Кой хорото ще поведе и в Отчетни ще ни заведе...!?16.04 - 23.04

  • 16 402
  • 540
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 524
valkata78 честитооо   леки и  безпроблемни девет месеца   bouquet   bouquet   bouquet

Malkoto_Mimi делението става след оплождане, така че няма как да стане 1 яйцеклетка - 2 сперматозоида

Ники и аз почти експлодирах преди сватбата, но на самия ден станах съвършенно спокойна. Надявам се татко ти да се вразуми и да дойде и то без хилядите си приятели.

mu6morok и  мойта македонска жилка като се обади и някой бива изгонен да спи на дивана, но мойто куче е гаден предател - отива да спи при него, Crossing Arms та тогава и на двамата се сърдя.

Goldie какво си му дала на твоя да яде, че моя мързеливец ме е оставил почти изцяло на сухо, а преди нямаше оттърване от него. Чел някъде че не било хубаво да се прави секс по време на бременност и друго не възприема. Ако не бяхме 24 часа в денонощието заедно направо щях да си мисля, че има друга, иде ми да го отрепя, барем почне да слуша.  ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 295
Йееееее, честито и от мен, Валката78! Ще бременеем заедно! Много се радвам и ти желая леки 9 мес. и здраво бебче!  Hug   bouquet

# 47
  • Мнения: 3 372
Валката, ЧЕСТИТО  bouquet Пожелавам ти най-безпроблемната и лека бременност да изкараш  bouquet

# 48
  • Мнения: 101
Честито Валка!!!!  smile3525 Желая ти безбпроблено 9
месеца.  preggo и после  ylinfant smile3504

С новината на Валка, вярвам че ще имаме добра седмичка.

Аз утре съм на преглед за удебелинета лигавицата матката и  newsm20 дано е нормално всичко, да избегна кюретажа.




# 49
  • София
  • Мнения: 3 524
ЕХАА какво правите бре мамуниии  Mr. Green
Чеситито на Джи и на Валката и от мен! Скоро  да се похвалите и с хубави точици!    bouquet

Голди, мерси за кафенцето мила  Hug

Никита, желая ти прекрасен сватбен ден!    bouquet  bouquet  bouquet

Деси и Славундера
- нали си знаете че е за последно, нека постои па да фаща гората  Naughty Naughty

Мушмороки, ти какво направи бре люта македонке, натири го мъжо ли и кучето му взе, горкия Laughing А за срещите няма ли да пуснеш пак една темичка или ако си я аз не съм я видяла- сори. Че нали сме изчерпали онази  Hug

Хубава седмица и само така да продължава!!!  Hug

# 50
  • Мнения: 448
Бях се зарекла да не пиша, ако няма нещо за хвалене, но нали човек като се зарече да не прави нещо, точно това прави всъщност Mr. Green Скучно ми е без вас.

Първо ЧЕСТИТО на новите бъдещи мами!Леко бременеене и здрави бебета накрая!Пазете се и се наслаждавайте на всяка минута от бременността си.

Никита, желая ти една приказна сватба и дълъг и щастлив семеен живот след нея!

ДесиТ, кога ти е рождения ден?Моят е на 19-ти май, май и ти си там някъде?

Кате, дано скоро спре това повръщане, много е гадно.

Голди, много ще се радвам, ако се похвалиш скоро!Дано!

Аз съм си супер да ви кажа честно.Не смятам, не броя дни и така ми е перфектно.Наслаждавам се на живота и чакам изненада някой ден от дългооооо закъснение Grinning

# 51
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Честито на Валката! Много слънчеви и безпроблемни девет месеца с най-прекрасния финал!  bouquet
Мен пак ме побъркват от работа! #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 52
  • Мнения: 1 765
Честито на всички новообебили се!   bouquet Всичко най-хубаво им пожелавам!

Моята роднина се появи след 12 дена закъснение....спирам с бебеправенето не знам до кога, ще ви чета, но най-вероятно няма да пиша!

 Hug

# 53
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
елпет ето
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181888.0

# 54
  • Видин
  • Мнения: 961
Честито на Валката smile3521

Лека и безпроблемна бременност! Май че Джи повлече крак!

Само така , дано и други момичета се похвалят тази седмица newsm10

Ники, спокойно мила, ще имаш страхотна сватба!

Мушмороче, хайде прости му, макър че си заслужават от време на време да им свием перките smile3503пак си ги обичаме.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 11:56 от Жаклин

# 55
  • Мнения: 9 119
Комикс, не се отчайвай още отсега Naughty
Прегръщам те!

Честито на Валката Grinning Все се каня да я питам - това на аватара ти ли си ? Много си хубава Blush

Момичета, аз съм болна, май настинах вчера в колата, а и беше студено към Смолян Confused
Чувствам се ужасно, втриса ме, температура няма още, но май ще вдигна всеки момент.
Мигрената от вчера ме държи и не ми минава...
Повръща ми се много Sick
Вчера си мислех, че от пътуването ми е лошо, но май е било началото на настинката...моля ви, кажете нещо по-безобидно за пиене, не искам да се тъпкам пак с лекарства! Осцилококцинум дали ще помогне? Не знам дали бих имала сили да ида дори до аптеката, а това го имам подръка унас, стои от миналата година...
Оф Cry
Мушморок, май няма да дойда на срещата, въпреки желанието ми.
Съжалявам...

# 56
  • Мнения: 1 765
Стефи, няма...ама нали знаеш.... Hug

Провери му срока на годност и тогава го пийни, иначе Осцилококцинума трябва да помогне, затопли се, легни се и поспи, съня лекува подобни състояния поне при мен.....а мигрената....засега аулина на мен все още ми помага, тъмна стая и абсолютна тишина...ако не си на работа се отдай на почивка, при възможност.

Оздравявай бързо  Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 3 524
Герито благодаря ти мила  Hug

Стеф това за мигрената което пишеш е все едно и за мен- отдавна не се беше сещала обаче 2 дни че и днес ми е малко мутно, ме държи. А както и не мога да пия нищо ми е мъка....
За осциколкокцинума не пречеи да си го пиеш обаче ако си вече болна според мен няма смисъл. Поне аз си напрвих някаква ударна зона и не подейства. Но пък Стодала и това за нос (коризилин ли беше не помня, на Боарон е, на хапчета) пък ми подействаха идеално! Peace
Иначе от бабешките на мен при настина червено вино  греяно с черен пипер изгонва всички зли сили, както и чесънче на воля. Обаче да ти кажа убийствена е комбинацията  ooooh!

# 58
  • Мнения: 245
Валка честито мила Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Лека и безпроблемна бременост и само положителни емоции и повече разходки и почивка.....и се нслади на всеки ми г от това вълшебно време...
Айде момичета да се хващайте се на хорото!


Кате мамуно...човека иска да те поздрави, а ти за малко да му покажеш какво си закусила Wink....на това му казвам поздрав Wink

# 59
  • Мнения: 1 701
Здравейте момичета ...
Намествам се отново във вашите редици!
Вече имам едно малко момченце и съм много щастлива, че всичко започна от тук в "искам бебе"!
Сега се връщам за да искам момиченце! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт