В НОЕМВРИЙСКИТЕ коремчета тупкат мънички сърца, при нас настана голяма веселба

  • 12 316
  • 271
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
Gybka11 къде си в чужбина,ако не е тайна?Провери дали имат в аптеките-tracthitol.Това са хапчета за смучене,а има и бонбони,които помагат-RICOLA .Страхотни са.А най-сигурно е да си направиш гаргара със сол или сода за хляб-това помага 100%.От пет години работиме  на кораби в северно море и сами се лекуваме от вируси и т.н.

# 76
  • Мнения: 2
УПППС,всъщност за хапчетата недей,незнам дали стават за бременни-вероятно не,но другите неща опитай!

# 77
  • Мнения: 7
Дес-  и с тоя калкулатор излизат и двете ми момчета и бебето пак да е момче smile3515,някой да ме успокои и да каже че това са глупости-аз искам МОМИЧЕ smile3514,това е кошмар,не искам да имам 3 момчета.А и тази бременност е толкова различна с предишните две,дано да си е момиче няма да вярвам на тези глупости.И наистина когато са близнаци как може да се определи,има много близначета с различен пол а според калкулатора ще е излязъл само един?

# 78
  • Мнения: 14
Здравейте.
Аз се посъживих , поизлекувах се и веднага във форума. .
До вчера бях направо сдала багажа. Много бях болна , лошо ми беше , температури...
Днес съм на работа с една торба лекарства.
Видях ,че сте отворили нова темичка , прочетох я и се включих и аз да се отчета.
 Радвам се че списъка ни се е увеличил. Честито на всички нови мами.

# 79
  • Мнения: 256
desi_r , в Германия съм. Тук сме малко на по4ивка но след 3 дни се прибираме. Днес с голям zор намерих един билков сироп zа ка6лица. Дано има ефект че вече трета но6т не мога да спя от ка6лицата, а и на сина ми му никнат zъбки и е един постоянен рев. 6те пробвам и с гаргарата. Благодаря ти много.

# 80
  • Мнения: 421
Simple Smile Здравейте и от мен! Да се похваля,цял ден не ми е лошо...за пръв път от...мнооого време Simple Smile

Гледах че има момичета,които ходят на частно,на ЖК.Може ли някой да ми каже колко пари горе долу да си приготвя ?
До сега плащах по 20-тина лв.за преглед с ехограф.(общо два пъти) но утре съм на първите изследвания и не знам с какви пари да се запася

# 81
  • Мнения: 2 126
Просто Аз,мисля че към 50-60лв ще те оправят,обаче се чудя що не си вземеш направление и си направиш изследванията безплатно newsm78,това ти се полага Peace

# 82
  • Мнения: 256
ProstoAz , аz ходя на 4астна консултация и абонамента ми е 200 лева, като вси4ки иzследвания ми минават преz касата. Ходя неограни4ен брой пъти.

# 83
  • Мнения: 58
По повод платена ЖК в Майчин дом (Варна) струва 350 за нормална и 400 за интензивна (при рискова). Хубавото , че могат да те гледат по-често на ултразвук. Но ти ако искаш, можеш да ходиш на частни прегледи всеки месец на ултразвук. аз не бях избрала надежден лекар, който да води ЖК по каса и да има опитна акушерка и затова отидох на датата, която бях запазила за платена ЖК, но мисля да ходя и по каса. Ще използвам всичко, което ми се полага.
Днес ми откриха полип при вземане на секрет. Док не беше го видяла по-рано. Прочетох, че има опасност от кървене. Док ми каза, че може да се получи при полов акт, но мъжът ми го няма, така че тази опасност я няма за сега. Утре ще се поровя повея.
Вие какви книги четете?

# 84
  • Мнения: 421
ами момичета имам пропуск в осигурителните вноски от 10-тина месеца.Не че е много,ама прецених,че частно ще си вършат по-добре работата и по-съвестно и бързо.Тук в Плевен,като минаваш през касата и те гледат все едно си чумав...

# 85
  • Варна
  • Мнения: 208
Добро утро.

Rhea аз си взех една книга но видях че я има в статиите на бг-мама. Между другото във всеки подфорум има заковани теми и доста статии в тях и полезна информация. В книгите пише за общото развитие на бременността, а за проблемите не. Поне аз не съм срещнала такава.

# 86
  • Мнения: 26
Ехооо мами, как сте. Аз този път да се оплача. Страшна болка имам във врата, рамото и горната част на ръката. Док. ми рече- тежък случай. В смисъл, че съм бременна и не мога да пия какви да е лекарства. Изписа ми едно мазило- ДИИП РИЛИЙФ.Но в упътването, пише да не се употребява от бременни. А сега де. Вече се мазах 2 пъти и чувствам се по- добре, но дали вреди наистина.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 208
Ако питаш мене по-добре върви на чекръкчия хубаво да те омачкат  Wink. А има физиотерапевти или масажисти които са все пак медицински лица и знаят къде и как да пипнат.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте и от мен!
МИМА 74 отиди на масаж - има специални за бременни, мисля, че ще ти помогне. По-добре не се мажи с разни работи, на които пише, че не стават за бременни.
Аз да ви кажа нещо съм се ошашкала яко - много варицела в тая София, аз не съм карала, а дребната ходи на градина. Нямат карантина в тяхното ОДЗ, но пък чувам от 100 места за болни деца на познати и приятели. Четох, че е опасно до 20 седмица, а дотогава бая време има. Хрумна ми, че мога да ваксинирам детето, тъй като аз не мога в момента себе си, но после прочетох, че в България я нямало тази ваксина newsm78 Да я спра от градина ама кой ще я гледа толкова време - бабите работят, а и са в други градове  Sad
Ох, оплаках се.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 208
Jutoo защо не се консултираш с док? Може да ти даде превантивен съвет. А може и болничен да си седиш у дома и да си гледаш малката.

Общи условия

Активация на акаунт