Кой хорото ще поведе и в Отчетни ще ни заведе...!?16.04 - 23.04

  • 16 385
  • 540
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Джи - огромно ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet
Никита - желая ти един приказен сватбен ден и още по-приказен семеен живот!!! Hug
Деси - страшно много ти се радвам  Hug от къде я взимаш тази позитивна енергия!? Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 295
Добро утро, мацки! Появявам се пак тук, надявайки се да повлека крак и да ви донеса късмет тази седмица! Ще ви чакам в Отчетни!
Поздрави на всички!  bouquet И не ме карайте да чакам дълго!

# 17
  • Мнения: 3 372
Добро утро момичета  bouquet
Вили_, кажи каква е тая диета, аз не мога да отслабна никога - сваля няколко килца и после успешно си ги връщам Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 851
Никитта, мила - пожелавам ти събота да си най-щастливата жена на света и оттам насетне всеки следващ ден да от щастлив по-щастлив и да е изпълнен с мнооооого ЛЮБОВ и през сватбената нощ да стане онова малко чудо на света, наречено дете

# 19
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Благодаря ви , момичета! Като се върна първата ми работа ще е да кача снимки , че аз роклята я показах,ама друго си е да бъде всичко изпипано+ младоженец Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 446
Добро утро, дами!

Честита ни нова темичка!

За протокола, днес излизам от списъка с чакащите.

На мъжо пак ще му се НАЛОЖИ да прави много секс този месец  Twisted Evil

# 21
  • Видин
  • Мнения: 961
Джи - огромно ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet
Никита - желая ти един приказен сватбен ден и още по-приказен семеен живот!!! Hug
Деси - страшно много ти се радвам  Hug от къде я взимаш тази позитивна енергия!? Hug
[/quot


Момичета, да си пожелаем от сърце хорото да е мнооооооого дълго... newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm10

# 22
  • Видин
  • Мнения: 961
Славундерче, надежда за следващия месец newsm10 Поне опитите са приятни Hug
Аз сега започвам и няма да чакам на 05,05 така че може да ме включите в списъка newsm03

Весел ден и успешна седмичка на всички  bouquet

# 23
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
леле мацки много нещо се изписали немога да ви изчета откакто съм дошла на работа днес
ДЖИ ЧЕСТИТОООООООООООО,много се радвам  айде повеждай всички към отчетни, раздай малко вирусчета та и в отчетни да си купонясваме заедно.
НИКИТА  всичко хубаво ти пожелавам и да бъдеш най хубавата булка и най щастливата жена
МУШМОРОК ,нещо се нервираш май а?Я недей така ти ще побелееш а той не ,ще му го върнеш по друк начин
Без нерви моляяяяяяяяяяя идва време за бебеправене няма да сте скарани я
Някой виждал ли е ДИЛЯНКА ,че нещо ми се губи тия дни
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ И АЙДЕ ДА ОСВОБОЖДАВАМЕ ТЕМАТА ЗА НОВИТЕ ЖЕЛАЕЩИ.МНОГО EFP EFP EFP EFP EFP
И МНОГО УСМИВКИ И ПРЕГРЪДКИ  newsm44 smile3521

# 24
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен.
Джи-честито и дано повръщаш по-малк от мен-другото е фасулска работа хихихи!

На всички  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
за много  EFP EFP EFP

Аз съм отпуск  newsm44 newsm68-като начало отивам да си боядисам косицата,че прилчам да китеник в главата.

# 25
  • Мнения: 245
Добро утро момиченца кокиченца.....моето настроение е страхотно(въпреки, че с идването ан работа шефа ни увика една набързо за успешна седмица Wink...и се надявам тука да направим едно хубаво и дълго хоро....

