сваля и се киска като му се скарам. Явно хич не ме харесва с очила Sad

# 23
  • Мнения: 194
преди около седмица започна да ме мляска по бузите, но задължително ако аз съм го нацелувала първо

# 24
  • Мнения: 3 146
От около 2 месеца сутрин идва да ме целуне и ми носи очилата - значи да си ги слагам и да ставам.Слугите трябва да стават , за да обслужват принцесата......

# 25
  • Мнения: 6 155
На 8 месеца. Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 100
Стига де , ами засрамих се................... изобщо не си спомням!
Само помня,че в началото целувката беше едно близване с езичето Stuck Out Tongue , но кога е било за първи път, убиймЪ не сЪ сещам!

# 27
  • Мнения: 6 206
Цитат на: mama kenga
Слугите трябва да стават , за да обслужват принцесата......

Или принца... Колкото повече слуги, толкова по-добре.
Само да навърши годинка и започва затягане на дисциплината усещам.

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: PoliaSp
Цитат на: mama kenga
Слугите трябва да стават , за да обслужват принцесата......

Или принца... Колкото повече слуги, толкова по-добре.
Само да навърши годинка и започва затягане на дисциплината усещам.


мдааа, че после като стане на 2, пък на 2 и половина да видиш какво е.... Crazy  Crazy  Crazy

# 29
  • Мнения: 8 769
Първата осъзната целувка, със затворена устичка и невероятния звук, който не мога да изпиша-на около година и осем месеца. Дотогава само вид"ма", лиги, хапане и прочие.... Heart Eyes А сега вече като й дойде музата и като ме награби да ме целува (защото мама не боде)-свят ми се завива-то не е веднъж, не дваж....а до посиняване #Onfire

Общи условия

Активация на акаунт