Никита страхотна и приказна сватба и нека всеки ден е приказка с хубав край,.....и в първата брачна нощ се потрудете с мъжа не заспивайте уморени от сватбата Wink))))))))))

Детико и аз май ще се олеля, като гледам как ме боли коремът......направо не ми се ходи до тоалетната да видя.....ама ако не сега то др.месец.....всички тука ти...мушморока.голделинка(мерси за кафенцето), вички да затропаме  едно хубаво бременно хоро...(това е някакв нов вид хоро, дето само ние ще знаем стъпките Wink

Кате добре дошла душко....как е повръшането преминава ли Wink

Целувки!

Хубав и усмихнат ден!

# 26
  • Мнения: 560
Кате добре дошла душко....как е повръшането преминава ли Wink

Ми преминало-нищо не е преминало  smile3515.Ма аз съм си тупа и упорита-ям,връщам,ям,връщам и "те така" си живея мирно и кротко.
Снощи си тръгвам от работа и спирам под хотела да заредя бензинец на бричката.Колегата от автомивката се литна да ми каже здрасти,а аз като изтребител профучах покрай него и се набих в кенефа на бензиностанцията.Излизам после цялата червена и в сълзи от зор-той се шашна,горкия.Викам му :"Споко бе,ще ми мине след 7 месеца" хихихихи. smile3532

# 27
  • Мнения: 660
Ей, че хубава темичка!  newsm10 Дано е на късмет! А аз хората много ги владея и не пропускам. Дано скоро се хвана и на това, че краката ми вече потропват в ритъм!  newsm68 newsm68 newsm68

Джи, още веднъж и от мен Честито!   bouquet Да се похвалиш скоро и с хубава точица!  Hug

Голди, мерси за ободряващото понеделнишко кафе!  Heart Eyes

Никита,
желая ти прекрасен сватбен ден!  married Ще си най-красивата булка това е ясно! И бъди спокойна - почерпка в твоя чест, много ясно, че ще има !!!  newsm47 

Кате,
до кога си в отпуска? Айде да пием по кафе тези дни? Целувки!  Hug

Деси, Славундер - тази гадна лелка....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дано е за последен месец, че то това нейното на нищо не прилича! Но както Жаклин каза, поне опитите са приятни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз съм на диета от миналата седмица. Знам, че не е много хубаво, като се правят опити за бебе да се пази диета, ама при мен нещата стават наложителни.  Animal Pig Animal Pig Animal Pig Може пък при мен да заработи схемата!  Mr. Green

Колкото до мъжете - ми те са си такива. Понякога ни разочароват и натъжават с подобно поведение, но по-важното е, че ни обичат! Другото се забравя! Аз се опитвам да не се ядосвам, макар че не винаги успявам разбира се!  Crossing Arms А и живот и здраве скоро като изглеждаме всички така  preggo preggo preggo  ще им се наложи те да чистят, перат, простират, разхождат кучето (в нашия случай)  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil а ние само ще галим кореми и ще нареждаме!!!  Whistling Whistling Whistling

Уф, ние снощи бяхме на рожден ден и аз изпих повечето коктейли в Бара и сега ми е малко  Crazy Crazy Crazy Ама то понеделнишки винаги е така... Но там си направихме някои хубави снимки и като ми го пратят ще пусна, че отдавна не съм се харесвала на снимки...  Blush

Хубав и успешен ден, момичета! Пак ще се включвам!  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 112
Добро утро и от мене сладурчета!

Джи, едно голямо ЧЕСТИТО и от мене! Лека бременност и да пазиш място на всички ни в отчетни!  Wink

Никита, пожелавам ти един страхотен приказен ден, изпълнен с много любов, хубави емоции, усмивки, слънце и цветя!!!  married

Хубава седмица на всички и късмет!

Аз тези дни чакам ову, че да видим ква ще я свършим  Wink

# 29
  • Мнения: 1 792
как сте бе мацки.айде едни добро утро и от мен-не че  е много добро де Tiredснощи си спах самичка.въобще не си говорим.а днес е и понеделник и не ми се работи абее въобще кофти започвам седмицата.
ЗА СРЕЩАТА момичета писала съм ви на лични.
айде лека работа и усмихнат ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт